Zpoždění menstruace, nevolnosti a duch na tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deniska90
Nováček 3 příspěvky 07.10.18 11:38
Zpoždění ms, nevolnosti a duch na tt

Ahoj holky, měla jsem zpoždění ms asi o 4 dny, pak přišla, ale jen dva dny a pak dva dny špenění. Ode dne před ms je mi pořád špatně, nevolnosti neustávají, dělala jsem tt a je tam duch, zítra budu dělat znovu. Máte někdo takovou zkušenost? O mimi se snažíme asi půl roku. :srdce:

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
karkarka
Závislačka 2862 příspěvků 07.10.18 11:58

@Deniska90 hod sem fotku testu.

Deniska90
Nováček 3 příspěvky 07.10.18 12:04

Byl slabý, ani by to na fotce nebylo vidět.

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 07.10.18 12:51

@Deniska90 no tak musíš počkat

Sarah180
Nováček 4 příspěvky 07.10.18 17:58
Naznak těhotenství? Je tam nejaka sance?

Ahoj holky potrebovala bych radu, protoze vazne uz nevim co je se mnou a mozna to nektera z vas mela taky.
Podle posledni menstruace (kdybych byla tehotna) tak bych byla v 6 tt.
Mam velke bolesti celeho bricha v podbrisku, boli me zada, koncetiny hlavne jsem strasne unavena kazdy den, krvacim z dasni, boli me zuby prsa proste takove veci co jsem predtim vubec nemela.
Menstruace uz mi meska 10 dni citim se strasne nafoukla citim takovy tlak v brichu jako kdyby se tam nekdy neco pohnulo (vim ze to je strasne brzy) ale jak rikam nemela jsem to nikdy vubec. Ani menstruace mi nikdy v zivote tak dlouho nemeskala nikdy se to nestalo vzdy mam pravidelny ciklus. Dneska jsem objevila slaby hnedy vytok tak mam obavy. Na clearblue easy testu mi vysel pozitivni vysledek a pak na druhy den jsem zkousela clearblue digitalni test a vyslo - .
Muzete mi nejak poradit zazili jste to?

Deniska90
Nováček 3 příspěvky 07.10.18 18:23

@Sarah180 také jsem měla ještě dva dny zpět bolestiva záda a i stehna. Myslím, že nejlepší bude zajít k lékaři na gyndu. Já se jdu objednat zítra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >