Zpoždění MS o 14 dní a tt negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 11:49
Zpoždění MS o 14 dní a tt negativní

Není to tak, že by jsme se vyloženě snažili o dítě, ale byly bychom rádi, kdyby se zadařilo. :dance: Prášky neberu skoro už rok, tak to necháváme náhodě. Po vysazení jsem měla MS vždy pravidelnou +- 3 dny. Dnes je to 14tý den, co jsem to nedostala. Dělala jsem si test před týdnem a předevčírem a tt byly negativní. Prsa mě nebolí, břicho taky ne, jen jsem extrémně náladová, přecitlivělá a mám divné chutě, to co mi chutnalo mi už nechutná a chutná mi vše co jím divne, tak mám k jídlu spíš nechutenství. No a začal mě bolet zub, ale to s tím nemá nejspíš nic společného :D
Můj gynekolog má dovolenou, tak čekám a objednám se pak, ale vůbec nevím co si myslet.
Začínám uvažovat i nad tím, že já nebo přítel jsme neplodní.. Hodně dlouho praktikujeme pravidelný sex bez ochrany, a pořád nic.. :nevim:
Nevím, mrzi mě to.. Sice teď mám zpoždění, ale testy negativní.. Bojím se aby to nebyl nějaký závažnější problém :?

Reakce:
Paola21
Závislačka 4060 příspěvků 28.04.19 12:03

Taky jsem měla minulý měsíc zpoždění skoro 14 dní a pak jsem to normálně dostala. Tělo není stroj a někdy se to holt stane.

Zanet-Z1
Povídálka 15 příspěvků 28.04.19 12:18

Já to tak měla v létě taky - žádná MS a těhotenský test negativní a teď začínám 39tt :). Měla jsem nízkou hladinu těhotenských hormonů a test byl pozitivní až na konci 4tt. Ale je to tak individuální, že těžko radit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 12:38

Právě no, je to hodně individuální a u každého jinak, takže se blbě radí takhle přes internet..
A hlavně se bojím té myšlenky, že jeden z nás je třeba neplodný :(

Uživatel je onlinekaiserin
Stálice 65 příspěvků 28.04.19 13:07
@Anonymní píše:
Právě no, je to hodně individuální a u každého jinak, takže se blbě radí takhle přes internet..
A hlavně se bojím té myšlenky, že jeden z nás je třeba neplodný :(

I kdybyste nějaký problém měli, dneska umí medicína většině párů pomocí. Většinou se říká, že po roce bez těhotenství je dobré konzultovat gynekologa a udělat aspoň nějaká základní vyšetření oběma. Ale taky záleží na věku. Komu je 20, má času dost. V 35 už to říká víc.

Petrusacek
Nováček 1 příspěvek 06.06.19 11:43

Dobrý den, máme to dost podobně. Dnes 13. den zpoždění, tři testy negativní (poslední včera). Poslední tři dny mi tekla krev z nosu (nevím, jestli to s tim nějak souvisí). Pořád sem hladová, chutě se mi dost střídají, častěji chodím na záchod. Dnes mě pobolívá břicho a prsa, mám slabý žlutý výtok, ale pořád jsem to nedostala. Mimčo bysme s manželem už chtěli (je nám 26), ale zatím si nijak neměřím ovulaci. Možná je to zpoždění ze stresu, protože se nás pořád každý ptá, jestli už čekáme, jestli nám to jde atd. :thinking:

P4ja
Echt Kelišová 9395 příspěvků 06.06.19 11:49

@Petrusacek No, pokud sis dělala test, tak už by asi bylo něco vidět, když popisujes ty problémy.

Víš, ono psychika je potvora a tyhle věci si člověk klidně vsugeruje a i zpoždění může být ze stresu.

Kašli na ostatní a vždycky je usaď nějakou větou, kterou si připravíš. Já vždycky říkala, že až je budu chtít informovat, tak to udělám.

A jinak rok bez početí se neřeší, tak si užívejte, že se nemusíte chránit a sex obecně a ono to přijde. :hug:

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 06.06.19 12:11

@Petrusacek Já měla taky zpoždění i 2 měsíce z ničeho nic.. milion příznaků no těhotná jsme nebyla ani jsme se nesnažily..někdy to byla cysta někdy nic.. pokud máš zpoždění 14 dní zavolej na gyndu

DeeDee.518
Kecalka 264 příspěvků 06.06.19 14:31

Jestli jsou všechny testy negativní a zpoždění je už 14 dní, tak těhotná nejspíš nebudete. To už by se ukázalo. Krev z nosu může mít hodně příčin (např. suchý vzduch v místnosti - v létě, kdy mám v ložnici sucho, se mi to taky stává). Jinak ty příznaky můžou být způsobené psychikou (nedivila bych se, jestli na vás všichni tlačí), cystou, možná i nějakým zánětem (žlutý výtok). Nejjednodušší bude asi zavolat na gyndu, ať vás prohlídnou.

hadraplanka
Kecalka 460 příspěvků 06.06.19 15:15

@Petrusacek Žlutý výtok je buď záněť, hodně zředěná stará krev a nebo (vzácně) vysoké hladiny estrogenu. Ani jedno bych nenechala po 14 dnech jen tak vyhnít, šla bych na gyndu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 09:31

Ze sve zkusenosti kdyz jsem pocitala ovulaci a ocekavala presne den MS a zpozdila se, tak jsem milionkrat mela pocit ze mam nejake priznaky. Nakonec kdyz jsem tehotenstvi neresila jsem si uvedomila ze mam par dnu zpozdeni, zadne priznaky nebyly, tak na testu byly dalnice - 18DPO (normale mam Lf nejakych 9-10dni) takze tyden zpozdeni, hned ten den HCG 2000. Jedine co tak od zacatku jsem mela tlak v podbrisku jako na MS ale to jsem mela hodne dlouho jeste potom, jen MS se nedostavila. Pokud je zpozdeni 14dni a mas nirmalni cyklus ne jak ja s kratkou LF tak uz bys mela byt cca 30DPO, to uz by test byl pozitivni, HCG uz by melo dosahovat tisicu.

Váš příspěvek
Reklama