Zpoždění MS po Utrogestanu

5
5.4.21 11:07

Zpoždění MS po Utrogestanu

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o mimi. Můj cyklus je 35 - 45 dní, ale nikdy vyšší nebyl. 23.3. jsem byla u gynekologa, který mi na srovnání cyklu předepsal Utrogestan a řekl mi, že jsem měla buď 22.3. nebo ten den 23.3. ovulaci. Pohlavní styk jsme měli oba dny. Měsíčky měly přijít 31.3. (45ti denní cyklus). Dnes je to tedy 5 dni zpoždění i po Ustrogestanu. Včera jsem si dělala test, negativní, zároveň jsem včera hnědě spinila. Máte některá takovou zkušenost? Je možné, že se mi to po lekach ještě prodloužilo? Nebo je něco špatně a měla bych zajít k Dr nebo ještě čekat?
Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7612
5.4.21 11:17

Ještě počkej, ale spíš ti dorazí za chvíli menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.4.21 11:24

@JancaS84 také si myslím, jen mě trochu znervózňuje, že by se mi to i po těch praskach takhle prodlužovalo :/ Zatím ještě totiž žádný náznak příchodu MS nemám, vždy mě bolí děsně záda i břicho 2 dny dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.21 21:38

Pěkný večer :)
Také beru Utrogestan na úpravu.. pamatuji si, že na začátku jsem měla zpoždění.. po týdnu jsem volala k dr, a ta mi řekla, že pokud budu mít zpoždění 14 dní, tak mam dojít na kontrolu.. ale cca 10.den se dostavila.
Pak už se MS upravila a cca 5 měsíců chodila jak hodinky.. dobrala jsem poslední tabletku a na druhý den mi MS začala. :D ale teď už si na to tělo zvyklo a chodí taky se zpožděním, ale max 7 dnů ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.4.21 23:39

@Monika1321 super, děkuji, tak snad se to srovná a nebudu mít 60ti denní cyklus :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7870
7.4.21 19:05

Má zkušenost s utrogestanem je taková, že pokud ho nevysadím, když si sem už jistá, že je test negativní, tak ms nedostanu. Když jsem ho měla úplně poprvé, tak mi ms přes léky meškala už týden a v caru řekli ať už ho tedy radši vysadím, do tří dnů přišla. Pro příští iui mi to řekli už automaticky, když mi přes ty léky nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat