Reklama

Zpoždění MS, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikča94
Nováček 6 příspěvků 09.05.18 06:43
Zpoždění ms, test negativni

Ahoj ???? zajimali by mě vaše zkušenosti.
V listopadu jsem vysadila HA. S přítelem praktikujeme přerušovanou soulož, převážně opakovanou s tím, že kdybych otěhotněla tak nám to nevadí. Mám špatný jeden vaječník a dle dr nám k otěhotnění bude muset asi pomoc.
Mám od vysazení pravidelný cyklus 28 dní. Teď už mám 4 dny zpoždění. Pocit jako bych to měla dostat mám už déle jak týden a stále nic. Mám také řídký bílý výtok. Nikdy se mi to nestalo. Včera jsem měla šílenou křeč do břicha a spoku a šlo to až ke konečníku a stále nic. Zkoušela jsem test první den, druhý den i včera a všechny negativní. Další nechám asi až na zítřek. Ani malý náznak druhé čárky nebyl. Je ještě brzo, nebo je těhotenství vyloučené? Popřípadě kdy se může objevit druhá čárka a jak často testovat? V pondělí jdu na preventivku na gyn. tak to dr řeknu. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 13:25

@Nikča94 taky jsem měla pravidelnou ms a z niceho nic úplně nepravidelnou… můžeš být trhu a nemusíš..když jsem byla tehu delala jsem si test az 14 dni zpozdeni a byla // ale ne tak silna takže možné to je.. nema cenu delat testy driv nez po 2 dnech…po 2 dnech stoupa hcg… jinak ja vždy cekala tak 2-3 tydny zpozdeni a volala dr..ted jsem měla 30 dni zpozdeni..dr dala injekci a do 7 dnu jsem ji dostala

Nikča94
Nováček 6 příspěvků 09.05.18 15:22

Už ta mrcha regulérně dorazila. :lol: v pondělí jdu na prevenci a pak se partner přestane hlidat. Snad budou následující měsíce úspěšnější :potlesk:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 15:31

@Nikča94 nemá cenu se hlidat…chce to na to nemyslet a brat kyselinu listovou a můžeš cvicit cviky od dr Mojžísove jsou na internetu zsarma recenze super a nic tím nepokazis :).
Přeji hodně štěstí :hug:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 15:32

Ta kyselina stoji par kacek a má se brát před tehu a pak i v tehu :), a pak ještě hormonalni joga a AKUPUNKTURA co vím od znamich

Janee19
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 09.05.18 16:24

@Kajka9 celkem mě zaujal tvůj příspěvek, řeším teď podobnou věc, tak budu ráda za radu :) vysadila jsem antikoncepci minulý měsíc, po 28 dnech jsem čekala MS a ona nikde, tak plaším :mrgreen: test dneska negativní, tak přemýšlím, co dál. Myslíš že můžu v klidu čekat týden, dva tři, jestli přijde, příp. se objeví dvě čárky? Asi se ptám jak debil, ale 10 let jsem byla na antiku a teď je pro mě nepředstavitelný, že je něco jinak :oops: :zed:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 16:44

@Janee19 klidně můžeš čekat pokid te nic neboli… bylo to takto
S přítelem jsme si řekli že by jsme už chtěli miminko a začneme se „snazit“ že aspon 4 měsíce to bude trvat… pak mě pořád pichalo ve spod řekl a jsem si že asi nějaký zánět nebo něco bylo mezi svatkama a tak jsem nešla k dr ale řekla jsem si že si koupím cipky..sla jsem do lekarny a že chci cipky a pak teda i test..bxla jsem si na 99% jistá že nejsem těhotná protože jsem žádné příznaky neměla a to už jsem jich měla tolikrát moc…
Měl a jsem zpoždění 13 dní ale vůbec jsem to neresila..ráno ( na silvestra) jsem si rekla udelam tedt a dám si ten cipek..udelala jsem si test a šla uklízet úplně jsem na to zapomněla… asi po 15 minutách jsem si vzpomněla že v koupelně mám test..Vůbec jsem nebxla nervózní nic " věděla jsem že tam nic nebude" a otam // 8o :D
Pp novém roce jsem volala na gyndu a šla až za 14 dni a tam nic..čekal jsem dasich 14 dni jestli tam bude aspon vacek..
Tím chci říct že podle MS nesedolo o 14 dni…takže Ovulaci jsem musrla mít pozdě což může být i tvůj případ..
Ale taky párkrát jsem měla zpoždění a bxla to cysta..teď 30 dní zpoždění a ani cysta nic musela jsem na injekci..pokud tě nic nebolí k dr nejdi ještě..až budeš mít třeba 14 dni zdpozdeni tak zavolej tam… jinak kdybych dělala tenkrát tedt o par rni driv nevidela bych ani kulovy…
Jinak i když si trhu nrmusis mit pozitivni věc stává se to malo ale stává, to stejně i ms znám plno zenskych co měly ms a tehu zjistili az 3,4 měsíci

Janee19
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 09.05.18 16:50

@Kajka9 děkuju za odpověď :) no já se spíš bojim, že jsem případ, co si zhuntoval tělo HA… takže jestli za dva týdny nepřijde a test bude bílý, tak asi zan´čnu řešit doktorku… a ty máš takto zpoždění pravidelně? brala si někdy HA?

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 17:52

@Janee19 no několik let pravidelné a pak z nice ho nic zpozdeni tak txden a parkrat treba 14 dni a 2× mesic..HA jsem brala 2 rokx a nemuzu je mi z toho zle a mam pak problemy zkusila jsem několik druhu

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 17:53

Jj 14 dni pockej a pak volej..pokud te bude neco bolet tak driv..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 12:07
Negativní test

Ahoj holky , mám 13 dní zpoždění MS a test negativní. Někde jsem tu četla , že vychází test někomu až 3 týdny po meškání ms. Což se mi zdá dlouho a já Začínám být nervózní , v práci tahám dost těžký bedny a tak se bojím kdyby se zadařilo , abych tomu případnému miminkovi neublížila :/
Testuji mamatestem 10 . K Dr . se mi zatím nechce , kdyby mrška ještě dorazila :roll:
Je vas víc komu vyšel test třeba později ? :)
A omlouvám se za Anonym

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 25.08.18 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky , mám 13 dní zpoždění MS a test negativní. Někde jsem tu četla , že vychází test někomu až 3 týdny po meškání ms. Což se mi zdá dlouho a já Začínám být nervózní , v práci tahám dost těžký bedny a tak se bojím kdyby se zadařilo , abych tomu případnému miminkovi neublížila :/
Testuji mamatestem 10 . K Dr . se mi zatím nechce , kdyby mrška ještě dorazila :roll:
Je vas víc komu vyšel test třeba později ? :)
A omlouvám se za Anonym

Ahojki…ja mela test jasne pozitivni 2 dny po vynechani…kdyz jsem si testy pri vynechani delala kdykoliv predtim, tak vysly negativne a ja tehotna opravdu nebyla…mam problem s cyklem- PCO…vzdycky jsem potom sla na vyvolavaci injekci…myslim, ze pri 13dennim spozdeni uz by neco na testu bylo videt…ale treba bude mit nekdo jinou zkusenost…budu drzet palce ;)

Janli
Kelišová 5403 příspěvků 9 inzerátů 25.08.18 12:28

Těhotná nejspíš nejsi a tahání těžkých věcí fakt nevadí. To je problém v pokročilejší fázi těhotenství, kdy hrozí odloučení placenty.

Maritina
Kecalka 136 příspěvků 25.08.18 12:40

To uz by bylo na testu poznat,spis tehotna nebudes.Skoc k dr,at te prohlidne,treba je pricina jinde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 12:51

Díky holky , tak mrška asi zrovna dorazila :D :D Po návštěvě WC na papíru ruzovohnedy výtok :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama