Zpoždění ms týden, test negativní, co se děje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolletaV
Nováček 8 příspěvků 22.01.19 20:20
Zpoždění ms týden,test negativní,co se děje?

Ahoj dámy, je tu spousta diskusí na tohle téma. Ale chtěla bych přímo na můj problém, znát vaše názory nebo zkušenosti. :think:
Přes rok neberu antinu a ms mívám pravidelný. S přítelem jsme se na začátku ledna dvakrát pokusili o dítě. A 17.1. jsem očekávala ms a nikde nic, cítila jsem v podbřišku, že je mám každou chvíli mít. Po 3 dnech jsem si udělala test a je negativní. Druhý den hned na gyndu, kde mi řekla že tam nic nevidí. Špatně mi není, jen občas cítím nějaký menší pobodávání v podbřišku.
Máte s tímhle zkušenost? A jak dopadla? Děkuji za reakce ;)

Přečtěte si článek: Kdy si udělat těhotenský test

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:22

Holka týden je nic … já aktuálně 50 dní zpoždění a test nega :zed:

NicolletaV
Nováček 8 příspěvků 22.01.19 20:24

@Naomi.Girotto a vyvolávačku gynekolog nedal? To musí být miminko už na ultrazvuku vidět ne? Jsme v tomhle nezkušená

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:27

Já právě taky totálně nezkušená. Přes Vánoce jsem čekala jestli se na testu něco objeví nebo ne. Neobjevilo, ani v lednu, tak hned objednávka na gyndu. Jdu tam v pátek, dřív nemohl :nevim: Ty zkušenější nějak nekomunikují viď :roll: taky by mě zajímalo oč se může jednat. Přece nejsem jediná s takovým problémem.

NicolletaV
Nováček 8 příspěvků 22.01.19 20:33

@Naomi.Girotto ta nejistota je příšerná :roll: tak držím pěstičky. Ta doba je dlouha,já to teprve řeším týden a nemůžu myslet na nic jinýho.

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.01.19 20:33

Těhotenství není jediný důvod pro zpoždění i když je nejčastější …
Když to není těhotenství tak to bývá často:

• stres
  • léky
  • podvýživa
  • syndrom polycystických vaječníků
  • porucha štítné žlázy
  • nádor
  • předčasná menopauza
NicolletaV
Nováček 8 příspěvků 22.01.19 20:36

@Aneta.Berg poruchu štítné žlázy mám. Ale baru na to prášky už rok a mělo by být vše v pořádku. Doktorka mi řekla,že dítě mít můžu. Ale vím,že faktorů může být spousta. Jedná se o první takové zpoždění,zrovna když jsme se dvakrát o to pokusily. Tak snad se zadařilo.

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.01.19 20:41

@NicolletaV
Držím palce ;). Jinak po týdenním zpoždění pokud jsi fakt těhotná hodně záleží na typu testu - každý má jinou citlivost. Na těch s menší citlivostí nemusí být nic vidět zatímco u těch „lepších“ už může jít vidět slabý duch. Zkus koupit nějaký s nejnižší citlivostí tj. 10 mIU/ml a udělej si test hned ráno z první ranní moči a třeba už něco zahlídneš. Je to fakt brzo…Nebo pokud ti doktorka nedělala test z krve tak si zajdi sama do nějakého odběrného místa, nech si vzít krev a do druhého dne budeš vědět. Stojí to skoro stejně jako těhotenský test pro domácí použití …

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:42
@Aneta.Berg píše:
Těhotenství není jediný důvod pro zpoždění i když je nejčastější …
Když to není těhotenství tak to bývá často:
  • stres
  • léky
  • podvýživa
  • syndrom polycystických vaječníků
  • porucha štítné žlázy
  • nádor
  • předčasná menopauza

Tak já se právě nejvíc bojím té předčasné menopauzy. Nevím proč ale strašně často mě to napadá. A to mi teprve bude 30. Jinak štítnou mám taky, beru léky už asi 5 let. Prý by neměl být problém otěhotnět. Mám jen nějak horší funkci, ale nic vážného. Mě je to divné. Nejistota je šílená. Dvakrát za dobu zpoždění jsem měla stav - náhlá ale kratičká bolest v podbřišku, druhý den mini špinění jen na toaleťák, ani na intimku to nebylo … tak nevím. Jinak hlava mě bolí, jsem strašně unavená poslední dobu, všechno mi smrdí. achjo bojím bojím

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 20:45

@NicolletaV Je jasný, že doktor nic neviděl. V této fázi by nic neviděl ani kdybys těhotná opravdu byla. Zkus další test, někdy se může ovulace kdo ví kde toulat a pak jsou z toho právě tyto nejasnosti se stářím těhotenství, negativními testy apod. Já jsem u dvou těhotenství měla zela jasně pozitivní test už 5 dní před ms, u třetího i pár dní po vynechání jen duch.
@Naomi.Girotto při 50 denním zpoždění s negativním testem je podle mě už zcela jasné, že těhotenství to nebude. MS bude meškat z jiného důvodu a těch může být milion. Já mám teď „zpoždění“ necelých 40 dní a jsem v 10.tt, ty bys už musela být asi 12. týden, což doktor spolehlivě určí na ultrazvuku.

NicolletaV
Nováček 8 příspěvků 22.01.19 20:46

@Aneta.Berg děkuji za radu :palec: . Je pravda,že testík jsem si dělala odpoledne,protože jsem byla nedočkavá :D ale týden je fakticky brzo,ale sakra připadá mi to jako věčnost. Test kupovaný dr max lady comfort.

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.01.19 20:48

@Naomi.Girotto Nechci ti dávat falešný naděje, ale pokud to špinění bylo v době kdy měla dorazit menstruace tak to mohlo být tzv. nidační krvácení - tj. že se vajíčko uhnizďuje do sliznice dělohy. Někdy to na ultrazvuku nezkušení gynekologové nebo ti kteří mají starší typy ultrazvuku nezahlédnou hned takto v začátku…Jinak pokud máš problémy se štítnou tak se ti mohla skokově zhoršit, zašla bych na kontrolu. I kdyby byla štítná ok, což ti moc přeji, tak je fajn vědět jaký jsi měla hodnoty štítný takhle zkraje, pro srovnání až půjdeš na kontrolu v pokročilejším stadiu těhotenství …

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:48

@chaela Já vím no, ale k doktoru jdu až v pátek, dříve neměl čas. A to už tu teď fakt chytám nervy :( Fakt je ten, že mi jedna známá kdysi říkala, že věděla, že je těhu (měla potvrzeno od doktora). Chtěl dát dárek přítelovi a počůrala iks testů a v tu dobu byla 12týdnů v tom a testy nega. Tak letěla na gyndu a tam vše v pořádku. Ale testy se ji ukazovaly nega prostě :( tak já nevím

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.01.19 20:49
@NicolletaV píše:
@Aneta.Berg děkuji za radu :palec: . Je pravda,že testík jsem si dělala odpoledne,protože jsem byla nedočkavá :D ale týden je fakticky brzo,ale sakra připadá mi to jako věčnost. Test kupovaný dr max lady comfort.

Zkus to ráno a dej vědět ;). Je to fakt rozdíl…mě testy s citlivostí 20 neukazovaly večer nic zatímco na testu 10 z rána jasný dvě ;).

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 22.01.19 20:52
@Naomi.Girotto píše:
@chaela Já vím no, ale k doktoru jdu až v pátek, dříve neměl čas. A to už tu teď fakt chytám nervy :( Fakt je ten, že mi jedna známá kdysi říkala, že věděla, že je těhu (měla potvrzeno od doktora). Chtěl dát dárek přítelovi a počůrala iks testů a v tu dobu byla 12týdnů v tom a testy nega. Tak letěla na gyndu a tam vše v pořádku. Ale testy se ji ukazovaly nega prostě :( tak já nevím

12 týdnů už je docela dost. Jak těhotenství postupuje tak hladina těhotenského hormonu zase klesá a v nějakém pokročilejším období může být hladina stejně „nízka“ jako na počátku, takže blbě detekovatelná …

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >