Zpoždění MS, vysazení HA, negativní těhotenské testy a příznaky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.8.21 01:22

Zpoždění MS, vysazení HA, negativní těhotenské testy a příznaky

Ahoj holky, 15.7 jsem dobrala poslední antikoncepci, MS jsem dostala hned na to 19.7 - 25.7.. poté začalo snaženíčko obden až do dnes 23.8 (35 DC).. Po MS ani známka, všechny těhotenské testy negativní, ovulaci jsem sledovala, dva dny mi vyšly lehce pozitivní ovulační testy (což podle letáku znamená negativní) jinak byly sněhobílé, sledovala jsem i hlen který odpovídal ovulačnímu, dokonce jsem i lehce špinila, i mě bolelo v podbřišku a snaženíčko v ty dny 100% bylo (vše se odehrálo kolem 5.8).. Teď k tématu, tak týden mívám těhotenské symptomy - citlivější prsa, plynatost, velká únava, občasné točení hlavy, nechutenství nebo naopak bych snědla vše na co přijdu.. Do toho mě už 5 dní pobodává v podbřišku, ale je to jiné než u MS, nevím co by to mělo být.. od ovulace mám nezvykle vyšší tvorbu výtoku (je průhledný, vodový, bez zápachu), mám pocit že jsem těhotná ale testy říkají že ne.. na gyndu jsem objednaná až 20.9 (což je podle mě pozdě, ale doktorka má dovolenou a nechci jít za jinou) neměl někdo náhodou podobnou zkušenost nebo si to všechno vsugerovávám? Testuju každé ráno, z první moči Mamatest10, sněhobílý pokaždé, lupou hledám ducha ale marně. :nevim: Jsem už blázen nebo ne.. Mimíska strašně moc chceme, jsme svoji přes 2 roky a teď jsme se konečně oba dva dohodli ale nevím co dělat dál. Koupila jsem si Gynex, kontryhelový čaj i Maca.. ale nevím kdy co začít brát, myslela jsem že počkám do prvního dne nového cyklu ale ten ne a ne přijít.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2103
23.8.21 03:57

Já jsem taky po vysazeni HA neměla MS a to klidně i 90 dní. Měla jsem vždy 100% “příznaky” a pak se z toho vyklubalo PCOs, kdy jsem podstoupila laparoskopii a pak přirozeně otěhotněla. Toto trvalo 2 roky.
Nechci Ti nic podsouvat, jen píši svoji zkušenost. MS při antikoncepci není standardní MS, jak si většina myslí..
Nicméně držím palce, ale myslím, že v klidu počkej na svoji MUDr do 20.9. …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
23.8.21 07:17

Po vysazení antikoncepce, se nemůžeš nějaký čas spolehnout na pravidelnost menstruace.
Já měla po vysazení cyklus 28-46 dní takže jsem taky každý měsíc kupovala těhu testy atd.
Dej tomu ještě čas, pokud máš negativní testy tak těhotná nejsi a nebo je moc brzo.
Symptomy neber vážně jelikož při brani antiny, se utlacuje pms, to má prakticky identické příznaky těhotenství.
Takze se hoď do klidu a dej tomu čas.
Počkej si na prohlídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12050
23.8.21 07:18

Těhotná nejsi a piš jako dospělé žena. Snazenicko a mimisek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.8.21 08:59

Dejte tomu ještě čas. Tělo se teprve čistí od HA. Většinou to trvá 3 měsíce. Nepospichejte a tolik se ne pozorujte, určitě to přijde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 11:52

@JancaS84 Dnes ráno duch na testu Mamatest10 a od Clearblue mi vyjelo jasné plusko, takže jsem v tom hurá :mavam: Asi se tělo probralo nebo ty Mamatest ukazují pozdě.. Píšu jako dospělá žena, oslovení mimísek se mi líbí, na tom nic není. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat