Zpoždění ms ze stresu

7
22.3.20 10:00

Zpoždění ms ze stresu

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Už přes týden mám zpožděnou ms. Prášky neberu a těhotná být také nemohu. Před pár dny mě bolel podbříšek, úplně jako před ms a nic. Ms mám většinou pravidelnou. Myslíte, že to může být ze stresu? Jsem dost citlivá a velmi vnímám to, co se teď děje v čr a ve světě. Nechce se mi chodit v tomhle období na gyndu, proto se ptám nejdříve tady, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14293
22.3.20 10:44

@Viky.m Ahojky, udělej si test, budeš o to víc moudřejší.
I když když této chvíli se ti nikam nechce, a já to velice dobré chápu…Stres dělá taky hodně, tak si dej víno, a horkou vanu, třeba se rozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
22.3.20 10:48
@Staninka30 píše:
@Viky.m Ahojky, udělej si test, budeš o to víc moudřejší.
I když když této chvíli se ti nikam nechce, a já to velice dobré chápu…Stres dělá taky hodně, tak si dej víno, a horkou vanu, třeba se rozjede.

Jak jsem psala, těhotná být nemůžu. Každopádně víno a horká vana je dobrej napad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14293
22.3.20 10:51

@Viky.m No uvidíš, a dej víno, pak napiš jak jsi dopadla.
Taky to dneska, udělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 11:08

@Staninka30 @Viky.m Jsem na to podobne :zed: mam zpozdeni treti den a uz jen z toho jsem ve stresu… predtim taky dost stresujícich akci, takze to asi bude tim… navic cim vic na MS cekam tim vic se zpozdi, mrcha jedna… :mrgreen: ja mam navic nejaky polyp prej, mam jit 2.4. na kontrolu jestli to neco odeslo s MS a tim vic se na ni tesim a tim vic nejde… vino jsem si dala vcera i vanu a furt nic.. ale bedary mi naskakaly jak hrom a naladu mam taky na zabiti, tak očekávám MS každou chvili :lol: Tak si držíme palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14293
22.3.20 12:14

@petull77 No ja meska dneska týden, a stále, na testu nic.Tak snad ti po proti týden něco poví.
Ja mám proměnu, myomy, a údajně se těžko otehotni.
Držím palecky, at jsi šťastná, i me to mrzí, ze menzes meska. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 14:32

@Staninka30 no tak ja se odvazila a udelala si tehu test a svete zbor se, dve čárky :zed: :zed: to jsem opravdu necekala, dite rozhodne neplanuju a okolnosti nejsou dobre… zitra jdu na gyne a uvidime co mi povi… jasne mi rekla ze s tim polypem nebo myomem otěhotnět nemam, je to rizikové :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14293
23.3.20 14:45

@petull77 Tak to gratuluji, já stále menzes nemam :,(.Ukaž fotecku.Je jasné v tyhle době je to narocny :,(..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama