Zpoždění + negativní test

Anonymní
7.7.20 21:39

Zpoždění + negativní test

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je možné, abych byla těhotná, mám 5 dní zpoždění MS, test negativní, ale mám trochu bolesti v podbříšku, dnes mi bylo celý den na zvracení a trošku mi natekly prsa, ale jinak se cítím pořád stejně ????????‍♀️ Neudělala jsem si test moc brzo? Mám ještě pár dní počkat a nebo už radši zavolat doktorovi? Předem děkuju za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3244
7.7.20 21:40

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
7.7.20 21:56

Po 5 dnech zpoždění by už na testu něco bylo. Můžeš zkusit za 2 dny ještě jeden, ale řekla bych že spíš těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
8.7.20 01:08
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je možné, abych byla těhotná, mám 5 dní zpoždění MS, test negativní, ale mám trochu bolesti v podbříšku, dnes mi bylo celý den na zvracení a trošku mi natekly prsa, ale jinak se cítím pořád stejně ????????‍:female_sign:️ Neudělala jsem si test moc brzo? Mám ještě pár dní počkat a nebo už radši zavolat doktorovi? Předem děkuju za rady ;)

Ahoj, určitě počkej, nic není vyloučeno, jsem toho příkladem :lol: Posledni ms jsem po antiko měla 18.5. a první duch až 25.6. Takže ovulka byla posunutá. Jak dlouhý máš cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
8.7.20 06:08

Ahoj chci se zeptat minulý měsíc čelí jsem to nedostala.. měla jsem to dostat na začátku a nebo až na konci.. (ale jednou se mi to stalo když jsem čekala první dítě..) no dělala jsem si na začátku a na konci test a nic… A je nový měsíc. Ale stále to ne mám..můžete mi někdo poradit co mám dělat.. děkuji :relaxed:️:relaxed:️:relaxed:️:relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 10:56

@Trdlo15 Ahoj, nešlo by to napsat srozumitelněji? Jak dlouhý máš cykly? Máš ms pravidelnou? Nevysadila jsi HA? Na začátku a na konci čeho? To jakože v jednom měsíci?! :roll: :nevim: Co dělat, pokud nemáš bolesti, můžeš ještě počkat nebo si zajdi k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
2
8.7.20 11:49

Ahoj všem. Potřebovala bych prosím poradit.
Poslední týden v květnu jsem měla pohlavní styk bez ochrany.3.6 jsem dostala v termínu menstruaci. Nyní jsem měla menstruaci dostat 30.6,ale stále nic.Dnes je to tedy přes týden zpoždění. Dělala jsem si 2 testy tento týden a minulý týden taky dva, ale všechny byly negativní a ani nepociťuji žádné příznaky. Mohu být těhotna? Děkuji za odpověď :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 16:30

@Noelinka Ahoj, tak pokud byl styk jenom v tom květnu, tak těhu nepřipadá v úvahu, když jsou testy negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
8.7.20 16:50
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je možné, abych byla těhotná, mám 5 dní zpoždění MS, test negativní, ale mám trochu bolesti v podbříšku, dnes mi bylo celý den na zvracení a trošku mi natekly prsa, ale jinak se cítím pořád stejně ????????‍:female_sign:️ Neudělala jsem si test moc brzo? Mám ještě pár dní počkat a nebo už radši zavolat doktorovi? Předem děkuju za rady ;)

Za dva až tři dny udělej ještě jeden test, pak bych šla k doktorovi na vyvolávačku, aby jsi to dostala a mohla se o mimi snažit dál. Přeji ať ti to vyjde.
Jinak takových příznaků mám každý měsíc plno vždy jsem si myslela, že se zadařilo a ono nic, byla jsem jen zklamaná.
Dnes mám dostat MS a nic, jen bolest v podbřišku a bolí mě vaječník.
Test jsem si udělala ráno a nic takže také počkám a pokud to nedostanu do příštího týdne také půjdu k MUDr. ať mi dá vyvolávačku a pokusíme se znova opět od začátku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:54

Nejistota

Děvčata, mam otázku…Koncem května 21 jsem měla nechráněný styk, s ejakulaci ven..na druhý den jsem si vzala pilulku po..poté menstruace přišla..dne 15.6 jsem si zašla na gynekologii, doktor nic nezjistil..řekl, že je vše v pořádku..že mám ve vejcovodech vajíčka atd..testy všechny negativní.. vzhledem k některým diskusím, že někdo měl menstruaci a negativní testy jsem, ale stále nejistá…další menstruace se dostavila se zpožděním..myslíte, že mohu být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama