Reklama

Zpoždění po dobrání Duphastone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:50
Zpoždění po dobrání DUPHASTONE

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym..doufám, že mi některá poradíte co se asi děje. Od své doktorky mám předepsaný Duphastone na udržení případného těhotenství. Mám dlouhý cyklus 35-39 dní. Ovu jsem podle UTZ měla 3.8 a hned 4.8 jsem začala brát duphastone. Dobrala jsem ho 13.8. a do teď se MS nedostavila. Vždy přišla po práškách 3-4 den navíc vždy už od prvního dne jsem měla MS bolesti. Dnes je 6 den. První dva dny jsem měla pocit, ze by měla přijít, ale nepřišla.. udělala jsem si test a byla tam slabší čárka ale už je to 5 dni a čárka nesílí a MS taky nepřichází. Od včera mě k tomu začali pobolivat prsa, ale trochu jinak než před MS. Před MS boli při chůzi, proste když je pohyb a většinou cele. Teď mě boli jen horní část a to jen když jsem v klidu, ze tam cítím takový tlaky. BT je taky pořad nahoře a dnes se ještě o dva stupinky zvedla. Co myslíte mohlo by to mít dobrý konec? :?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama