Zpoždění po dobrání Duphastone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:50
Zpoždění po dobrání DUPHASTONE

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym..doufám, že mi některá poradíte co se asi děje. Od své doktorky mám předepsaný Duphastone na udržení případného těhotenství. Mám dlouhý cyklus 35-39 dní. Ovu jsem podle UTZ měla 3.8 a hned 4.8 jsem začala brát duphastone. Dobrala jsem ho 13.8. a do teď se MS nedostavila. Vždy přišla po práškách 3-4 den navíc vždy už od prvního dne jsem měla MS bolesti. Dnes je 6 den. První dva dny jsem měla pocit, ze by měla přijít, ale nepřišla.. udělala jsem si test a byla tam slabší čárka ale už je to 5 dni a čárka nesílí a MS taky nepřichází. Od včera mě k tomu začali pobolivat prsa, ale trochu jinak než před MS. Před MS boli při chůzi, proste když je pohyb a většinou cele. Teď mě boli jen horní část a to jen když jsem v klidu, ze tam cítím takový tlaky. BT je taky pořad nahoře a dnes se ještě o dva stupinky zvedla. Co myslíte mohlo by to mít dobrý konec? :?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >