Zpoždění po dobrání Duphastone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 06:50
Zpoždění po dobrání DUPHASTONE

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym..doufám, že mi některá poradíte co se asi děje. Od své doktorky mám předepsaný Duphastone na udržení případného těhotenství. Mám dlouhý cyklus 35-39 dní. Ovu jsem podle UTZ měla 3.8 a hned 4.8 jsem začala brát duphastone. Dobrala jsem ho 13.8. a do teď se MS nedostavila. Vždy přišla po práškách 3-4 den navíc vždy už od prvního dne jsem měla MS bolesti. Dnes je 6 den. První dva dny jsem měla pocit, ze by měla přijít, ale nepřišla.. udělala jsem si test a byla tam slabší čárka ale už je to 5 dni a čárka nesílí a MS taky nepřichází. Od včera mě k tomu začali pobolivat prsa, ale trochu jinak než před MS. Před MS boli při chůzi, proste když je pohyb a většinou cele. Teď mě boli jen horní část a to jen když jsem v klidu, ze tam cítím takový tlaky. BT je taky pořad nahoře a dnes se ještě o dva stupinky zvedla. Co myslíte mohlo by to mít dobrý konec? :?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >