Zpoždění sedm dní, test negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stefanie 2378
Stálice 72 příspěvků 09.12.18 11:52
Zpoždění sedm dní,test negativní

Ahoj holky dnešním dnem mám 7 dní zpoždění test negativní, ovulace 17.11 je nějaká šance, že bych mohla být těhotná?

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 09.12.18 12:23

@Stefanie 2378 Jestli byla ovulace 17.11. tak uz bys mela test pozitivní.

Stefanie 2378
Stálice 72 příspěvků 09.12.18 12:38

@karkarka myslím že to bude cista zítra jdu k doktorovi :)

Lendie
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 09.12.18 13:29

No asi by to nejlepe rekl lekar, tak uvidis. Kazdopadne me test ukazal 2 carky az 10 den…,ale mela jsem asi opozdenou ovulaci. Netusim,nikdy jsem ji nezkoumala. Muze to byt jen rozhozeny cyklus z psychiky. Take se mi to stalo.

Micušek
Nováček 7 příspěvků 11.12.18 09:58

Ahoj holky,jsem novacek a abych rekla pravdu,taky bych rada slysela neci nazor. Vzdy pravidelna menstruace,ted mam 2 dny opozdenou MS - ale hcg v krvi den po vynechani MS negativni.O mimi se snazime,myslite,ze by se mohlo zadarit?
:nevim:

Lendie
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 11.12.18 10:43

@Micušek ja treba mela prvniho ducha az 10 den po vynechani…ale mela jsem nepravidelnou ms a tim padem nejspis i ovulaci. Brala jsem proveru ktera mela cyklus ustalit coz se plus minus podarilo ale diky tomu jsem mela i rozhozenou tu ovulaci a ted mam jindy termin porodu nez bych spravne mela mit. Je to tezke s otehotenim ale myslim,ze cim menne clovek pocita plodne dny a vse okolo toho (zkratka se na to nesoustredi) tak se spis zadari. Drzim palce :palec:

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 11.12.18 10:46
@Micušek píše:
Ahoj holky,jsem novacek a abych rekla pravdu,taky bych rada slysela neci nazor. Vzdy pravidelna menstruace,ted mam 2 dny opozdenou MS - ale hcg v krvi den po vynechani MS negativni.O mimi se snazime,myslite,ze by se mohlo zadarit? :nevim:

A ty jsi byla uz vcera na krvi jo ? nebo jak to vis ?

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 11.12.18 11:13

Neupinat s ena to jeden dne zpozdeni nebo 2 je nic … měla jsem pravidelnou ms a z niceho nic měsíc i 2,5 zpozdeni tehu jsem nebyla nic …
Jinak když jsem bxla tehu tak jsem měla slabe // po 14 dnech zpozdeni ..
Hlavne se nestresovat a nemyslet na to

Stefanie 2378
Stálice 72 příspěvků 11.12.18 18:55

@Lendie mluvila jsem s doktorkou mám si počkat ještě týden otestovat a když nic tak zavolat a objedná mě na vyšetření. Psychicky jsem v klidu, stres vůbec žádný, od porodu pravidelný cyklus,fakt jediné co mě napadá je cysta. I když kamarádka měla 14 dní zpoždění byla na krvi,tam nic nezjistili dostala vyvolavacku,čekala dalších 14 dní a jelikož MS pořád nic tak si dělala test a dvě čárky ihned dnes už je v 6 měsíci :) no uvidím co a jak za týden a pak mě snad uklidní doktorka co se mnou vůbec je :mrgreen:

Micušek
Nováček 7 příspěvků 13.12.18 10:03

Ahoj holky, ano byla jsem na krvi, vim jiste, ze jsem nemela ovu driv jak 22. DC ne-li pozdeji a to mam pravidelny cyklus 30 dni. Zpozdeni nikdy zadne, jedine zpozdeni co jsem mela, ma dnes 12 let :),ale je mi uz 38, tak jsem z toho takova nesva, protoze by jsme si mimi moc prali,ted mam zpozdeni 4. den,poboliva podrbrisek,prsa a beham porad curat,tak nevim

Příspěvek upraven 13.12.18 v 10:08

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 10:06

@Micušek mozna je to i tim vekem? :nevim: Ja vzdy mela take pravidelnou ms po 30 dnech ale ovu pred otehotnenim posunout cca az o 10 dni, tudiz kdybych neotehotnela tak by se ms posunula. Jestli chces jeste v tomhle veku dite tak jdete na ivf (i kdyz jsem toho odpurcem, clovek by mel poslouchat prirodu). V tomhle veku nevim co bys chtela za zazraky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 12:38

@Stefanie 2378 tak jak jsi dopadla uz jsi testovala? Ja mam totiz dneska 5 den zpozdeni a vcera tt negativni. Budu testovat zase zitra. Ale nemela jsem vubec pms. Vzdy me strasne boli prsa a den pred ms prestanou a vim ze to dalsi den prijde. Ale ted me den pred zacaly bolet bradavky to se mi nestalo nikdy. No a poboliva me podbrisek a od vcera me boli prsa. V pondeli si asi zajdu k mudr… ovulaci jsem mela 27.11. Takze to uz by na testu asi bylo videt :think:
Snazime se skoro rok. Myslela jsem ze budu mit pro pritele darek k Vanocum… aspon jsem se taji svěřilajemu to rikat nechci kdyby preci jen nahodou…

Micušek
Nováček 7 příspěvků 15.12.18 13:14

Ahoj anonymni,jsme na tom da se rict uplne stejne i priznaky,jen ja mela ovu az 1.12. takze o 4 dny pozdeji nez ty a ciste teoreticky bych zitra mohla byt 14 dni od oplodneni,tt zatim negativni,ale ve stredu jdu na krev,tak se uvidi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 14:07

Jdes ve středu na krev jo? No ja asi v pondeli zajdu. Jen nevim po jake dobe se to ma resit s doktorem…jinak mam mc pravidelne jak hodinky. Nez jsem si delala tt jsem.byla pekne nervozni a jsem pořád. Kazdou chvíli litam na zachod myslim ze jsem to uz dostala a furt nic. Takhle bezmoc je hrozna… :,(

Micušek
Nováček 7 příspěvků 15.12.18 21:12

Rikam jsme na tom uplne stejne,cystu bych mit nemela,delali mi hormonalni profil a vse na 1s* ;) a vim 100% ze ovulka byla az kratce pred terminem MS takze pokud jsem tehu,nebude to vic jak 14 dni a to jeste tt nemusi ukazat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >