Zpoždění, světle červený hlen?

Anonymní
7.5.21 12:06

Zpoždění, světle červený hlen?

Ahoj holky,
Od září se s přítelem snažíme o miminko. Jsme poměrně mládí, takže jsme mysleli, že to půjde hned. Jenže v únoru jsme začínali bejt ve stresu, já jsem zhubla a ztratila jsem MS. V březnu jsem asi týdne brala HA, kterou jsem po tom týdnu prostě vysadila, protože mi nedělala vůbec dobře. Vykašlala jsme se na to a řekla jsem, že dítě asi odlozime. Jo, asi tři dny po vysazení mi přišlo krvácení, ale to právě z důvodu vysazení. Tak jsem si řekla, že jsem momentálně neplodna a začnem se snažit až se mi MS vrátí přirozeně, trošku priberu atd. Od té doby jsme ale na to s přítelem vlitli, skoro každej den sex, nechráněnej samozřejmě, protože mám být teď neplodna. Jenže… Už asi týden mě píchá v podbřišku, bolí mě prsa a včera se k tomu přidal takový naruzovely výtok. Může to být blížící se MS nebo… Třeba fakt těhotenství? Že se mi třeba uvolnilo vajíčko, aniz bych s tím počítala, fakt nevím. Měla to některá z vás stejně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
320
7.5.21 12:08

Když chceš mimčo, tak proč řešíš, že jsi si myslela, že jsi teď neplodna a sex byl nechtanenej? Z chráněných by mimčo nebylo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 12:14

@Umík před tím, kdy jsem měla ms tak byl samozřejmě taky nechráněnej, ale teď jsem to defacto vzdala, a užívala jsem si sexu s tím, že teď určitě neotehotnim protože nemám ms, takže ani ovulaci… Ale stalo se toto, ten hlen, bolest prsou atd.. Tak se spis ptám, jestli je to možný, jestli se mi třeba nepřišla zas ovulace a já otěhotněla, jestli to tak některá z vás měla… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9112
7.5.21 12:19

Jelikož je ovulace dřív jak menstruace tak je možný vše. Udělej si test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
7.5.21 12:21

Proč bys měla byt neplodná? Jako ze jsi brala týden HA a ještě v březnu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
7.5.21 12:22

Snazite se o dite a ty zacnes brat antiko? Hele celej tenhle dotaz je dost ulitlej. Nejlehci reseni je si udelat test a nemusis ptat takovýhle vyplody na emimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 13:04

@DandátkoP
Antiko jsem začala brát po té, co mi to gynekoložka vyloženě v utíká, když jsem jí řekla, že jsem to nedostala a ona, že mám nízkou sliznici, že to jinak nepůjde a ať si na dítě počkám

• Citovat
  • Nahlásit
9112
7.5.21 13:05
@Anonymní píše:
@DandátkoP
Antiko jsem začala brát po té, co mi to gynekoložka vyloženě v utíká, když jsem jí řekla, že jsem to nedostala a ona, že mám nízkou sliznici, že to jinak nepůjde a ať si na dítě počkám

Změn doktorku. A nenech si nutit něco co nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat