Zpoždění, BT nahoře, ale negat.test

janulkaaa
28.2.10 18:42

zpoždění,bt nahoře,negat.test

ahojky přeju hezkej večer,mám již osum dní zpoždění,bt je stále nohoře..vubec neklesá už 21dní..takže sem 21dpo..nevím jak se to počítá ovu mi začala 4.2.
test je tam minimální čárka,spíš stínek..ta druhá..
tak já nevím co to je..mimi,chci tak snad..děkuju za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.2.10 18:49

nejlepší bude asi dojít k doktorovi. Vezme krev, udělá utz a hned se uvidí.
Držím palečky, aby to dopadlo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anelka23
28.2.10 18:49

ahoj, vítej v klubu :-) to vypadá nadějně. z toho skoro negativního testu si nic nedělej, je spousta případů těhotných co jim testy hooodně dloouho nic neukazovaly. zkus to za dva, tři dny znovu jestli zesílí :wink: držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
8451
28.2.10 19:06

I stínek se počítá :wink: :wink: držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janulkaaa
28.2.10 19:10

já právě nevím…prý když se bt drží víc jak 16dní,muže to být těhu…a testy se taky mužou ukázat později…pořád doufám…

• Nahlásit
  • Citovat
7369
28.2.10 19:15

Já taky myslím, že to bude OK. Vydrž dva dny a testuj. To určitě bude vidět rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janulkaaa
28.2.10 19:17

jinak..dělá se mi zle v autobusech,nemužu ani cítit jídla,která sem normálně jedla,měla sem bílý výtok,prsa sou taková nateklá,večer mám šílené sny a nemužu usnout..atd…nervy to asi nejsou..tohle u sebe fakt neznám..

• Nahlásit
  • Citovat
janulkaaa
28.2.10 19:18

budu se testit ve středu tak uvidíme..pokud to teda nedostanu

• Nahlásit
  • Citovat
8451
28.2.10 19:57

Myslím že je to jasné, říká se že teplota nahoře dýl jak 18 dní je těhotenství, navíc máš ukázkové příznaky.
Mě se při prvním těhotenství ukázaly // až někdy kolem 7tt, počítá se každý stínek, zkus za pár dní, určitě bude silnější :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janulkaaa
28.2.10 20:01

děkuju…asi to tak bude..mám vubec poprvé takové stavy :-) a taky bych furt spala..uvidíme za pár dní..tak krásné sníky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1027
3.3.10 11:51

Tak jak to dopadlo, Janulkooooo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janulkaaa
3.3.10 12:01

ahojky no,dělala sem si jiný test už nevím značku best to nebyl a ten mi vyšel už pozititvně i když jemně..čárka druhá jeružová,ale mamatest je takovej podivnej..ms nikde,žádný bolesti jako před ní nic..tak to nechápu..asi to dostanu nebo sem fakt,otěhotněla později..je to fakt už na hlavu 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
1027
3.3.10 14:46

slabá čárka, taky čárka! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
3.3.10 21:40

a kolik dní ti teda mešká ms? nechceš si dojít na krev jako samoplátce nebo k Dr? Ted už by hcg mělo být celkem vysoký…
Vypadá to spíš, že těhotná budeš, tak jen to chce, abys měla jistotu. Budu držet moc palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
3.3.10 21:51

mešká mi děvět dní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu