Zpracování případové studie v bakalářské práci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Krlnkrln
19.5.22 12:05

Jak na případovou studii

Zdravím všechny,
Mám zpracovat případovou studii jako část své bakalářské práce, potřebuji poradit, jak ji napsat nebo jaká knížka je na tyhle metody nejlepší.

Příspěvek upraven 19.05.22 v 12:42

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
988
19.5.22 12:33

A poradit chces na maminkovskem foru konkretne s cim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16130
19.5.22 12:37

Od toho je vedoucí práce ne, aby ti poradil nasměroval tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13759
19.5.22 13:02

@Krlnkrln si delas pr*del že jo?

Vedoucího práce máš od čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Alriga
19.5.22 13:03

To bude as nějaká univerzita pro modelky.

• Citovat
  • Nahlásit
Krlnkrln
19.5.22 13:12

@Alriga tak tenhle byl trochu sušší 3/10

• Citovat
  • Nahlásit
Krlnkrln
19.5.22 13:15

@Cenarius se člověk nemůže na nic zeptat, aby se tu nenašel někdo, kdo spal přes víkend v knihovně, že srší chytrýma řečma, který jsou k ničemu. Ale díky za tvůj milný názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Alriga
19.5.22 13:15
@Krlnkrln píše:
@Alriga tak tenhle byl trochu sušší 3/10

Milé dítě, pokud se na webu o výchově dětí musíš ptát, jak se dělá případová studie, tak je něco špatně buď s tebou nebo s tou školou.

• Citovat
  • Nahlásit
Alriga
19.5.22 13:16

@Krlnkrln A sakra! Tak tady bylo něco špatně od začátku!

• Citovat
  • Nahlásit
Krlnkrln
19.5.22 13:17

@Alriga proto je tu kategorie Studium a kurzy. Tak si zkuste projít celé diskuzní fórum a najdete velké množství diskuzí, které nemají s tímhle forem nic společného.

• Citovat
  • Nahlásit
TRG
3223
19.5.22 13:18
@Krlnkrln píše:
Zdravím všechny,
Mám zpracovat případovou studii jako část své bakalářské práce, potřebuji poradit, jak ji napsat nebo jaká knížka je na tyhle metody nejlepší.Příspěvek upraven 19.05.22 v 12:42

Případová studie je věc, jejíž tvorbu máš z předchozích semestrů teoreticky znát a při psaní bakalářky se o to pokusit v praxi. Pokud jste to nebrali (jako že by to bylo fakt divný, kdybyste to nebrali), měla sis to samonastudovat.

I kdybyste to „nebrali“ a nenapadlo tě samostudovat, tak máš vědět, jak taková případová studie vypadá a odvodit si, jak se asi dělá a postup probrat s vedoucím práce.

Problém je ale už v tom, že si myslíš, že na fóru, jehož jméno odkazuje na miminka, najdeš odbornou radu ohledně vypracování případové studie. Další problém je v tom, že jsi ani nenapsala jaký obor studuješ, takže asi ani netušíš, že pro různé obory se budou jiným způsobem připravovat různé případové studie. Ne, že by nějaký teoretický základ nebyl stejný, ale v marketingu cestovního ruchu budeme asi potřebovat trošičku jiný přístup, než třeba u patologie. No a v neposlední řadě je problém i v tom, že si myslíš, že je na to nějaká knížka.

A co je hlavní problém? Že jsi i líná to napsat do Googlu a projít / pročíst, co ti to vyhodí. Případová studie nemusí být zdaleka jen záležitostí vysokoškoláků a jejich závěrečných prací. Těch „návodů“ je na těch internetech fakt dost. A jsou napsané hezky pěkně jednoduše.
https://www.google.com/search?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3401
19.5.22 13:19
@Krlnkrln píše:
Zdravím všechny,
Mám zpracovat případovou studii jako část své bakalářské práce, potřebuji poradit, jak ji napsat nebo jaká knížka je na tyhle metody nejlepší.Příspěvek upraven 19.05.22 v 12:42

Jakého oboru se má ta studie týkat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6947
19.5.22 13:21
@Krlnkrln píše:
Zdravím všechny,

Nezavidim..druhy vyzkumu a pak jejich realizace jsem na vs nenavidela a vubec metodologii.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Krlnkrln
19.5.22 13:23

@TRG tuhle kritiku beru. Díky za odpověď!

• Citovat
  • Nahlásit
Krlnkrln
19.5.22 13:24

@lilith1 to mi povídejte. Lituju, ze sem si nevybrala téma, na které by slo udělat dotazníkové šetření, by to bylo hned jednodušší 😏

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat