Zpráva pro martan30 z důvodu prodeje košilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 21:06
Zprava pro martan30 , z důvodu prodeje kosilky.

Dnes jsem měla domluvenou schůzku s paní v 9.45 kvůli prodeji kosilek, bohužel mou chybou jsem nebyla v domluvenou dobu na místě a měla jsem velký skluz časový. A vzhledem k tomu, ze jsme si nedali nedaly telefony, nemohla jsem zavolat. Proto bych se touto cestou rada omluvila, a pokud má paní zájem, jako kompenzaci pošlu kosilky na jakoukoli adresu zdarma. Děkuji

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10976 příspěvků 23.02.17 21:35

@Šťastná.máma­.4 napište paní zprávu, tam to spíše najde :-)

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 21:47

@iiiv díky za radu, ale to už jsem samozřejmě zkoušela a má mě bloknutou, takže mě jiná možnost nenapadla.

ejhle
Závislačka 2834 příspěvků 23.02.17 22:06

A co ji oznacit tady v prispevku? @martan30

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 23:22

@ejhle Díky! :mavam:

ejhle
Závislačka 2834 příspěvků 23.02.17 23:23

@Šťastná.máma­.4 neni zac

martan30
Povídálka 17 příspěvků 24.02.17 21:48
Šťastná.máma

Už jsem si diskuzi přečetla, děkuji, jsem svolná k dalšímu jednání, a klidně si ještě někdy do Kladna přijedu pro košilku. 8)

martan30
Povídálka 17 příspěvků 24.02.17 21:52
Šťastná.máma

Rozčílila mě ta zpráva na e-miminu, když jsem čekala před lidlem 25 minut a paní ještě poslala vzkaz sem, z mobilu jsem se připojila sem na vzkazy,9:50 paní psala, jestli jsem tam a to byla poslední zpráva od ní, jelikož jsem se slíbila v 10:00 už jiné paní na osobko jinde, tak jsem spěchala, napravíme chybu a vyměníme si telefony. Děkuji :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >