Způsobily vám někdy kvasinky zánět močáku?

Anonymní
4.5.21 23:41

Způsobily vám někdy kvasinky zánět močáku?

Ahoj, způsobily vám kvasinky v pochvě zánět močáku? A když jste dávaly moč na kultivaci byly tam bakterie nebo kvasinky? Já tomu vůbec nerozumím :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
4.5.21 23:59

Některé vaginální infekce lehce zaměníš za mykozu. Mají podobný průběh. Tyto bakterie se mohou dostat i do močového měchýře. Naleznou tak bakterie.
U kvasinek můžeš mít také zánět močáku, souvisí to s oslabenou imunitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 00:48

@Markéta188 i když mi výtok nijak nezapacha a myslím si, že to jsou kvasinky. To je opravdu zvakstni, celých 8 let žádná chřipka nic, jen gynekologické záněty. A to jim dost věcí na imunitu. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 07:56

A nejíš hodně sladké? Mě se kvůli nadmíru cukru dělaly kvasinky, zánět močových cest jsem měla z nastydnutí spodku, a pálí to jak čert

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:37

Právě, že cokolady, zmrzliny, sladké vody, zákusky nemám ráda. Takze nejím vůbec. A oblečená jsem pořád. Vůbec nevím, tvého to je.

• Citovat
  • Nahlásit
18498
8.5.21 00:51
@Anonymní píše:
Právě, že cokolady, zmrzliny, sladké vody, zákusky nemám ráda. Takze nejím vůbec. A oblečená jsem pořád. Vůbec nevím, tvého to je.

To může být spoustou věcí: sex, špatné prádlo, těsné oblečení, víno…Taky s tím bojuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 01:11

@robínek já nevím, nosím tedy těsně kalhoty, ale ty jsem nosila vždy, a nikdy žádný problém. Alkohol nepijí. Partnera posílám na urologii, ale nevím, jestli není lepší ho poslat na venerologii. Už jsem z toho zoufalá. S blokurimou máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
175
11.5.21 11:41

A máš na gyndě udělané stěry, co přesně ti způsobuje potíže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
11.5.21 11:47

Tyhle potíže jsem měla při nevěře partnera. On sám žádné potíže neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 01:31

@Okta @Freeandwild na gynde mi stery nechce delat, i když trpím na vytoky a říká, že jsou to kvasinky (čípky, masti nezabírají). Byla sjem minulý týden na urologii, brali mi krev na chlamydie, mykoplazmata a ureoplazmata. A dělali kultivaci. Bohužel výsledky se dozvím, až příští týden. partner mě nepodvadi, to jsem si víc než jista. na testy jde také, už to chceme vyresit. Zvláštní, že to přišlo z ničeho nic. Holky a vyresil se problém, když vám řekli, co to je? Nebo se to pořád vracelo, ale jen s tím rozdílem, že už víte, co to způsobuje. :( Mi přijde, že je to na nic :/

• Citovat
  • Nahlásit
175
12.5.21 10:29

Když se ví co to je, tak se na to nasadí léčba. Jestli to nejsou kvasinky, ale třeba např. e-coli, tak léčba antimykotiky nezabere (což, jak píšeš, nezabírá). Taky tam toho může být víc, kvasinky + něco dalšího. Tak teď už snad vydržet a počkat na výsledky od urologa. Pak asi vyměnit gyndu.
Na poléčení si kup třeba gynela silver vaginální tablety a na močák nějakou manozu s brusinkami, ať se nezblázníš, než ze to zaléčí, jak má. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 00:43

@Okta to já vím, ale dost lidem se to vraci a toho se bojím. Děkuji za rady. Koupím si je. :)

• Citovat
  • Nahlásit
175
14.5.21 12:31

Jo, kvasinky jsou prevít. E- coli ještě větší. Ty se uchytí a usadí ve sliznici moč. měchýře a pak se neustále opakují záněty. Jsou to ty samé bakterie, které tam díky svým schopnostem přečkaly léčbu a jakmile mají příležitost, znovu se pomnoží. Je z toho chronický zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat