Způsobují neštovice neplodnost?

Anonymní
23.2.16 19:10

Způsobují neštovice neplodnost?

Dobrý den,

manžel má neštovice, je mu přes 30, dočetla jsem se, že neštovice mohou vést k zánětu varlat a následně i neplodnosti. Jiné stránky zase neplodnost jako důsledek neštovic vylučují. Máte někdo osobní zkušennost? Prosím o zachování anonymu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

71473
23.2.16 19:14

To dělají příušnice, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
23.2.16 19:14

Ja myslim, ze spis priusnice, ne nestovice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.16 19:18

Ano, právě o příušnicích to také vím, ale asi na dvou stránkách jsem našla toto i u neštovic…tak nevím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.16 19:18

Mohou a nemusi. Manzel je prodelal a rikal, ze mu koule natekly do mega rozmeru, kdyz jsme se pak snazili o dite, b na spermiogramu a naprosto v pohode, deti mame ted uz vic.

Otec je mel v dospelosti a taky v pohode. Kazdopadne nepodcenovat a radeji naockovat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.16 19:21
@Anonymní píše:
Mohou a nemusi. Manzel je prodelal a rikal, ze mu koule natekly do mega rozmeru, kdyz jsme se pak snazili o dite, b na spermiogramu a naprosto v pohode, deti mame ted uz vic.Otec je mel v dospelosti a taky v pohode. Kazdopadne nepodcenovat a radeji naockovat

Očkovaný je už od dětství, tak to stačí, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
49883
23.2.16 19:22
@Anonymní píše:
Mohou a nemusi. Manzel je prodelal a rikal, ze mu koule natekly do mega rozmeru, kdyz jsme se pak snazili o dite, b na spermiogramu a naprosto v pohode, deti mame ted uz vic.Otec je mel v dospelosti a taky v pohode. Kazdopadne nepodcenovat a radeji naockovat

koho očkovat když už je má :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22578
23.2.16 19:42
@Anonymní píše:

Nestačí, musíš pravidelně přeočkovávat. To je jeden z důvodů, proč se mi zdá očkování proti neštovicím u dětí nesmyslné. Ideální je prodělat je v dětství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71473
23.2.16 19:43
@Anonymní píše:

Kdyby to stačilo, tak je nedostal, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.2.16 19:55

A před nějakými 25-30 lety se očkovalo proti planým neštovicím? Já mám spíš pocit, že si to zakladatelka plete s černými neštovicemi. Na ty ale očkovaný teda taky není.

• Nahlásit
  • Citovat
71473
23.2.16 19:57

@Tunrida To nevím, každopádně se už neočkovalo proti těm pravým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.2.16 19:58

@j.a.n.i1 To ne no :?

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
23.2.16 20:00
@Anonymní píše:
Dobrý den,manžel má neštovice, je mu přes 30, dočetla jsem se, že neštovice mohou vést k zánětu varlat a následně i neplodnosti. Jiné stránky zase neplodnost jako důsledek neštovic vylučují. Máte někdo osobní zkušennost? Prosím o zachování anonymu.

ja cetla před 1,5 rokem jeden clanek nejaky Dr a psali tam ze ano :roll:

• Citovat
  • Upravit
20820
23.2.16 20:02
@Anonymní píše:

Tohle je pěkný nesmysl. Neštovice by se měly přeočkovávat podle studií cca každých 11 let, takže teď je spíš díky tomu, že byl v dětsví očkovaný. Kdyby nebyl, mohl je prodělat a pak je ta pravděpodobnost, že je chytne velmi malá (ale možné to samozřejmě je, bohužel).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.16 20:08
@j.a.n.i1 píše:
Kdyby to stačilo, tak je nedostal, ne?

Já je taky dostala v dětství a byla jsem očkovaná…Spoustu lidí je má i po očkování..myslím, že to očkování nemoc jenom zmírní :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama