Reklama

Způsoby, jak si vydělat nějaké korunky navíc.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:35
Způsoby, jak si vydělat nějaké korunky navíc.

Dobré odpoledne,
Tohle téma zakládám jako inspiraci pro mě i pro vás ostatní, jak si přivydělat nějaké ty penízky navíc.
Zajímají mě způsoby, jak to děláte vy - nemyslím tím zaměstnání ani brigády, ale přivýdělky, klidně jednorázové.
Za mě:

• doučuji jednoho klučinu ze ZŠ, je to jednou týdně 100 Kč
  • nabízím oblečení, které nenosím nebo které mi není, na internetových bazarech
  • nabízím i nějaké knížky, které jsem třeba dostala a nepřirostly mi k srdci - prodá se ale málo která
  • dvakrát ročně máme ve městě prodejní výstavu rukodělných výrobků - tak 1000 - 2000 za výstavu

Anonym, moje finance a osobní údaje.

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:37

Chodím na inventury do hypermarketů a na volby do komise, nedělám to pro peníze ale hlavně abych se dostala mezi lidi občas…

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.01.17 14:48

Ahojky, a kde prodáváš ty knihy? Já tu mám šíleně moc učebnic ohledně zdravotnictví- anatomie, somatologie, příkladové otázky k přijímačkám na medicínu i různé přípravy na maturitu a VŠ a tak. Už to nevyužiji. Nemáte někdo typ, kde se to dá prodat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:50
@VikiJ píše:
Ahojky, a kde prodáváš ty knihy? Já tu mám šíleně moc učebnic ohledně zdravotnictví- anatomie, somatologie, příkladové otázky k přijímačkám na medicínu i různé přípravy na maturitu a VŠ a tak. Už to nevyužiji. Nemáte někdo typ, kde se to dá prodat?

Já prodávám na Facebooku, jsou tam bazary knih i přímo učebnic.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 13.01.17 15:02

@VikiJ Zkus databazeknih.cz, tam je velký bazar a často i poptávka :)

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 13.01.17 15:17

Zakladatelko, neber to jako ironii, protože to ironie není. Stopro bys zbohatla, kdybys napsala útlou knížku (nebo e-knihu),,Jak si přivydělat a nenaletět." Vzhledemk tomu, kolik takových diskuzí je, by to byl v případě kvalitní publikace trhák.

Klopotkova
Kelišová 7245 příspěvků 13.01.17 15:23

Darování vajíček.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 13.01.17 15:52

Hodne kamaradek si vydělává na mateřské pletenim, hackovanim a sitim

Tunrida
Hvězda diskuse 47191 příspěvků 13.01.17 18:34

Mystery shopping

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 13.01.17 21:10

Chodím cca jednou týdně po 2 hodinách uklidit jednomu místnímu pánovi hospodu a někdy k němu domů.

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 13.01.17 22:26

Dokud jsem měla jen jedno nechodící dítě, tak jsem rozvážela letáky. Práce na 1, max 2 dny v týdnu za cca 1500,–.

MartinKa36
Závislačka 3131 příspěvků 13.01.17 22:32

A co P…ce? :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 14.01.17 11:48

U nás frčí darování plazmy - 500 za odběr :think: já bych ale nešla :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama