Zradila jsem manželovu památku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 17:17

Zradila jsem manzelovu pamatku?

Dobry vecer. Prosim anonym s kvuli citlivemu tematu.
Pred tremi roky jsem prisla pri tragicke nehode o manzela. Byli jsme spolu skoro devatenact let. Zustaly mi po nem dve nadherne deti. Bohuzel po nehode jsem se psychicky zhroutila a nebyla se o ne schopna starat. Zacala jsem chlastat, brat prasky, :zed: o deti se mi starala moje zlata maminka a tchyne, stydim se, ale byla jsem uplne na dne ze ztraty. Po cca ctyr mesicich od nehody jsem se na sebe rano podivala do zrcadla, a dala si facku a rekla si „prober se sakra“ nasla jsem si lecebnu, psychiatra a podpurnou skupinu. Muzu rict, ze pres dva roky uz funguji normalne. Nasla jsem si novou praci, konicky. Ale na muze jsem se nemohla ani podivat, ikdyz jsem nejake nabidky na schuzky mela vzdy jsem byla z toho znechucena…ale ted o vikendu jsem selhala. Nejsem uplna abstinetka obcas jsme v patek zasly s kolegyni na dve decky nekam na veceri… ale ted jsme na vikendu meli skoleni na slovensku a byla pro nas na zaver pripravena vecere a ja si dala trosku vic nez bych mela a skoncila jsem v posteli s kolegou.. k sexu nedoslo, „libani, oral“ ano. Ale styk jsem zarazila. A ja si pripadam hrozne, kolega si sype popel na hlavu, ikdyz on uz mne nekolikrat zval na schuzku a je to slusny clovek, hodny. A ja si pripadam jak hrozna zenska, co zradila manzelovu pamatku. :,( Ikdyz mi obcas vecer muzska spolecnost a porozumneni chybi i s tim kolegou mi bylo dobre, tak si rikam, ze je prilis brzy nekomu novemu otevrit jeste srdce…
Ani asi si nejdu pro radu, ale jen to musim nekde ze sebe dostat a pred kamaradkama se moc stydim.
Dekuji
O.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2764
12.1.22 17:20

Nezradila. Manžel je mrtvý, je pryč. Je normální, že člověk potřebuje někoho druhého. Je blbost být do konce života sama jen kvůli památce manžela. Někoho si najdi, nebudeš mít smutné večery o samotě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
12.1.22 17:20

A ty se stydíš proto že jsi pila alkohol a nebo že jsi skončila v posteli s kolegou?

Ten alkohol ne u tebe nebezpečný… Ale to asi víš že budeš mít sklony k alkoholismu…

Pokud jde o to druhé tak bych to zase tak nehrotila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
12.1.22 17:23

Pokud jsi se léčila ze závislosti na alkoholu, tak by jsi pít neměla. Z mého pohledu mi nepřijde, že jsi zneuctila manželovu památku, nevidím důvod proč by sis nemohla najít muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
12.1.22 17:24

A ublížila bys vztahem někomu? Nebo je to jen „nemělo by se to“. Já jsem třeba byla moc ráda, když si moje maminka našla cca 3 roky po tátově smrti nového partnera. Rozhodně by mě nenapadlo, že tím zradila jeho památku. Proč bys neměla být šťastná? Celibat ti manžela nevrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10200
12.1.22 17:24

Ale žádnou pátku jsi nezradila…to je blbost…jestli není kolega ženatej a nebo ty nezačne s znovu chlastat, tak je to cajk.

Jinak mě pobavilo, že byl orál, ale styk jsi zarazila… :lol: to už je celkem jedno, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25421
12.1.22 17:25

Pokud to neumíš, tak nepij. A tři roky už jsou dost dlouhá doba, aby sis mohla zkusit pustit do života někoho jiného. Ty nikoho nezrazuješ. Manžel zemřel a ty žiješ dál. A ne, není brzo. Už je čas. Jestli se ti to s kolegou líbilo, pozvi ho na rande. Hodně štěstí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
12.1.22 17:25

Nezradila. Jsi pravděpodobně ještě mladá, nejspíš ani vaše děti, ani mamka, nejspíš ani tchyně nechtějí, abys zůstala sama. Bavila jsi se třeba s nemá o tom?
Najít si někoho po třech letech podle mě neni brzy. Znám i případy v horizontu měsíců od ztráty partnera a ani to bych si nedovolila soudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
12.1.22 17:26

:hug: je mi líto tvé ztráty, ale je to již 4 roky. Pokud se na nový vztah ještě necitis tak fajn, ale rozhodně to není nic co by sis musela vyčítat nebo se kvůli tomu hroutí. Si určitě ještě mladá žena a přeci nebudeš navždy sama. Najít si blízkého člověka, který to bude oporou není zrada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
12.1.22 17:32

nesmyslné

Nikdy by mě nenapadlo, že vdova/vdovec nikdy nesmí navazovat jiné vztahy, jinak tím zrazuje manželovu památku. Podobné pojetí považuju za úplnou pitomost, kde se vzalo???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5499
12.1.22 17:34

Tak ber to tak, že dřív se “nosil smutek” 1 rok. To máš za sebou a ani největší puritáni by ti příjemného kolegu nemohli vyčítat. Dej tomu šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14532
12.1.22 17:36
@Anonymní píše:
Dobry vecer. Prosim anonym s kvuli citlivemu tematu.
Pred tremi roky jsem prisla pri tragicke nehode o manzela. Byli jsme spolu skoro devatenact let. Zustaly mi po nem dve nadherne deti. Bohuzel po nehode jsem se psychicky zhroutila a nebyla se o ne schopna starat. Zacala jsem chlastat, brat prasky, :zed: o deti se mi starala moje zlata maminka a tchyne, stydim se, ale byla jsem uplne na dne ze ztraty. Po cca ctyr mesicich od nehody jsem se na sebe rano podivala do zrcadla, a dala si facku a rekla si „prober se sakra“ nasla jsem si lecebnu, psychiatra a podpurnou skupinu. Muzu rict, ze pres dva roky uz funguji normalne. Nasla jsem si novou praci, konicky. Ale na muze jsem se nemohla ani podivat, ikdyz jsem nejake nabidky na schuzky mela vzdy jsem byla z toho znechucena…ale ted o vikendu jsem selhala. Nejsem uplna abstinetka obcas jsme v patek zasly s kolegyni na dve decky nekam na veceri… ale ted jsme na vikendu meli skoleni na slovensku a byla pro nas na zaver pripravena vecere a ja si dala trosku vic nez bych mela a skoncila jsem v posteli s kolegou.. k sexu nedoslo, „libani, oral“ ano. Ale styk jsem zarazila. A ja si pripadam hrozne, kolega si sype popel na hlavu, ikdyz on uz mne nekolikrat zval na schuzku a je to slusny clovek, hodny. A ja si pripadam jak hrozna zenska, co zradila manzelovu pamatku. :,( Ikdyz mi obcas vecer muzska spolecnost a porozumneni chybi i s tim kolegou mi bylo dobre, tak si rikam, ze je prilis brzy nekomu novemu otevrit jeste srdce…
Ani asi si nejdu pro radu, ale jen to musim nekde ze sebe dostat a pred kamaradkama se moc stydim.
Dekuji
O.

Mrzí mě, co se ti stalo, čím sis prošla. Ale už je to pryč a prostě žij. Nemáš se za co stydět. Přece nebudeš po zbytek života sama. Děti potřebují veselou a spokojenou mámu, když budeš spokojená ty, budou i děti. Nic si nevyčítej :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14752
12.1.22 17:37

3 roky jsou za mě úplně v pohodě. Kdybych umřela (ťuk ťuk) tak bych určitě nechtěla aby manžel zůstal sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
12.1.22 17:39

Je mi moc líto, čím sis prošla a stále ještě procházíš. Ale měla by ses přestat trestat za něco, co je přirozené a lidské. Je normální, že se po smrti milovaného blízkého člověk sesype. Nejsi sociopat, abys to zvládla levou zadní. A je stejně přirozené, že po třech letech sexuální abstinence trochu ujedeš. A tys tím opravdu nikoho nezradila. Nejsem v pozici, kdy bych ti mohla radit, ale asi by to chtělo, aby ses měla trochu víc ráda a naučila ses odpouštět si normální lidské chyby.
Jo a pokud se ti nelíbí, co vyplouvá na povrch v opilosti, tak nepij. Ne každý to umí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
12.1.22 17:42

Ale ty přece nemusíš zůstat do smrti sama a truchlit :nevim: manžel by určitě nechtěl, aby jsi byla po zbytek života sama a nešťastná, ale šťastná ať sama nebo s někým ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat