Zradila jsem manželovu památku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1000
13.1.22 15:28

Obrana Fuflíka

Já myslím, že to Fuflík chtěl tak trochu odlehčit a myslel to dobře, tak ho nehejtujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
13.1.22 16:33

Ja si myslim, ze zacit nekoho hledat rok po umrti je ok. Cetla jsem, ze na kazdy rok vztahu pripada mesic truchleni. Znam pripady, kdy do roka pani bydlela uz u jineho na stejne vesnici, to mi prislo fakt rychly, ale jeji věc. Je mi lito, co vas potkalo a mozna by pomohlo o tom promluvit s tchyni. Ne jako ze uz jsi dovadela s kolegou, ale ze uz ti je smutno, ale nechces zradit manzelovu pamatku co si o tom ona mysli. Pokud ti rekne ze uz by jsi mela nekoho mit, myslim, ze by ti to mohlo pomoci, neco jako pozehnani, a nasmerovat te. Zaroven to predejde situaci ze se tchyne od nekud dozvi, ze s nekym chodis… I ona se s tim bude muset svym zpusoben vyrovnat… Nebud na sebe tvrda a zacni dalsi etapu zivota, fandim ti! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
13.1.22 16:48

Podle mě jsi na sebe zbytečně přísná. Tři roky jsou setsakra dlouhá doba a rozhodně neděláš nic špatnýho, když budeš znovu randit a zamiluješ se. Tou smrtí skončil jen jeho život, ne Tvůj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
13.1.22 17:25

Byl bych jenom rád, kdyby si po mém případném úmrtí našla moje manželka někoho jiného a byla s ním šťastná. Nemluvě o tom, že i náš syn by někoho takového potřeboval. Měl bych za absurdní, že by to někdo považoval, nebo dokonce snad ona považovala, za znesvěcení mé památky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3970
13.1.22 17:38
@Farář Marcel píše:
Byl bych jenom rád, kdyby si po mém případném úmrtí našla moje manželka někoho jiného a byla s ním šťastná. Nemluvě o tom, že i náš syn by někoho takového potřeboval. Měl bych za absurdní, že by to někdo považoval, nebo dokonce snad ona považovala, za znesvěcení mé památky.

Faráři se žení??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
13.1.22 17:42
@Magical-eyes píše:
Faráři se žení??

No jasně! :pankac: Pokud jsou v jiné než v katolické církvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3970
13.1.22 17:45
@Farář Marcel píše:
No jasně! :pankac: Pokud jsou v jiné než v katolické církvi.

Tak to mrkni na diskuzi Těhotná s knězem… Je tam spousta nesrovnalostí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
13.1.22 17:53

@Magical-eyes Netuším, co bych z toho měl, koukat se na diskuzi „Těhotná s knězem“. Dozvěděl bych se tam něco zajímavého? Řešit cizí nesrovnalosti jsem se tak docela nenarodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10625
13.1.22 18:12

Zmiňujete příspěvek @Fuflík nikde jí nevidím, kdyby byla smazaná, pořád by byla vidět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108300
13.1.22 18:20

Zakladatelko, tři roky truchlení jsou dost, myslíš že by tvůj manžel zůstal sám až do smrti, kdyby to bylo obráceně a zůstal by tu sám on? Nezradila jsi nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 18:53
@Lucie142 píše:
Nezradila. Jsi pravděpodobně ještě mladá, nejspíš ani vaše děti, ani mamka, nejspíš ani tchyně nechtějí, abys zůstala sama. Bavila jsi se třeba s nemá o tom?
Najít si někoho po třech letech podle mě neni brzy. Znám i případy v horizontu měsíců od ztráty partnera a ani to bych si nedovolila soudit.

To jsem například já. V srpnu mi umřel přítel při autonehodě se svým kamarádem (ten řídil) a v listopadu už jsem byla s novým.
Na mou obranu bylo mi 17 a vztah s tím přítelem co umřel, nebyl dobrý. Byla jsem s ním od 15, byl o 2 roky starší. Samé hádky, nevěry z jeho strany, neustálé rušení schůzek 5 minut předtím než jsme se měli sejít. Jezdila jsem k němu autobusem takže už jsem seděla v autobuse a pak čekala přes hodinu na nádraží než mi pojede autobus zase domů. Nebral mě mezi své kamarády, do kina na večeři, nikam, nechával mě několik hodin samotnou u nich doma, zatím co on si někde trajdal s kamarádama, semtam facka. Ale to že to jde jinak jsem zjistila až po vztahu s novým přítelem. Ten zesnulý byl můj první opravdový vztah.

Několikrát jsem se s ním rozešla ale on mě nenechal být, čekal na mě když jsem jela do školy, ze školy. Chodil tam kde jsem zrovna byla se svýma kamaráda a jenom škemral a škemral ať ho vezmu zpátky a já vždycky povolila.

Za to že jsem si našla nového (nebo spíš on mě) přítele, tak brzy mi to dávala spousta lidí sežrat ale většinou ty co ho pořádně ani neznali ale když zjistili že umřel tak byli nejvíc smutný. Jeho rodiče a opravdový kamarádi mě nesoudili, sami věděli jak se ke mě choval.

Zakladatelko já jsem žádné závazky s ním neměla a nedá se to vůbec srovnávat s tebou ale myslím si že máš právo na to být šťastná. Nemůžeš být do konce života sama.

• Citovat
  • Nahlásit
1286
13.1.22 19:18

@K. Rocánková tvl to je zas nazor 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
13.1.22 19:22

@K. Rocánková jako prosimte, prisla jsi nekdy o nekoho opravdu blizkeho? Rok je nic. Ten prvni rok clovek nejvic truchli, pak se teprve zacinas pomalu vracet do normalniho zivota. To s tou tchyni snad radsi ani nekomentuju… Ze si muzou byt navzajem oporou dobry, ale ten zbytek je totalne mimo, promin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108300
13.1.22 19:26
@klenott píše:
@K. Rocánková jako prosimte, prisla jsi nekdy o nekoho opravdu blizkeho? Rok je nic. Ten prvni rok clovek nejvic truchli, pak se teprve zacinas pomalu vracet do normalniho zivota. To s tou tchyni snad radsi ani nekomentuju… Ze si muzou byt navzajem oporou dobry, ale ten zbytek je totalne mimo, promin.

Taky nechápu názor s tchyní, když jí paní nepovolí přítele dalších pět let, tak má poslechnout? Nene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
13.1.22 19:28

@Anna766 no hlavne treba vubec nemusely mit dobre vztahy.. A i kdyby jo, tak ja si nedovedu predstavit s tchyni resit svuj intimni zivot..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat