Zradila mě nejlepší kamarádka

Anonymní
4.4.20 00:03

Zradila mě nejlepší kamarádka

Ahoj holky, chtěla bych se svěřit. Jsou to už 2 roky, co mě zradila má kamarádka, na život i na smrt. Byly jsme nejlepší kamarádky přibližně 3 roky. Vše bylo dokonalé, ale teď to vidím.
Začalo to asi takhle. Nedokázala unést, že mám krásný vztah. Vždycky jsem ji všude táhla, na výlety, do přírody všude možně, ale ona nechtěla. Po nějaké době mi hodně věcí vyčetla a teď mi řekla, že se našla v přírodě a já jen sedím doma, přitom to bylo úplně naopak. Úplně ptákovina. I kdyby měla ráda něco, co já ne, není to důvod k tomu, abychom se přestaly navždy bavit. Nechtěla si o tom promluvit, přišlo to z nceho nic, začala mě pomlouvat před našimi společnými kamarádky. Udělala ze mě špatnou, i když jsme si nic neudělaly.
Ona když měla vztah, i když jsme se někam domluvily a ona mi řekla, že bude s přítelem až, když jsem byla na cestě, já jsem ji neřekla ani půl slova. Já jsem přítele nikdy neupřednostnila.
Ne tam toho strašně hodně, ale hlavně jde o to, že se s tím nedokážu smířit. Pořád mi dává najevo, jak se má dobře, že si našla správnou cestu a já ne. Jak je její životní cesta ta správná a vyvíjí se a já ne. Jak je spojená s vesmírem a já ne. Přitom vidím, jak všem lze, to mě nejvíc trápí. Nemůžu se přes to přenést. :,( :,( Nikdy jsem nejlepší kamarádku neměla a v ní jsem věřila. Dala bych jí vše.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

213
4.4.20 00:10

Holka má zřejmě hodně smutnej život když ti musí ukazovat jak se má skvělé a jak ji všechno vychází. Tohle většinou dělají nešťastný lidí, předstírají, lžou…
Přeneses se přes to, ale chce to čas. Tohle fakt nebyla dobrá kamarádka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
4.4.20 00:10

Mě zradily kamarádky několikrát, proto mám raději mnoho známých, ale kamarádku ani jednu. Nikdy žádné nedávej vše, obzvlášť sama sebe. Někdy si přeju, aby tento stav izolace lidí zůstal (nadsázka), čistí se vztahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 00:11

To je život. Životní lekce. Stalo se mi to několikrát. Nepitvat se v tom, čas to zahojí.

• Nahlásit
  • Citovat
635
4.4.20 00:26

Tohle mi přijde hrozně jednostranně a trochu paranoidně podané… Spíš to vypadá, že si jí posedlá ty. :nevim: Prostě ji neřeš a starej se o sebe, žij a užívej si svůj život. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5149
4.4.20 00:37

Kdo je spojený s vesmírem, je blázen a už nemusí nic dalšího říkat. Netrápím se pro lidi, co lžou, více bych se trápila tím, že se k těm lidem uvazuji.
Doporučuji radikální řez a nechat ji jít svou cestou. Jinak ti zničí tvůj vztah. Také bych souhlasila s @listento, že jsi jí posedlá. Já to chápu ve smyslu, že nidky není dobré nikomu, ale fakt nikomu - dát vše. Prostě nikomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4662
4.4.20 00:49

No urcite jsi pro ni nebyla tak skvela kamaradka, jako ona pro tebe. Viditelne si lzes do kapsy. Souhlasim s nazory nade mnou, ze pusobis vysinute a zrejme jsi se na ni nezdrave upnula. Tve „kamaradstvi“ bylo pro ni viditelne vlezle a otravne. Doporucuji se dat do kupy a casem si najdes jinou kamaradku. A nikdy nevis, treba jednou ji zacnes chybet a bude se s tebou zase bavit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 00:58

Zakladatelka- Psala jsem to rychle. Každopádně ano, chybí mi a myslím si, že je to normální, když jsme si byly součástí života 3 roky dennodenně :think: pomlouvat začala ona a to lži. Kdyby říkala názory a co jí vadilo, tak to beru, ale lži brát nesnesu. To vám přijde vyšinuté? Na každém kroku říká špatné věci a mě to nemá ranit, když jsem ji brala jako rodinu? Myslím si, že je to přirozený proces :) a čas to vezme.
Ona chodila do přírody jen, aby to vyfotila na sociální sítě, ale semnou nechtěla, neměla čas. Nebyla jsem vylezlá, ale když mi vyčítala, že chci chodit jen do kaváren a změnit to nechtěla?
Nenapsala jsem tady vše a máte to tam i zmíněné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 01:00

A ostatním všem, děkuji za pozitivní reakce a pomoc. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 01:11

Děkuji všem za úhly pohledu, vím, že jsem hodně nevyrovnaná, stalo se toho za jednu dobu moc a musím se s tím poprat.

• Nahlásit
  • Citovat
3839
4.4.20 01:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se svěřit. Jsou to už 2 roky, co mě zradila má kamarádka, na život i na smrt. Byly jsme nejlepší kamarádky přibližně 3 roky. Vše bylo dokonalé, ale teď to vidím.
Začalo to asi takhle. Nedokázala unést, že mám krásný vztah. Vždycky jsem ji všude táhla, na výlety, do přírody všude možně, ale ona nechtěla. Po nějaké době mi hodně věcí vyčetla a teď mi řekla, že se našla v přírodě a já jen sedím doma, přitom to bylo úplně naopak. Úplně ptákovina. I kdyby měla ráda něco, co já ne, není to důvod k tomu, abychom se přestaly navždy bavit. Nechtěla si o tom promluvit, přišlo to z nceho nic, začala mě pomlouvat před našimi společnými kamarádky. Udělala ze mě špatnou, i když jsme si nic neudělaly.
Ona když měla vztah, i když jsme se někam domluvily a ona mi řekla, že bude s přítelem až, když jsem byla na cestě, já jsem ji neřekla ani půl slova. Já jsem přítele nikdy neupřednostnila.
Ne tam toho strašně hodně, ale hlavně jde o to, že se s tím nedokážu smířit. Pořád mi dává najevo, jak se má dobře, že si našla správnou cestu a já ne. Jak je její životní cesta ta správná a vyvíjí se a já ne. Jak je spojená s vesmírem a já ne. Přitom vidím, jak všem lze, to mě nejvíc trápí. Nemůžu se přes to přenést. :,( :,( Nikdy jsem nejlepší kamarádku neměla a v ní jsem věřila. Dala bych jí vše.

A jseš si jista že nejsi lesba? Dát jí vše, nikdy neupřefbostnis přítele, necháš si kalet na hlavu a neřekneš nic.. mě se tvůj přístup moc nezdá. Přestaň ji řešit. Prostě sed spálila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 01:37
@Leviatan píše:
A jseš si jista že nejsi lesba? Dát jí vše, nikdy neupřefbostnis přítele, necháš si kalet na hlavu a neřekneš nic.. mě se tvůj přístup moc nezdá. Přestaň ji řešit. Prostě sed spálila.

Lesba nejsem :potlesk: nemám rodinu. V tom je asi ten problém :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
13762
4.4.20 09:42
@Anonymní píše:
Ne tam toho strašně hodně, ale hlavně jde o to, že se s tím nedokážu smířit. Pořád mi dává najevo, jak se má dobře, že si našla správnou cestu a já ne. Jak je její životní cesta ta správná a vyvíjí se a já ne. Jak je spojená s vesmírem a já ne. Přitom vidím, jak všem lze, to mě nejvíc trápí. Nemůžu se přes to přenést. :,( :,( Nikdy jsem nejlepší kamarádku neměla a v ní jsem věřila. Dala bych jí vše.

Napiš Heleně Houdový na Instáč, ta ti poradí, spíš u tebe vidím problém s Jóní, dosud se v tobě neprobudila její božská podstata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3839
4.4.20 11:28
@Anonymní píše:
Lesba nejsem :potlesk: nemám rodinu. V tom je asi ten problém :andel:

Tak to se nevylučuje můžeš být na obojí :lol: Tak vidíš co se z ní vyklubalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 20:03

Zlato mám to stejně. 2 roky se semnou nebaví, nic jsem ji neudělala, neřekla mi ani co ji vadí, prostě mě odrizla a začala pomlouvat. A ty kecy „jak mě nepotřebuje ze ji je beze mě lepe“ aha. A to jsme spolu byly denodenně. Chybí mi a myslím na ni kazdy den a jsem ji posedla. Ale vím proč to tak je. Protože to byla moje jedna jediná kamarádka v životě. Kdybych měla kolem sebe 1-2 dobré kamarádky, tak si na ni ani nevzpomenu. Bohužel nemám a tak se trápím nad někým, koho jsem brala jako sestru, a o to víc mě mrzí, že ona mě ne :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama