Zradím svou zubařku když na zákrok půjdu jinam?

189
28.8.21 16:34

Zradím svou zubařku když na zákrok půjdu jinam?

Ahojky, rovnou k věci! :D Dříve jsem chodila na jednu soukromou kliniku, kde mi po*rali v puse všechno co mohli a tak jsem nedávno při bolesti zubu s nimi sekla, a začala chodit na jinnou soukromou kliniku, kde jsou opravdu úžasní, paní doktorka pro mě udělala vše, co mohla a nikam jinam už bych se asi nesvěřila :think: Tak, ale mám v plánu nechat si udělat sklokeramické fazety ve Švýcarsku, na jedné klinice, kde to dělají podle mě nejlíp, (zuby mají z té kliniky udělané bratr a kamarádka, takže to mám i potvrzené) :nevim: už jsem rozhodnuta dlouho, ale bojím se, že když po nějakém čase půjdu na kontrolu ke své paní zubařce - (na jejich taky dost špičkovou kliniku v Praze), tak bude asi samozřejmě koukat, co to v té hubě mám, a že mi to nedělala ona :mrgreen: i když je to soukromá klinika, a může jí to být v podstatě taky jedno, tak je to taky nějaká zrada vůči mé zubařce, ne?? Jak moc blbě to bude vypadat? a co byste dělali na mém místě vy? :zed: :D
P. S. myslím si, že tady na té klinice v Česku, v Praze, kam chodím, by mi to taky udělali dobře a poctivě, ale tak nějak mě to prostě táhne tam, přeci jenom máte to skoro na celý život v té puse :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
28.8.21 16:41

Já bych jí to normálně řekla na preventivní prohlídce co mám v plánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
28.8.21 17:10

Jsou to tvoje zuby, takže si je můžeš nechat upravit, kde se ti to zdá nejlepší. Když to řekneš doktorce předem, možná tě začne přemlouvat na zákrok u nich a pak ti bude ještě trapnější jít jinam.

Pokrevní přísahu jste s doktorkou neuzavřely, tak se nemá důvod cítit zrazená. Max jí bude líto, že přišla o prachy. Jako jinak určitě nadstandardně platící pacientku tě ale nevyhodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
28.8.21 17:22

Já jsem přešla před dvěma roky od své zubařky na soukromou kliniku kde jsem spokojená a tam zůstávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
28.8.21 17:58

Žádná zrada to není. Ty jsi klient. A dle mého to není důvod pro vyřazení péče. Není to auto, které bys prodala, když by ti nevyhovovalo. Jsou to tvoje zuby. Pokud máš dobré reference a důvěru, tak směle do Švýcarska. Můj zubař tam taky jezdí dělat zuby ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2850
28.8.21 22:37

Ty nakupuješ vše výhradně v jednom obchodě a nikde jinde? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu