Zrcadla ve zkušebních kabinkách

5992
22.4.17 18:58

Zrcadla ve zkušebních kabinkách

Taky z nich máte depku? Byla jsem v prodejně GATE, vyzkoušela si puntíkaté šaty vel. 38, děti mi je schválily, zaplatila jsem a šla. V kabince v C&A jsem ale zažila šok a odcházela zhnusená pohledem na svá stehna a břicho a zadek a všechno. Příšerný :-D Tak které zrcadlo mluvilo pravdu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

26158
22.4.17 18:59
@Karleon píše:
Taky z nich máte depku? Byla jsem v prodejně GATE, vyzkoušela si puntíkaté šaty vel. 38, děti mi je schválily, zaplatila jsem a šla. V kabince v C&A jsem ale zažila šok a odcházela zhnusená pohledem na svá stehna a břicho a zadek a všechno. Příšerný :-D Tak které zrcadlo mluvilo pravdu?

přece to v Gate ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
22.4.17 19:03
@Karleon píše:

Mam to taky tak :oops: Zrcadla mame v poradku jen doma, ve vsech kabinkach jsou hrozne zkresleny a lzou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
22.4.17 19:04

@tessa2323 Já věřím tomu, že zrcadla doma jsou ta, která mi věší bulíky na nos. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14177
22.4.17 19:06

To neni o zrcadle, ale o svetle. Kdyz je slabe svetlo a prichazi pouze seshora, tak haze stiny na nerovne kuzi = celulitida a speky. Oboji pak vypada 1000X hur.

Ja mam jasne pravidlo, v kabince se na sebe zezadu nedivam. Celulitida, kterou nevidim, neexistuje. A je to! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
22.4.17 19:07
@am.ando píše:
@tessa2323 Já věřím tomu, že zrcadla doma jsou ta, která mi věší bulíky na nos. :D

Taky moznost :) Kazdopadne kdyz si neco zkousim v obchode a vyjimecne je u toho partner, tak to komentuje slovy : Vzdyt vis ze tyhle zrcadla klamou, pockej na doma, na ty nase :) Jednou nas slysela pani a dost divne na nas koukala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16826
22.4.17 19:10

Jo, ale ušetří spoustu penez. Protoze si toho hafo nekoupim. Fakt hrozne zkresluji :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23665

Podle mne zrcadla ve zkušebních kabinkách vyráběl stejný člověk jako zrcadla v bludišti na Petříně. To je naprosto jasné, protože já tedy nejsem taková hnusná velryba! Já ne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111

Ja kdysi mela doma levne zrcadlo oprene o zed. Casem se trosku prohlo. Holky, jak ja mela uzasny nohy! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 19:11

Ráno, jak vstala, postavila se před zrcadlo a ptala se: „Pověz, kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější!“ Nebylo to zrcadlo obyčejné, bylo kouzelné. Ukázalo královnu v celé její kráse a odpovědělo: „Ty jsi, paní, v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější.“ Královna se pyšně usmála, jako by se to rozumělo samo sebou, a celý den byla v dobré náladě, i pro Sněhurku měla milostivý úsměv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5992
22.4.17 19:14
@warita píše:
To neni o zrcadle, ale o svetle. Kdyz je slabe svetlo a prichazi pouze seshora, tak haze stiny na nerovne kuzi = celulitida a speky. Oboji pak vypada 1000X hur.Ja mam jasne pravidlo, v kabince se na sebe zezadu nedivam. Celulitida, kterou nevidim, neexistuje. A je to! :mrgreen:

Já ji mám i zepředu, ani se nemusím otáčet :-( Nevím, čím to je, mám 172 cm a 65 kg a stejně ji mám z obou stran až ke kolenum :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2644
22.4.17 19:14

Tak to obchodnici by meli udelat zrcadla spis co lichoti postave, pak ve vsech satech budete krasna a vse si koupite, tak proc nas lakaji na reklamu, slevy,…kdyz pak jsme v kabince velryby :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
22.4.17 19:19
@ngauruhoe píše:
Ja kdysi mela doma levne zrcadlo oprene o zed. Casem se trosku prohlo. Holky, jak ja mela uzasny nohy! :lol:
:lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17228
22.4.17 19:25

Pamatuju si, ze jsem jednou prisla do noveho obchodu, zkusila si dziny a strnula - vypadala jsem o polovinu hubenejsi. Nastesti nejsem hloupa, takze jsem si opravdu nemyslela, ze to delaji ty uzasne dziny, zase je svlekla a rekla prdavacce, ze v obchode, kde se nemuzu podivat, jak skutecne v tech dzinach vypadam, si nic nekoupim… koukala na me jako blazen… ze by si toho nevsimla :mrgreen: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 19:25

Nejlepší zrcadlo má můj plastický chirurg! U něj jsem vždycky čučela, jaká jsem kočka 8o zato doma je to šedý průměr a ve zkušebních kabinkách samý tuk a celulitida :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama