Zrcadlo času Růženy Nekudové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 01:24
Zrcadlo času Růženy Nekudové

Ahoj všem, na internetu jsem před nějakou dobou objevila prý převratnou metodu, kterou si vymyslela sama autorka Růžena Nekudová - Zrcadlo času. Znáte někdo? Nikde to know how samozřejmě není k nalezení. Pomohlo vám to přitáhnout si do života vztah, dítě? Jsem dlouho sama a na druhou stranu se mám natolik ráda, že nechci kohokoli jen proto, abych někoho měla. Chodím hodně mezi lidi, ale bohužel ti, kterým se líbím, se mi nelíbí a nevoní mi, kteří by se mi líbili a jsou mi sympatičtí jsou buďto ženatí nebo nemají zájem, znáte to :) Určitě u mne nefunguje, že když nehledám, objeví se ten pravý. 2 roky jsem opravdu nehledala a nic. Tak hledám a nechávám se zlákat :)

Anonymní - prosím o zachování, citlivé téma, neúspěch v lásce.

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15190 příspěvků 24.03.19 07:21
@Anonymní píše:
Ahoj všem, na internetu jsem před nějakou dobou objevila prý převratnou metodu, kterou si vymyslela sama autorka Růžena Nekudová - Zrcadlo času. Znáte někdo? Nikde to know how samozřejmě není k nalezení. Pomohlo vám to přitáhnout si do života vztah, dítě? Jsem dlouho sama a na druhou stranu se mám natolik ráda, že nechci kohokoli jen proto, abych někoho měla. Chodím hodně mezi lidi, ale bohužel ti, kterým se líbím, se mi nelíbí a nevoní mi, kteří by se mi líbili a jsou mi sympatičtí jsou buďto ženatí nebo nemají zájem, znáte to :) Určitě u mne nefunguje, že když nehledám, objeví se ten pravý. 2 roky jsem opravdu nehledala a nic. Tak hledám a nechávám se zlákat :)Anonymní - prosím o zachování, citlivé téma, neúspěch v lásce.

Nepůsobí nesympaticky, třeba jako koučka :mrgreen: by ti trochu život uspořádala (ač na to sama moc nevěřím a řídím se sama sebou, neboť se znám nejlíp).
Když jsi za dva roky nepotkala nikoho, kdo by tě lákal, asi chodíš na blbá místa. Já jsem nikdy neměla problém se zamilovat v nejbližším okolí. A to jsem posledního partnera taky nehledala. Měla jsem svých starostí dost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 12:37

@Russet zajímavé, no. Popravdě je to vychváleno do nebes, ale prostě nevím, také úplně nevěřím, že nějaký takový „kouč“ mi nejlíp poradí :think:
Klasické „Tajemství“ apod, to už asi každý zná, zákon přitažlivosti apod, vše vyzkoušeno včetně rad, jak si „ho objednat“ :mrgreen:
Autorka píše že se dostala u vězení během pár dnů díky této metodě… věřit tomu či ne?

Váš příspěvek
Reklama