Zřejmě těhotná, naprosto nečekané...

2372
21.5.17 10:12

Zřejmě těhotná, naprosto nečekané...

Zdravím všechny, potřebuji se o to s někým podělit, neboť se z toho jinak do zítra asi zblázním. Situace se má tak, že mi bylo v práci před nákou dobou dost blbě. myslela jsem, že je to náká viroza..všichni na mě jestli nejsem těhotná a já že to je blbost(spíme spolu s manželem už několik let bez ochrany přerušovaně a už dlouho máme sex tak jednou za 2-3 měsíce).Vůbec si nepamatuju kdy jsem měla naposled MS jen jsem věděla že už má nejspíš zpoždění..měla jsem zvětšená prsa a větší břicho..ale myslela jsem že jsem přibrala a prsa jsem srovnávala k blížící se MS..ale ve středu jsem se na sebe podívala do zrcadla na ten tvar břicha a zvětšená prsa a začla jsem mít divný pocit..tak jsem si šla koupit test..říkám si je to blbost tak pro svůj klid..no a pic ho na hned tam vlítla druhá čárka..no já myslela že je po mě. Manžel sdmozřejmě taky v šoku..ted co budeme dělat..manžek byl nejdřív hodně negativní..ale v pátek jsme si promluvili a pokud jsem těhotná necháme si to samozřejmě..ted jsem nervní jak pes jestli jsem opravdu těhotná a další otázka je že můžu být ve druhém měsíci ale taky třeba už ve čtvrtém..těžko říct a taky se bojím aby bylo vše v pořádku..chodila jsem nevědomky do práce kde tahám furt bedny a krabice 10-20kg. S manželem jsme spolu 7 let, máme už dva kluky..staršímu b y bylo až by se to narodilo 6 a mladšímu skoro 5..tak snad by jsme to zvládli a oživilo by to vztah a rodinu..brala bych to jako dar a znamení, že to tak má být :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
21.5.17 10:20

Vítej do klubu. Taky jsem nevěděla kdy a kde, jedině, co jsem věděla, bylo s kym. :lol: Byla jsem z toho v pocatku vycukana podstatne víc než manžel, ten byl naopak štěstím bez sebe. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
21.5.17 10:20

@Mishell

Existuje těhotenský test, který je schopen určit, v jakém jsi týdnu. Pokud už je to na tobě vidět, tak je možné, že už jsi v pokročilejším stádiu těhotenství a riziko je nejvyšší v prvním trimestru, takže nejhorší už můžeš mít za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 10:26

@Mishell Ahojky! Každopádně gratuluji! Miminko je zázrak a dar, jak píšeš. :srdce:
Ta přerušovaná soulož, víš jak to je, 1000× to vyjde a pak stačí kapka… :)
Jinak, pokud se miminko doteď udrželo, i přes to, že jsi na to přišla až teď a chodila do práce, tak bych se nebála, že bude něco v nepořádku. Příroda ví, jak se zachovat! Takže hlavu vzhůru. :) Každopádně to zvládnete! Vychovali jste dvě děti, vychováte třetí, a co ty víš, třeba se ke klukům přidá holčička. :srdce: Dokážu si představit, že to byl šok, sama jsem těhotenství vůbec nečekala a neplánovala, ale je úžasný, že jste si s mužem promluvili a rozhodli se si mrňouse nechat. :) Kdy jdeš na kontrolu? A jinak se cítíš lépe nebo tě trápí nevolnosti? :) Přeji hlavně zdravíčko a dej vědět, jak jsi dopadla u doktora! Budu držet palce. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18076
21.5.17 10:26
@Apaji píše:
@MishellExistuje těhotenský test, který je schopen určit, v jakém jsi týdnu. Pokud už je to na tobě vidět, tak je možné, že už jsi v pokročilejším stádiu těhotenství a riziko je nejvyšší v prvním trimestru, takže nejhorší už můžeš mít za sebou.

ten test určí třeba i 15tt? Myslela jsem že určuje jen do rozmezí 3-4 tt :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70105
21.5.17 10:29

@Mishell Upřímně, těhotná evidentně jsi, okamžitě vyskočená čáska falešná prostě není… A ad to v pořádku - no když to napíšu ošklivě, tak z těhotenství se dnes dělá vážná nemoc, ale objektivně vzato, kdyby fakt vadilo takových věcí, které se dnes v těhotenství řeší, tak by lidstvo už dávno vymřelo… 10-20 kg není nic tak hrozného, co by těhotná bez nějakých problémů, nemohla zvedat, ono koneckonců ty, co mají děti rychle po sobě, tak celé těhotenství zvedají batole, při tvém rozdílu u kluků tomu nejspíš taky nebylo jinak. Shrnuto, kdyby bylo něco špatně, tak už bys potratila a vlastně bys ani nevěděla, žes byla těhotná… to se nestalo a tedy mimču tahání věcí evidentně nevadí ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
21.5.17 10:36

Mě upřímně překvapuje, že jste vůbec překvapeni - sex bez ochrany několik let a ms nevíš kdy byla a být má :D Taky bych to viděla na pokročilejši těhotenství.. a samozřejmě gratuluji, ať je vše v pohodě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.17 10:41

Přerušovaná soulož není žádná ochrana. Nedivim se, ze jsi těhotná, když jste se nechranili.Dalo se to čekat. Když jsi ještě nechtěla bejt těhotná a partner taky ještě dítě nechtěl, měli jste se chránit. To je novinka, ono jde otěhotnět když se dva nechrani 8o
Každopádně hodně stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 10:43
@ZuzaMi píše:
Mě upřímně překvapuje, že jste vůbec překvapeni - sex bez ochrany několik let a ms nevíš kdy byla a být má :D Taky bych to viděla na pokročilejši těhotenství.. a samozřejmě gratuluji, ať je vše v pohodě :kytka:

Me taky překvapuje jak jsou holky zaskocene, ze otěhotněly presto, ze se ne chránily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
787
21.5.17 10:44

To je opravdu sok kdyz spolu spite bez ochrany a ani nevis kdy mas menstruaci. A brat dite jako oziveni vztahu :zed:, achjo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 10:48
@Mishell píše:
Zdravím všechny, potřebuji se o to s někým podělit, neboť se z toho jinak do zítra asi zblázním. Situace se má tak, že mi bylo v práci před nákou dobou dost blbě. myslela jsem, že je to náká viroza..všichni na mě jestli nejsem těhotná a já že to je blbost(spíme spolu s manželem už několik let bez ochrany přerušovaně a už dlouho máme sex tak jednou za 2-3 měsíce).Vůbec si nepamatuju kdy jsem měla naposled MS jen jsem věděla že už má nejspíš zpoždění..měla jsem zvětšená prsa a větší břicho..ale myslela jsem že jsem přibrala a prsa jsem srovnávala k blížící se MS..ale ve středu jsem se na sebe podívala do zrcadla na ten tvar břicha a zvětšená prsa a začla jsem mít divný pocit..tak jsem si šla koupit test..říkám si je to blbost tak pro svůj klid..no a pic ho na hned tam vlítla druhá čárka..no já myslela že je po mě. Manžel sdmozřejmě taky v šoku..ted co budeme dělat..manžek byl nejdřív hodně negativní..ale v pátek jsme si promluvili a pokud jsem těhotná necháme si to samozřejmě..ted jsem nervní jak pes jestli jsem opravdu těhotná a další otázka je že můžu být ve druhém měsíci ale taky třeba už ve čtvrtém..těžko říct a taky se bojím aby bylo vše v pořádku..chodila jsem nevědomky do práce kde tahám furt bedny a krabice 10-20kg. S manželem jsme spolu 7 let, máme už dva kluky..staršímu b y bylo až by se to narodilo 6 a mladšímu skoro 5..tak snad by jsme to zvládli a oživilo by to vztah a rodinu..brala bych to jako dar a znamení, že to tak má být :andel:

Kdyby ses chránila před početím a partner taky a presto vše otěhotněla, pochopila bych, ze je to dar.Ale vůbec jste se ničím nechránili a nazývás to darem? Kdyby si brala něco proti početí a partner taky tak bys neotěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2372
21.5.17 10:56

Na gyndu se chystám zítra..prostě se to stalo..do budoucna jsme chtěli třetí jen až tak za 5 let tak to holt asi přišlo dřív..tak doufám že zítra vše dopadne dobře a budeme se jen těšit :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
21.5.17 10:58

@Mishell Předně gratulace veliká :kytka: Určitě to zvládnete, tři děti nejsou zas tak moc a syny už máte větší. Těhotná z přeruš. sexu být můžeš, pár takových dětí znám. Jak starý je plod ti řekne lékař dle ultrazvuku a pohmatového nálezu. Z tahání těžkých předmětů si hlavu nedělej - když to mimčo dosud zvládlo, má dobrý kořínek :palec: A samozřejmě zvolni. Daleko horší by bylo, kdyby jsi byla třeba v prostředí chemikálií, těkavých látek, škodlivého záření a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48711
21.5.17 10:59

@Mishell gratuluji, těhotná budeš. Víš alespon kdy byl sex? Přerušovaná soulož neni moc spolehlivá :lol:. Ráno bych volala k lékaři na utz at víš v jakém jsi tt jestli se stihne screening ve 12tt ;) Pokud jsi vyšší týden tak alespoň jsi přečkala nejhorší týdny :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
21.5.17 10:59
@Apaji píše:
@MishellExistuje těhotenský test, který je schopen určit, v jakém jsi týdnu.Pokud už je to na tobě vidět, tak je možné, že už jsi v pokročilejším stádiu těhotenství a riziko je nejvyšší v prvním trimestru, takže nejhorší už můžeš mít za sebou.

Fakt? Jsem docela matka matadorka, ale tato informace ke mě nikdy nedorazila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama