Zřetelně pozitivní test před ms

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolina14
Kecalka 299 příspěvků 16.08.18 10:39
Zřetelně pozitivní test před ms

Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, snažíme se s partnerem o miminko, ale abych k Vám byla úplně upřímná. Ms mám dostat dnes, maximálně zítra, zatím to tak nevypadá, testy ukazují jasnou pozitivitu, druhá jasná čárka se objeví do dvou minut, podle stopek, sílí, dám sem i fotky duchů a pak tu pořádnou, ale neustále se bojím a mám špatné myšlenky, protože jsme s mamkou byla před týdnem u jednoho léčitele a řekla mu o těch slabých čárkách na tt a on se na mě nějak podíval a říkal, že vypadá, že se to neudrží, že to odejde s ms. Vím, někdo těmhle léčitelům neveří, ale nám všem pomohl se zády třeba a podobně, slyším na něj jen chválu, takže já teď pořád přemýšlím, co bude a jestli ta mrcha dorazí nebo ne, clear blue mi ukazuje 2-3 týdny. Stalo se Vám některé, že to odešlo s ms? Díky!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6355 příspěvků 16.08.18 10:46

Je to 50:50. Nepřemýšlej takhle a hoď se do klidu. Když to má odejít,tak to odejde teď a nebo později. Podle mě zbytečné starosti

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 16.08.18 10:50

No, jestli se tím budeš takhle nervovat, tak si to tím akorát tak pohnojíš. Dělej prostě jakoby nic a čekej jak to příroda zařídí, zatím to vypadá dobře ;)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 16.08.18 10:52

Myslím, že tě jen zbytečně vystresoval :roll: teď to je prostě buď anebo a síla čárky nic nevypovídá o prosperujícím těhotenství. Pro klid duše si můžeš zajít na krev jako samoplátce a za dva dny znovu, tam uvidíš jestli hcg roste, tak jak má. Já měla takovou krásnou čárku asi 5.den zpoždění a jsem v 11tt a ťuk ťuk je vše v pořádku.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19955 příspěvků 16.08.18 10:52

Stává se to. Biochemické,stejně jako spontánní potrat nebo zamlklé,a neuděláš s tím nic. Vždycky je to tak nějak nejisté. Neřeš co ti kdo vyvěštil a uvidíš. Držím palce :hug:

terinka4444
Hvězda diskuse 67908 příspěvků 16.08.18 10:54

Místo, aby ses radovala, tak kvůli řečem léčitele akorát nervuješ sebe a své tělo. To nechápu. To je fakt léčitel, na entou, když si hraje na jasnovidce. Jestli se to udrží nebo neudrží ti neřekne nikdo, k zamlklému těhotenství může dojít kdykoliv, k pozdějšímu úmrtí plodu také. Ještě nebude nic vidět ani na ultrazvuku, je den do menstruace, čárka pěkně sílí, ale léčitel už ví, že se to neudrží. No to mě podrž.

rozand
Závislačka 3138 příspěvků 16.08.18 11:06

Léčitel je vůl, protože tohle prostě nemůže vědět, není jak. Pomoct se zády mohl, to z něj nedělá vševěda :roll: .

Aotearoa
Závislačka 4615 příspěvků 16.08.18 11:09

To je opravdu vul :roll: Pak mu poděkuj, až budeš chodit s pupkem, že tě takto vystresoval. Hňup.

lachtanice86
Kelišová 6454 příspěvků 16.08.18 11:14

Jo stalo. Zažila jsem biochemicke, potraty i zamlklé. Ale nijak to neovlivnís. @Nikolina14

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 16.08.18 11:27

Ber to tak že to bude, jak to být má… Tělo samo vyhodnotí jestli ten plod je v pořádku nebo ne. Skvělý je, že evidentně není problém otěhotnět a pokud to nevyjde teď, tak příště :-) Každopádně na léčitele bych v tomhle nedala. Ne že bych jim nevěřila, ale toto opravdu nemůže vědět ani vycítit, pokud na tebe třeba nesáhne.

viky23
Neúnavná pisatelka 16341 příspěvků 16.08.18 11:34

Nic neodejde, nestresuj se nebo si to jeste privolas! Drzim palce :potlesk:

Nikolina14
Kecalka 299 příspěvků 16.08.18 11:38

Holky, moc Vám všem děkuji za Vaše ohlasy!! asi bych to měla vážně přestat tak hrotit..jenže ten červ :))) díky moc!

Tichošlápek
Extra třída :D 10476 příspěvků 16.08.18 11:40

Léčitel je blbec. Takový kecy - ano odejit to muze, ale čárky tu sílí ukázkově, takže se raduj a ne nervuj kvůli nějakému šarlatánovi

Ennny
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 16.08.18 11:41

No to je ale blbec :roll: a ty si potrat tak akorát vyvolas zbytečným stresem, stát se může všechno ale teď ti to fakt nikdo neřekne.Hlavne klid a buď z toho šťastná ne vystresovana :kytka:

Nikolina14
Kecalka 299 příspěvků 16.08.18 11:44

@Tichošlápek děkuji, právě mi tu někde nějaká holčina psala, že ta sílící čárka nemusí nic znamenat :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >