Zřetelný duch 13. dpo a táhnutí spodku

288
1.12.19 11:12

Zřetelný duch 13.dpo a tahnuti spodku

Ahoj.

Jsem dnes 13.dpo a mam od 11.dpo jasného růžového ducha na testu (kdyby někdo hledal podobne jako ja, tak mam pozitivni i ovulacni test, ukázal dokonce dříve).
Ale teď k věci :).
Mam občas pálení spodku, muzu si dat takhle na zacatku případného tehu (vím, ze je to buď a nebo teď) sedací koupel z hermanku? Vzdycky mi to pomuze spolu s tamponem namocenem v jogurtu na zacatku podobných problému. Samozřejmě k dr. pujdu, ale až tak za 2 týdny (poslední těhotenství SP a nejdřív dlouho nic neviděli v děloze kvůli zakloneni, takže nenaklusu driv než fakt budu muset).
A další otázka, jestli je normalni, ze když stojím, hodně mě tahle od pupku až úplně dolu. Jakoby svalovka, občas pichne…
Díky moc.
Jeste prikladam fotku testu 11.dpo, kdyby někdo měl podobný problém, nebo nevěděl… mne to vždy pomuze :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
311
1.12.19 11:57
@Jeanine33 píše:
Ahoj.Jsem dnes 13.dpo a mam od 11.dpo jasného růžového ducha na testu (kdyby někdo hledal podobne jako ja, tak mam pozitivni i ovulacni test, ukázal dokonce dříve).
Ale teď k věci :).
Mam občas pálení spodku, muzu si dat takhle na zacatku případného tehu (vím, ze je to buď a nebo teď) sedací koupel z hermanku? Vzdycky mi to pomuze spolu s tamponem namocenem v jogurtu na zacatku podobných problému. Samozřejmě k dr. pujdu, ale až tak za 2 týdny (poslední těhotenství SP a nejdřív dlouho nic neviděli v děloze kvůli zakloneni, takže nenaklusu driv než fakt budu muset).
A další otázka, jestli je normalni, ze když stojím, hodně mě tahle od pupku až úplně dolu. Jakoby svalovka, občas pichne…
Díky moc.
Jeste prikladam fotku testu 11.dpo, kdyby někdo měl podobný problém, nebo nevěděl… mne to vždy pomuze :).

Tu koupel si klidně dát můžeš, ale nedávej si ji horkou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
1.12.19 13:40

@Sona73 to ja si neublizim, hezky jemně na ni musim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu