Reklama

Zřízení ŽL při rodičovské dovolené 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianamil
Kecalka 224 příspěvků 01.03.17 20:27
Zřízení ŽL při rodičovské dovolené 2017

Prosím o radu. Plánuji zřízení žl a zatím hledám jen informace. Je dneska spoustu maminek, které si přivydělávají v ruzných skupinkách na fb prodejem oblečení, drogérie a pod. Jak je to s přivydělkem při rodičovské dovolené? Je nějaký strop? Co daně? Nemáte někdo i typ na schopný web, kde najdu tyhle informace? Vše co mi nabíhá je starého data…Nepište mi prosím, že se dá vydělávat neofiko, to je mi jasné. Opravdu potřebuji vše oficiálně, spadala bych i do eet startujícího dnes. Díky.

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 01.03.17 20:38

Jakpodnikat.cz

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama