Zřízení ŽL při rodičovské dovolené 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianamil
Kecalka 224 příspěvků 01.03.17 20:27
Zřízení ŽL při rodičovské dovolené 2017

Prosím o radu. Plánuji zřízení žl a zatím hledám jen informace. Je dneska spoustu maminek, které si přivydělávají v ruzných skupinkách na fb prodejem oblečení, drogérie a pod. Jak je to s přivydělkem při rodičovské dovolené? Je nějaký strop? Co daně? Nemáte někdo i typ na schopný web, kde najdu tyhle informace? Vše co mi nabíhá je starého data…Nepište mi prosím, že se dá vydělávat neofiko, to je mi jasné. Opravdu potřebuji vše oficiálně, spadala bych i do eet startujícího dnes. Díky.

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 01.03.17 20:38

Jakpodnikat.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >