Zrušené jesla a hledání náhrady, Praha- východ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slovena
Povídálka 45 příspěvků 23.10.14 22:30
Zrusene jesle a hladanie nahrady - praha vychod

Ahoj. Dnes sme sa dozvedeli, ze k 31.10 nam zrusia jeslicky :zed:, kam syn chodi od roka a je velmi spokojny :,( takze hladame rychlo nahradu.. Nemate nejake doporucenie? Lokolita - letnany, cakovice, libeznice, bašť a okolie..
Boli sme sa pozriet v maxikovej skolke, prvy dojem dobry, ale referencie slabe..
Syn ma 20mesiacov, nosi este pleny, takze do skolky ho nevezmu.. sme bez sance(a to budeme asi aj za rok - do statnej, do sukromnej snad od 2rokov)..diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Brontik
Kelišová 7191 příspěvků 23.10.14 22:36

Kamarádka byla spokojená v Maxikovo jesličkách v Chabrech. :nevim: teda kromě ceny. :lol:
Další jesličky jsou v Kobylisích - státní.
Ale asi je to všechno od tebe z ruky…

lazy_cat
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 23.10.14 22:44

Já jsem z Čakovic a syna vozím na Černý Most, to už je pro tebe daleko?

slovena
Povídálka 45 příspěvků 23.10.14 22:52

Cerny most je z cesty.. Pracuu mamv centre a auto nechavam v letnanech na metru, byvame v měšicich a priatel pracuje v holesovicich..
Maxikova skolka je aj v chabrech? My sme boli pozriet v Bašti a tam je prave cena priatelna v porovnanim s projesle, kam chodil do teraz.. Ale viete ako, neni to len o peniazoch, ked ide o deti…

slovena
Povídálka 45 příspěvků 23.10.14 22:53

Do statnych mi ho nevezmu.. Uz sme skusali aj v holesovicich a na proseku.. :zed:

petruš78
Stálice 54 příspěvků 23.10.14 23:28

Zdibsko Klecany - Liška Bystrouška

Pro Jesle - Chabry, Ďáblice

Klubíčko Montessori - Zdiby

Alma - Klecany

adell
Kecalka 454 příspěvků 24.10.14 08:58

Zkusila bych Lišku Bystroušku, syn tam chodil od 2,5r a byli jsme zcela spokojený. Zkoušeli jsme i Klubíčko Zdiby, to mu ještě ani nebyly dva roky. Mě se tam líbilo, ale jemu ne :(
Almu bych nezkoušela ani náhodou. Co jsem slyšela je to příšerná školka.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15987 příspěvků 24.10.14 09:58

Projesle v mesicich. Spokojenost velka.

Brontik
Kelišová 7191 příspěvků 24.10.14 13:34

Tak upřesňuji, v Chabrech to byly Pro jesle a prý jsou i v Měšicích, tak jak píš Cuddy.

petruš78
Stálice 54 příspěvků 24.10.14 15:58

Já jsem pochopila, že právě zakladatelka už chodí do Projesle v Měšicích a ty se budou právě zavírat…

slovena
Povídálka 45 příspěvků 24.10.14 20:33

Diky holky.. Ano, projesle v mesisich a dablicich sa zatvaraju. Ale tiez z nasej strany spokojnost obrovska.. Dnes sme boli naposledy a sice to syn este nejak nevnima, mne bolo teda smutno :,(… Boli sme sa pozriet v Klecanech v Liske, a celkom sa nam pozdavali, tak ich asi skusime. Tak snad bude spokojny aj nas syn :)

Aninka76
Nováček 3 příspěvky 25.10.14 09:20

Ahoj holky, od září už jsme ve státní školce, ale předtím jsme chodily do školky kašpárek na P9 - Proseku (je to po cestě ze severu do Prahy) a byly jsme nadmíru spokojeni. Netuším jestli ještě přijímají, ale zkuste to.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15987 příspěvků 25.10.14 09:26

@slovena Opravdu? No to je smutne, ty byly vyborne. A nevis, co ta skolka v Mesicich, jak pokracuje po projeslich?

slovena
Povídálka 45 příspěvků 25.10.14 09:56

Ta by mala byt v pohodě. maju celkom dost děti a asi 3starsie z jasliciek tam poslali..na školky má dotacie od státu anebo z EU..

Hanka1
Extra třída :D 14262 příspěvků 25.10.14 10:03

A co centrum Filipínek v Mratíně?
Nebo jesle/školka Beruška v Hovorčovicích? Ale ty ja osobně nedoporučuji…

Pak je varianta Kulíšek nebo Gapa v Kostelci nad Labem nebo u vás v Měšicich ta druha soukroma skolka, ale tam bych osobně ja díte v zadnem případe nedala…

A KinderGarten v Basti ma taky jesle/školku a mista tam jsou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >