Zrušení kočárů na Staromáku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
mývalova žena
14.1.22 09:28

Zrušení kočárů na Staromáku

Praha zrušila stání pro kočáry na Staroměstském náměstí. Co si o tom myslíte? Není to trochu mimo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43211
14.1.22 09:34

Osobně jsem s ním nikdy nejela a je mi to tak nějak buřt. Vypadá to romanticky projet se v kočáře Prahou, ale kolikpak že to bžunda stojí? Spíš atrakce pro turisty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
14.1.22 09:35

A co ti chudáci koně? Nebylo by jim líp někde na louce, než v hnusné Praze? :)

Příspěvek upraven 14.01.22 v 09:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
14.1.22 09:35

Nevím, ale jako dítě jsem dvakrát zažila, že se tam ti koně splašili a nebylo to nic moc. Ale jdu tam jednou za pár let, z donucení. Kolik tam dneska stojí malá kola - 350Kč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1620
14.1.22 09:37

Ne, není to mimo. Proč anonym? Kšeftuješ snad s něma? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14883
14.1.22 09:40
@Anonymní píše:
Praha zrušila stání pro kočáry na Staroměstském náměstí. Co si o tom myslíte? Není to trochu mimo?

Proč mimo? A anonym jsi proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26710
14.1.22 09:41

No koně se konečně pořádně napasou na louce, místo tahání zpovykanejch turistů….. no to je tragédie…., :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
14.1.22 09:42

No spíš půjdou do salámu když nebudou prachy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
14.1.22 09:45
@Anonymní píše:
Praha zrušila stání pro kočáry na Staroměstském náměstí. Co si o tom myslíte? Není to trochu mimo?

Je mi to sumak. A ty kočárky využíváš, že tě to tak trápí? Kůň má být blíž přírodě a ne na kostkách v Praze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
14.1.22 09:46
@Agusaguss píše:
No spíš půjdou do salámu když nebudou prachy

Za tu dobu, co tam stáli, už mohli mít zlaté boxy. Jestli půjdou do salámu, tak jen díky svým majitelům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
14.1.22 09:47
@Anonymní píše:

Tak přesedláte na rikši. Ale né abyste srali na ulicích. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1845
14.1.22 09:47
@Janli píše:
No koně se konečně pořádně napasou na louce, místo tahání zpovykanejch turistů….. no to je tragédie…., :mrgreen:

Provozovatele vyhrozuji, ze pujdou na jatka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17974
14.1.22 09:50
@Anonymní píše:

Za mne je to úplně v pořádku - v dnešní době neexistuje žádný smysluplný důvod k tomu, aby se uprostřed rušného centra hlavního města museli pohybovat koně.

@admin, prosím o odtajnění zakladatelky, anonymita je zde bezpředmětná a proti pravidlům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26710
14.1.22 09:51
@Tarena píše:
Provozovatele vyhrozuji, ze pujdou na jatka.

Pindy a citový vydírání. Už vidím jak dávají kočárovýho koně na jatka, místo toho, aby ho za pár tisíc prodali…… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
14.1.22 09:52

Nikdy mi to nepřišlo, že by ti koně tam byli opravdu šťastní. Asi o ně bylo dobře postaráno, ale stát na tvrdém podkladu, s klapkami na očích (i uších?), dělat potřebu pořád jen do pytle a být uvázaný za kočárem mezi davem lidí…
Asi je to atraktivní pro turisty, ale myslím, že není na škodu, že se to zrušilo. Bohužel nemůžu posoudit, co s nimi teď bude. Očividně k nim ani moc velký vztah nemají, když vyhrožují salámem. O zvíře se má pečovat s respektem a láskou a né je pro lidské potěšení a zisk držet uvázané celý den před kočárem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat