Zrušení operace

2.1.21 00:19

Zrušení operace

Zdravím, myslíte, že vadí hodně když zruším operaci den předem? Když jsem dneska dostala pozitivní výsledek covidu a zítra/pozítří mám mít operaci? Budu vděčná za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
560
2.1.21 00:21

Myslim, že hlavne oni budou radi za zruseni:))) dej jim to vedet co nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5295
2.1.21 00:26

To je hodně vtipná otázka.

Je snad možnost ji nezrušit? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5581
2.1.21 00:53

Nevěřím, že se na tohle někdo může ptát. Jako myslíš, že ti řeknou tak Vás tady pěkně vítáme, operaci nerušíme, co na tom, že jste covid pozitivní :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64369
2.1.21 05:44

@NeznámýAnonym1 pokud není urgent, tak by tě oni stejně nevzali, takže zavolej s objednej se na jindy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29355
2.1.21 07:36

Samozrejme zavolej, ze jsi pozitivni a oni to zrusi sami. Navic ony se ted delaji planovane operace? Pokud nejsou urgentni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51147
2.1.21 08:19
@Trojlístek píše:
Nevěřím, že se na tohle někdo může ptát. Jako myslíš, že ti řeknou tak Vás tady pěkně vítáme, operaci nerušíme, co na tom, že jste covid pozitivní :potlesk:

Prece zalezi o co jde :nevim:
Rozdil 10 dnu muze byt zasadni. Kdyz sem videla jak rychle dokaze narust mozkovy nador, skoro sem tem udavanym datum neverila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29355
2.1.21 08:25
@Baba píše:
Rozdil 10 dnu muze byt zasadni. Kdyz sem videla jak rychle dokaze narust mozkovy nador, skoro sem tem udavanym datum neverila

Samozřejmě zalezi na rozhodnuti doktoru. Ale asi by vedela, kdyby to bylo tak akutni a dotaz by znel jinak. Ovšem doufam, ze kdyby ji tu deset lidi napsalo nic nerus, ze by se aspon obtezovala tem doktorum predem rict, ze je pozitivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51147
2.1.21 08:32
@vokishka píše:
Samozřejmě zalezi na rozhodnuti doktoru. Ale asi by vedela, kdyby to bylo tak akutni a dotaz by znel jinak. Ovšem doufam, ze kdyby ji tu deset lidi napsalo nic nerus, ze by se aspon obtezovala tem doktorum predem rict, ze je pozitivni.
:nevim: Pokud by to mela byt operace v nasem spitale, tak bysme to vedeli sami, ze je pozitivni.
S tou akutnosti… to se nekdy posuzuje fakt blbe, laici casto pochopi neco uplne jinak…
Teda pokud nejde o endoprotezu kycle kvuli artroze nebo plastiku prsou. To bych se dotazu asi podivila taky :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 08:35

Mám jít na covid testy den před operací. Takže určitě lze. Nicméně o tom rozhodují lékaři.
Zrušili mi operaci v listopadu, teď bych měla jít znovu za dva týdny. Odpočítávala jsem dny do první operace, jak mi bylo zle a jsem zvědavá, jak to bude nyní. První mi odvovali kvůli nedostatku lékařů, jinak by se konala i přes covid situaci.

• Citovat
  • Nahlásit
21288
2.1.21 08:52

A co zavolat do špitálu a domluvit se s nima, než se stupidně ptát tady? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51147
2.1.21 09:20
@terien píše:
A co zavolat do špitálu a domluvit se s nima, než se stupidně ptát tady? :roll:
:mrgreen: To by bylo moc racionalni, simte
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34687
2.1.21 11:49
@Baba píše:

My jsme toto řešili v rodině tento týden, nešlo teda o mozkovy nádor, ale zlucnikovy záchvat u covid pozitivní, který se podařilo rozehnat kapackou.
Urgentní stavy u covid operují na vyhrazeném operačním sále, ale ne v naší oblastní nemocnici, ale v krajské FN.
Bohužel, ta operace žlučníku byla už taky jednou odložena k vůli covid a druhý termín má pribuzny začátkem února, snad to klapne. Jeho praktická lékařka mu chce napsat potvrzení, že se mu záchvaty opakují a stav je akutní, může to podložit tím, že mu cca před 14 dny píchala injekci a po ukončení karantény ho poslat na operaci. Myslíš si, že to má šanci nebo bude muset počkat na ten svůj termín objednaný od října? Díky.

Taky si myslím, že nemocnice si ta data vytáhne sama, prostě to ví, že vyšel pozitivní test. V situaci zakladatelky bych taky volala do nemocnice a nepsala sem.

Osobně mi to zavání trollením, včera registrovaný nováček a jediný příspěvek :nevim: Normální člověk vezme telefon a volá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21288
2.1.21 12:12
@Baba píše: :mrgreen: To by bylo moc racionalni, simte

To je fakt. Za chvíli se lidi bez emimi ani nevysserou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51147
2.1.21 12:19
@Pears206 píše:
My jsme toto řešili v rodině tento týden, nešlo teda o mozkovy nádor, ale zlucnikovy záchvat u covid pozitivní, který se podařilo rozehnat kapackou.
Urgentní stavy u covid operují na vyhrazeném operačním sále, ale ne v naší oblastní nemocnici, ale v krajské FN.
Bohužel, ta operace žlučníku byla už taky jednou odložena k vůli covid a druhý termín má pribuzny začátkem února, snad to klapne. Jeho praktická lékařka mu chce napsat potvrzení, že se mu záchvaty opakují a stav je akutní, může to podložit tím, že mu cca před 14 dny píchala injekci a po ukončení karantény ho poslat na operaci. Myslíš si, že to má šanci nebo bude muset počkat na ten svůj termín objednaný od října? Díky.

Taky si myslím, že nemocnice si ta data vytáhne sama, prostě to ví, že vyšel pozitivní test. V situaci zakladatelky bych taky volala do nemocnice a nepsala sem.

Osobně mi to zavání trollením, včera registrovaný nováček a jediný příspěvek :nevim: Normální člověk vezme telefon a volá.

To by meli klapnout, zas uplna sranda to neni.
Videla sem cloveka umrit na zlucnik. Ale ten umrel fakt na zradlo - smazena ryba a hranolky. Myslim, ze se tesne nedozil 40. Nebo je mozna stihnul ve spitale, ale starsi nebyl.

Spital si ta data vytahne, kdyz je to jejich pracoviste, nejaka centralni databaze neni, ne? Na planovany hospitalizace si lidi nosi ruzna potvrzeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat