Zrušení PP ve zkušební době a PN + přechod k jiném Dr.

110
29.7.21 20:03

Zrušení PP ve zkušební době a PN + přechod k jiném Dr.

Dobrý den, chci se zeptat a vezmu to stručně od začátku..
Byla jsem na rodičovské dovolené, ukončila jsem pracovní smlouvu dohodou s bývalým zaměstnavatelem a následující měsíc ( 1.3.21) nastoupila so nové práce..
Jako vždy je zkušební doba a mě pár dní před koncem zkušebky chytli záda tedy nastoupila jsem na PN (28.5.21) od té doby jsem na PN u obvodního z toho důvodu že jsem měla ještě i v červnu laparoskopickou operaci atd atd..
Dnes (29.7.21) mi byl doručen dopis se zrušením pracovního poměru ve zkušební době platným dnešním dnem… :? :?
Já mám teď docela dilema protože si mě teď v srpnu má převzít do péče moje gynekoložka ( ze zdravotních důvodů a pan doktor obvodní řekl že si mě má paní doktorka převzít) a jestli to vůbec bude možné bez toho aniž bych přišla o nárok na PN?
A musím teď řešit nějak ÚP nebo až po ukončení PN?
Tohle je pro mě úplně nové takže nevím co a jak dal řešit..
Děkuji za odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50120
29.7.21 20:31

Pn bezi dal, up res, az po jejim ukonceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
29.7.21 20:35

@matkabagristy děkuji za odpověď.. ale jak je to s tím přechodem od lékaře k lékaři co se týče PN?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50120
29.7.21 20:39
@MájuleM píše:
@matkabagristy děkuji za odpověď.. ale jak je to s tím přechodem od lékaře k lékaři co se týče PN?

pokud nastoupis na dalsi pn do 7 dni od ukonceni pp, mas narok naplacenou pn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
29.7.21 20:45

@matkabagristy takže ikdyž je ro pouze přechod nebo převzetí tak to se najízďí jak na novou PN to je divný ne?
Já teda nechci tvrdit něco co nevím jen sem se s tímhle ještě nesetkala 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50120
29.7.21 21:09
@MájuleM píše:
@matkabagristy takže ikdyž je ro pouze přechod nebo převzetí tak to se najízďí jak na novou PN to je divný ne?
Já teda nechci tvrdit něco co nevím jen sem se s tímhle ještě nesetkala 🤦‍♀️

to musis vedet ty, jestli pujde o novou pn, pokud budes pokracovat, radu jsi dostala v prvni reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
29.7.21 21:12

@matkabagristy no jakože mělo by to pokračovat jen to bude řešit jiný lékař tak je to myšleno ale díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.7.21 01:43
@MájuleM píše:
Dobrý den, chci se zeptat a vezmu to stručně od začátku..
Byla jsem na rodičovské dovolené, ukončila jsem pracovní smlouvu dohodou s bývalým zaměstnavatelem a následující měsíc ( 1.3.21) nastoupila so nové práce..
Jako vždy je zkušební doba a mě pár dní před koncem zkušebky chytli záda tedy nastoupila jsem na PN (28.5.21) od té doby jsem na PN u obvodního z toho důvodu že jsem měla ještě i v červnu laparoskopickou operaci atd atd..
Dnes (29.7.21) mi byl doručen dopis se zrušením pracovního poměru ve zkušební době platným dnešním dnem… :? :?
Já mám teď docela dilema protože si mě teď v srpnu má převzít do péče moje gynekoložka ( ze zdravotních důvodů a pan doktor obvodní řekl že si mě má paní doktorka převzít) a jestli to vůbec bude možné bez toho aniž bych přišla o nárok na PN?
A musím teď řešit nějak ÚP nebo až po ukončení PN?
Tohle je pro mě úplně nové takže nevím co a jak dal řešit..
Děkuji za odpovědi :mavam:

Doktoři si to vyřeší mezi sebou. Vy akorát se s nimi domluvíte že bude vést vaší neschopenku jiný doktor, ale ukončovat se nic nemusí. Já jí tedy převáděla jen mezi praktickými lékaři, ale táta mezi nemocnicí, praktikem, lázněmi a praktikem a úplně bez problémů, stačí to jen nahlásit. Up až vám pn skončí. Pokud si najdete práci mezitím sama nebudete vůbec up muset řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
31.7.21 11:25

@kote84 ano děkuji, to je to co sem chtěla vědět protože já vlastně PN nebudu ukončovat jen mi ji místo obvodního povede gynekoložka 🙂
Na UP půjdu popřípadě až po skončení PN nebo si mezitím něco najdu.
Děkuji za odpověď 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.7.21 12:18

@MájuleM není zač :wink:dneska je výhoda že je vše elektronicky a oni si to vyřeší mezi sebou a vy se o nic starat nemusíte jen se s nimi domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
31.7.21 12:19

@kote84 Jojo přesně to je hodně velká výhoda 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu