Zrušení prac. poměru ve zkušební době

Anonymní
20.1.20 17:56

Zrušení prac. poměru ve zkušební době

Ahojte,
moc prosím o radu. Tento týden potřebuji předložit v práci zrušení pracovního poměru ve zkušební době z mé strany, nastupuji do nové práce. Jsem si jistá, že v práci nenajdu majitele společnosti podepsaného na pracovní smlouvě (i na té jsem jeho podpis dostala zpětně až později). Můžete mi někdo prosím poradit jak si nechat “výpověď” v práci potvrdit tak abych měla vše v pořádku a mohla hned prac. poměr zrušit? Mám tam například uvést dvě kolonky - jednu převzal, den + podpis a jednu majitel společnosti, převzal, den + podpisy donést to třeba účetní, nechat si to od ní potvrdit a nechat to tam majiteli? Také bych tam pak nerada znovu jezdila, nevíte zda budu muset s nimi ještě něco papírově řešit po zrušení pracovního poměru? Řeším tuto situaci poprvé. Moc vám děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2931
20.1.20 18:11

Jen predate tento papir komukoliv. Kdo sefa zastupuje nebo vyrizuje tyto veci. A at vam jen na vasi kopii napise ze to prevzal a tim to je vyreseny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
20.1.20 18:20
@Cenarius píše:
Jen predate tento papir komukoliv. Kdo sefa zastupuje nebo vyrizuje tyto veci. A at vam jen na vasi kopii napise ze to prevzal a tim to je vyreseny.

Moc Vám děkuji. Oficiálního zástupce žádného nemá, můžu si to tedy zkusit nechat potvrdit od účetní například? A budu ještě s nimi muset něco řešit anebo můžu napsat nějakou přílohu, aby mi případně dokumenty jako výplatnici atd. poslali poštou? Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 13:31

Zrušení pracovního poměru zamestnavatelem

Dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat přišla jsem do práce 8.1. 2020 zaměstnavatel měl pro mě připravenou výpověď tu jsem mu nepodepsala a šla jsem marodit ten den že zánětem středního ucha. Řekla jsem vedoucímu ať mi to pošle výpověď poštou. Jsem od 8.1 na neschopence. Chci se zeptat jestli mi zaplatí těch 14 dní zaměstnavatel tu neschopenku.

Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama