Zrušil oběd - asi ho to nemrzí

Anonymní
19.12.18 15:53

Zrušil oběd - asi ho to nemrzí

Ahoj, dnes 1.5 hodiny před schůzkou mi napsal znamy (scházíme se necelé dva měsíce), že ruší schůzku. Upozorňuju sex nebyl, ač oba chceme a on byl zezačátku hrr na dotyky. Upozornuji, opravdu, nikoho jiného nemá.

Docela mě to vzalo, protože mi napsal toto :

Ahoj, musím oběd zrušit. Přijede dcera ve 12 h, nebyla tady 4 měsíce. Smůla ( a mrkající smajlík ) ;)

Asi ho to, mi přijde, nemrzi, že? Mám takový dojem, ani jsem mu neodepsala. Nejde o to, že schůzku zrušil, ani o to proč. Ale přijde mi nefér a smutné, jak to napsal. :,(

Jinak je to manipulátor (řeklo mi to pár jeho lidí v okolí) a sama jsem se setkala v jeho chování s tím, že to tak bude, protože musí být po jeho(?). Přitom, viděli jsme se v pondělí, kdy mě i nečekaně překvapil tím, že mi dal dárek k svátku + samozřejmě zase pozvání na čaj, povídali jsme si a choval se normálně. Dnešní oběd navrhnul on sám. Ale pak má zkraty přes telefon/internet a chová se jak…Arogantně, odtažitě, ukončil (1×)„náš vztah“( je pravda, že jsem to navrhla první já( už po několikáté), protože to nemělo v tu chvíli cenu a cítila jsem se vážně jak onuce, se kterou si hraje a on s koncem souhlasil)-což se stalo o víkend: chtěl abych přijela-nemohla jsem, slíbila jsem před měsícem rodině, že je přivezu/odvezu na ples 200km daleko. Čili jsem přijela ve 2 hodiny ráno. On se nafoukl, protože druhý den mi neodepsal, nebral telefony, další den také ne, až ten třetí co jsem pořád škemrala (ano, blbka, ale už to neudělám!) co se děje(???), že prý co jsem měla, tak důležitého, že jsem nepřijela, že jsem ho zklamala, že na mě čekal do 3 do rána, a že končíme (+arogantní chování). Pak teda souhlasil s tím, že se sejdeme a promluvíme jako lidi(to jsem navrhla já) a dělal jakoby se nic nestalo+mi dal dárek, pozval na pití, a že strůjcem ukončení jsem já, že on si myslí, že nekončíme. Když jsem mu vysvětlila proč jsem nepřijela. Jeho odpověď byla, že dnešek (darování dárku) si představoval trochu důstojněji - u něj doma, víno a ne v práci, a že kdybych mu řekla, jak je to s tím nočním cestováním, ani by nepíp, ale že se stalo a nedá se to vrátit. 8o

Jako chápete to? Je mi 30+ a jemu 45+ let.

Na dnešek ohledně zrušení schůzky jsem nereagovala a před chvilkou mi přišla zpráva (neotevřela jsem), kde je nějaká fotka a „ahoj“. Prostě se snaží zase navázat kontakt, ale já už nevím, ač ho mám v srdci, zda jsem připravená a zvědavá na tohle chování a uvažuji, že je lepší to, opravdu, ukončit… :roll: Nevím jak se chovat, nevím co dělat, co si myslet???…

Jde o manipulátora nebo něco jiného? Opravdu vypadalo a vypadá, že má o mě zájem. Kamarád mi říkal, že když dotyčný byl na mě hrrr, první schůzky ohledně dotyků, tak zkoušel, jak budu reagovat a teď se stáhl, proto aby to celé bylo na mě a vyjela jsem já po něm, on byl na koni, on určoval vývoj… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Hroznej puberťák
19.12.18 15:55

Proč se někým takovým vůbec zabýváš, proboha? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.12.18 15:58

Protože se dostal do :srdce: a choval se jinak. Teď nevím jak jeho chování brát a jak jednat(nebo vím, ale hlava a srdce chtějí něco jiného) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
23051
19.12.18 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes 1.5 hodiny před schůzkou mi napsal znamy (scházíme se necelé dva měsíce), že ruší schůzku. Upozorňuju sex nebyl, ač oba chceme a on byl zezačátku hrr na dotyky. Upozornuji, opravdu, nikoho jiného nemá.

Docela mě to vzalo, protože mi napsal toto :

Ahoj, musím oběd zrušit. Přijede dcera ve 12 h, nebyla tady 4 měsíce. Smůla ( a mrkající smajlík ) ;)

Asi ho to, mi přijde, nemrzi, že? Mám takový dojem, ani jsem mu neodepsala. Nejde o to, že schůzku zrušil, ani o to proč. Ale přijde mi nefér a smutné, jak to napsal. :,(

Jinak je to manipulátor (řeklo mi to pár jeho lidí v okolí) a sama jsem se setkala v jeho chování s tím, že to tak bude, protože musí být po jeho(?). Přitom, viděli jsme se v pondělí, kdy mě i nečekaně překvapil tím, že mi dal dárek k svátku + samozřejmě zase pozvání na čaj, povídali jsme si a choval se normálně. Dnešní oběd navrhnul on sám. Ale pak má zkraty přes telefon/internet a chová se jak…Arogantně, odtažitě, ukončil (1×)„náš vztah“( je pravda, že jsem to navrhla první já( už po několikáté), protože to nemělo v tu chvíli cenu a cítila jsem se vážně jak onuce, se kterou si hraje a on s koncem souhlasil)-což se stalo o víkend: chtěl abych přijela-nemohla jsem, slíbila jsem před měsícem rodině, že je přivezu/odvezu na ples 200km daleko. Čili jsem přijela ve 2 hodiny ráno. On se nafoukl, protože druhý den mi neodepsal, nebral telefony, další den také ne, až ten třetí co jsem pořád škemrala (ano, blbka, ale už to neudělám!) co se děje(???), že prý co jsem měla, tak důležitého, že jsem nepřijela, že jsem ho zklamala, že na mě čekal do 3 do rána, a že končíme (+arogantní chování). Pak teda souhlasil s tím, že se sejdeme a promluvíme jako lidi(to jsem navrhla já) a dělal jakoby se nic nestalo+mi dal dárek, pozval na pití, a že strůjcem ukončení jsem já, že on si myslí, že nekončíme. Když jsem mu vysvětlila proč jsem nepřijela. Jeho odpověď byla, že dnešek (darování dárku) si představoval trochu důstojněji - u něj doma, víno a ne v práci, a že kdybych mu řekla, jak je to s tím nočním cestováním, ani by nepíp, ale že se stalo a nedá se to vrátit. 8o

Jako chápete to? Je mi 30+ a jemu 45+ let.

Na dnešek ohledně zrušení schůzky jsem nereagovala a před chvilkou mi přišla zpráva (neotevřela jsem), kde je nějaká fotka a „ahoj“. Prostě se snaží zase navázat kontakt, ale já už nevím, ač ho mám v srdci, zda jsem připravená a zvědavá na tohle chování a uvažuji, že je lepší to, opravdu, ukončit… :roll: Nevím jak se chovat, nevím co dělat, co si myslet???…

Jde o manipulátora nebo něco jiného? Opravdu vypadalo a vypadá, že má o mě zájem. Kamarád mi říkal, že když dotyčný byl na mě hrrr, první schůzky ohledně dotyků, tak zkoušel, jak budu reagovat a teď se stáhl, proto aby to celé bylo na mě a vyjela jsem já po něm, on byl na koni, on určoval vývoj… 8o

Už jsi sem psala, že…? Nechala bych ho být, snad máš na lepšího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
19.12.18 16:01

Teda z mýho pohledu, na to kolik vám je, tak se oba chováte jak rozmazlený děcka z mateřský školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 16:02

@Russet Dostal se do hlavy i srdce. Na druhé straně s nikým podobným povahou jsem se nikdy nesetkala. A nejsem zrovna typ, který by měl za sebou vážné i nevážné vztah....... Měla jsem 2 chlapy, dlouhodobě.

Tohle jsem, opravdu, neplánovala, nějak mě okouzlil, toužím po něm(hlavně fyzicky, to je opravdu síla), i po slovník kontaktu a pak se chová jak ho.......

• Nahlásit
  • Citovat
735
19.12.18 16:03

Starej,dite ma,manipulátor,rozchody,špatná komunikace..Ses zadluzena,mas 3deti,ZŠ a jsi jinak hendikepovana? :nevim: mas na lepsi :srdce: a chvilku i Čas ho najít :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12836
19.12.18 16:03

Tak kdyby mi někdo zrušil hodinu a půl před srazem oběd, až bych se odnas.ala, šla bych sama a toho člověka bych vymazala z diáře. To by musel být fakt důvod, že jede do nemocnice nebo něco takovýho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 16:04

@histep Kdyby nevyváděl, nestresoval proběhlo by to normálně. Zvláštní je, že tyhle výlevy má jen přes textovou komunikaci, v reálu je miliónový. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
23051
19.12.18 16:04
@Anonymní píše:
@Russet Dostal se do hlavy i srdce. Na druhé straně s nikým podobným povahou jsem se nikdy nesetkala. A nejsem zrovna typ, který by měl za sebou vážné i nevážné vztah....... Měla jsem 2 chlapy, dlouhodobě.Tohle jsem, opravdu, neplánovala, nějak mě okouzlil, toužím po něm(hlavně fyzicky, to je opravdu síla), i po slovník kontaktu a pak se chová jak ho.......

Na druhou stranu, není vám 20 a fakt nemusíte za každou cenu někoho mít, jenom abyste nebyli sami :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
19.12.18 16:05

Myslim,ze kdyz chlapovi na zensky opravdu zalezi (jako na partnerce),tak se chova podstatne jinak. Vykasli se na to. Zacatky maji byt pekny a mily, ne takovej paskvil, dohadovani, urazeni, arogance,nejaky tyhle hry kdo by se mel kdy ozvat a jak…vubec bych se tim uz nezabyvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 16:07

@MartinaIrena Na jedné straně vím, že dcera má přednost, na druhé straně si uvědomuju, že kdyby chtěl, tak ji přesune na později, co si budeme povídat. A hlavně, podle mého, to byl kec. Proč? Byl totiž střídavě na Messengeru(a je tam i teď)… Tak že, opět jeho hraní na kočku a myš, ale nerozumím tomu proč?!???

A neboj, byla jsem nas....., ale co, vzala jsem kamaráda na oběd a šli jsme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.12.18 16:12

Holky, on byl zezačátku mily i přes telefon/internet. Vážně, úžasný. Jenom že pak začal určovat co budu dělat, když jsem například nepřijela - nafoukl se, když jsem si rýpl (pozval mě na presso) a já mu napsala, že presso nepiju - nafoukl se, a druhý den napsal, že to šlo napsat jinak, ne, že nepiju presso, že to vzal jako odmítnutí. 8o A takových pár zížitků už bylo.

Jako chápete to ?! Dnešní oběd byl navržený z jeho strany, já souhlasila. V pondělí mi dá dost drahý dárek (upozornuji, opět taktika, nechal mi tam cenovku !!!!), do toho pořád mě poslouchá (v reálu, přes netu je konverzace menší), dívá se na mě, usmívá, chce vědět věci o mě....... Uplně vidím jak žere moje tělo - a to je to čeho se bojím, aby mu nešlo jen o to, ale pak mi nejde do hlavy: že zezačátku po mě vyjížděl (dotyky) a teď poslední schůzky si sice šáhne, ale už to nemá tolik sexuální podtext, přitom já bych si i dala říct, ale nejsem a nebudu ta aktivní. ¨

Ale to je jedno. Spíš jeho DIVNÝ nálady mě zaráží. Je schopný mi napsal, že je špatně, abychom z jakéhokoli důvodu vztah ukončili a potom za pár dní končí, protože jsem nepřijela. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
3406
19.12.18 16:14
@Anonymní píše:
@MartinaIrena Na jedné straně vím, že dcera má přednost, na druhé straně si uvědomuju, že kdyby chtěl, tak ji přesune na později, co si budeme povídat. A hlavně, podle mého, to byl kec. Proč? Byl totiž střídavě na Messengeru(a je tam i teď)… Tak že, opět jeho hraní na kočku a myš, ale nerozumím tomu proč?!???A neboj, byla jsem nas....., ale co, vzala jsem kamaráda na oběd a šli jsme. :)

No tak mu napiš : V pohodě, šla jsem s kamarádem ;) a pak se na něj vy.er, jako nevim jestli máš zapotřebí tohle řešit? :roll: neřeknu kdyby vám bylo 15 :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 16:14

Teď jsem mu na jeho zprávu s fotku "ahoj " odepsala jen "cau ". Přečetl a odešel, čili je jasné,že čekal, zda komunikuji pořád. :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama