Zrušit přes den UM, když nepije nic jiného?

45
2.4.20 22:56

Zrusit pres den UM, kdyz nepije nic jineho?

Ahoj, mam desetimesicni miminko, pred par tydny jsme presli na UM. Uz dlouho drzim rezim: rano mleko, dopoledne jogurt s ovocem, na obed masozelenina, odpoledne mleko a vecer kase (a v noci jednou mleko). Rada bych uz misto odpoledniho mleka dala nejakou normalni svacinu, ale nechce jinak vubec nic pit (rekord asi 50 ml), takze mleko nechavam hlavne kvuli tem tekutinam. Co myslite, mam ho zrusit a doufat, ze se rozpije? Nebo to neresit a treba jeste mesic pockat? Mate nekdo podobnou zkusenost? Rikam si, ze je uz dost velky a mel by uz mit vic „jidla“. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16540
2.4.20 23:09

Já bych ho nechala, jestli jí i jiné jídlo v pohodě. 10 m mi tedy přijde brzy bez mléka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
3.4.20 14:36

Pokud chcete zamenit mléko za svačinu dala bych mu svačinu a po ní dojíst mlékem jak je zvyklý a pomalu množství mléka zmenšovat..k jídlu aktivně nabízet pití on se jednou rozpije :) a jestli máte strach z málo tekutin co zkusit polévky? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 20:48

Můj syn pil také málo ale pořídili jsme láhev s brčkem nejdřív z toho měl strašnou prcu po chvilce na to přišel a teď pije jak o závod i 6 lahví denně delam mu decentní šťávu cajik nebo vodu a odpolední mléko jsem zrušila nedavam ani ranní mléko režim máme snídani každé ráno má jogurt termix bio tvroh apod. K tomu třeba rohlík nebo chlebik s domácí marmeládou apodobne nebo když peču tak třeba kus bábovky má to moc rád pak dostane jako svačinu ovoce banán jablíčko hruštičku mandarinku a pak dostane oběd trochu polévky a hlavní jídlo ji už to co jíme my naprosto běžně a po obědě jde spát bez mléka když se probudí řadí dostane zase nějakou jen svačinu podle toho co máme doma neustále zobe nějaký krupky nebo dostane presnidavku do ruky a pak společně všichni před sedmou vecerime pak se jde koupat a v pul devátý s jedním mlékem za den 180ml jde spát a spí celou noc když se v noci probudí dostává pouze napít čaje odbouravali jsme mléko tím že jsem ho dělala čím dál slabší až nakonec po jedné odmerce přišla jen voda :) myslím že čím méně má UM tim mnohem více pije normální pití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
3.4.20 22:12

Mléko bych nechala, já přestala kojit po 2 roce a mléko dávám ještě teď ve 2,5, dcerka ho miluje. Denně vypije min. 500ml
A co podáváš k pití? Nebo co zkusit jiný hrnek, skleničku, nebo brčko? taky můžeš zařadit polévky, aby jsi do něj dostala více tekutin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama