Reklama

Zrzavý muž a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 09:44
Zrzavý muž a sex

Ahoj, vseobecne se rika ze zrzave zeny jsou dobre v sexu, ale plati tohle i o muzich? Mate zkusenost ze by byl urzavy nejak lepsi? :-))

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 09:47

Nevím to je otázka pro Hermionu :D :D ale za mě teda co znám zrzavé chlapy tak jsou všeci pěkní idioti :zed: :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 22.12.16 09:51

Já myslím, že se to takhle nedá říkat. To je jako že všechny blondýny jsou blbé :-D

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 22.12.16 09:55
@Doe_Jane píše:
Nevím to je otázka pro Hermionu :D :D ale za mě teda co znám zrzavé chlapy tak jsou všeci pěkní idioti :zed: :mrgreen:

ty jsi škaredá :,(

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 22.12.16 09:55
@Anonymní píše:
Ahoj, vseobecne se rika ze zrzave zeny jsou dobre v sexu, ale plati tohle i o muzich? Mate zkusenost ze by byl urzavy nejak lepsi? :-))

Samozřejmě že jsme nejlepší :pankac:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 09:55

@jakanas proooč? já myslela ty co znám, určitě neříkám že jsou takoví všichni, neblbni

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 22.12.16 10:01

Zkusenost nemam, protoze pro me jsou vsichni zrzavi muzi dokonale nepritazlivi. Takze sex s nima si nedovedu predstavit :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9628 příspěvků 22.12.16 10:02

Me se zrzouni libi :srdce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15590 příspěvků 22.12.16 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj, vseobecne se rika ze zrzave zeny jsou dobre v sexu, ale plati tohle i o muzich? Mate zkusenost ze by byl urzavy nejak lepsi? :-))

můj brácha je zrzek a úspěchy u žen má veliké. Myslím si, že ve všech oblastech :oops: :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 22.12.16 10:17
@Anonymní píše:

podle mě je to blbost…

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.12.16 10:30
@SussieS píše:
Zkusenost nemam, protoze pro me jsou vsichni zrzavi muzi dokonale nepritazlivi. Takze sex s nima si nedovedu predstavit :mrgreen:

Přesně tak :oops: :mrgreen: ale jednoho znám, tak se můžu zeptat jeho přítelkyně :mrgreen:

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 22.12.16 10:45

Mají to zrzavé i dole? To mě vždycky zajímalo. :D

zvědavejmoc
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 22.12.16 10:47

To jsou dotazy :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alisekR
Kelišová 5004 příspěvků 22.12.16 10:53

Netuším, naprosto mě nepřitahují :lol: i jediný blonďák v mém životě, byl jen asi nějaká úlitba. Jsem zásadně na černovlasé, tmavé typy. Zrzavé osoby mi prostě nevoní, ani ženské. Ale není to nějaká osobní zášť proti nim a ani nesoudím jejich povahu, s tím to podle mě nesouvisí. :think:

Doctus
Závislačka 4357 příspěvků 22.12.16 11:00
@Twin_Star píše:
Mají to zrzavé i dole? To mě vždycky zajímalo. :D

Tak stačí zadat do strýčka googlu redhead d.cks:P

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama