Zrzavý muž a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 09:44
Zrzavý muž a sex

Ahoj, vseobecne se rika ze zrzave zeny jsou dobre v sexu, ale plati tohle i o muzich? Mate zkusenost ze by byl urzavy nejak lepsi? :-))

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 09:47

Nevím to je otázka pro Hermionu :D :D ale za mě teda co znám zrzavé chlapy tak jsou všeci pěkní idioti :zed: :mrgreen:

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 5996 příspěvků 22 inzerátů 22.12.16 09:51

Já myslím, že se to takhle nedá říkat. To je jako že všechny blondýny jsou blbé :-D

jakanas
Kelišová 6325 příspěvků 22.12.16 09:55
@Doe_Jane píše:
Nevím to je otázka pro Hermionu :D :D ale za mě teda co znám zrzavé chlapy tak jsou všeci pěkní idioti :zed: :mrgreen:

ty jsi škaredá :,(

jakanas
Kelišová 6325 příspěvků 22.12.16 09:55
@Anonymní píše:
Ahoj, vseobecne se rika ze zrzave zeny jsou dobre v sexu, ale plati tohle i o muzich? Mate zkusenost ze by byl urzavy nejak lepsi? :-))

Samozřejmě že jsme nejlepší :pankac:

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 09:55

@jakanas proooč? já myslela ty co znám, určitě neříkám že jsou takoví všichni, neblbni

SussieS
Závislačka 3837 příspěvků 22.12.16 10:01

Zkusenost nemam, protoze pro me jsou vsichni zrzavi muzi dokonale nepritazlivi. Takze sex s nima si nedovedu predstavit :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 10263 příspěvků 22.12.16 10:02

Me se zrzouni libi :srdce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16979 příspěvků 22.12.16 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj, vseobecne se rika ze zrzave zeny jsou dobre v sexu, ale plati tohle i o muzich? Mate zkusenost ze by byl urzavy nejak lepsi? :-))

můj brácha je zrzek a úspěchy u žen má veliké. Myslím si, že ve všech oblastech :oops: :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8177 příspěvků 22.12.16 10:17
@Anonymní píše:

podle mě je to blbost…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 22.12.16 10:30
@SussieS píše:
Zkusenost nemam, protoze pro me jsou vsichni zrzavi muzi dokonale nepritazlivi. Takze sex s nima si nedovedu predstavit :mrgreen:

Přesně tak :oops: :mrgreen: ale jednoho znám, tak se můžu zeptat jeho přítelkyně :mrgreen:

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 22.12.16 10:45

Mají to zrzavé i dole? To mě vždycky zajímalo. :D

zvědavejmoc
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 22.12.16 10:47

To jsou dotazy :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alisekR
Kelišová 5401 příspěvků 22.12.16 10:53

Netuším, naprosto mě nepřitahují :lol: i jediný blonďák v mém životě, byl jen asi nějaká úlitba. Jsem zásadně na černovlasé, tmavé typy. Zrzavé osoby mi prostě nevoní, ani ženské. Ale není to nějaká osobní zášť proti nim a ani nesoudím jejich povahu, s tím to podle mě nesouvisí. :think:

Doctus
Závislačka 4391 příspěvků 22.12.16 11:00
@Twin_Star píše:
Mají to zrzavé i dole? To mě vždycky zajímalo. :D

Tak stačí zadat do strýčka googlu redhead d.cks:P

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >