Reklama

Zrzavý smyvatelný přeliv na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 12:28
Zrzavý smyvatelný přeliv na vlasy

Hezký den všem čtenářkám,

prosím vás o sdílení Vašich rad ohledně výběru zrzavého přelivu na vlasy. Výchozí barva vlasů je světle hnědá.

Ať už z kadeřnictví či drogerie. Zásadní je aby přeliv byl skutečně smyvatelný.

Z barvy mám strach. A tak volím, zatím jen teoreticky, přeliv.

Otázkou je, jestli přeliv jde skutečně z vlasů vymýt? Jde mi jen o lehké zvýraznění přírodního podtónu.

Reklama

Reakce:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 10.10.18 13:00

Ahoj, já mám vyzkoušený Palette Instant Color, zatím teda jen jednou :D Jsem moc spokojená, odstín byl velice podobný, jako moje přírodní rezatá barva, přeliv ji hezky zvýraznil a dokonce i zakryl šediny. Je to na 6 - 8 umytí, zatím jsem myla vlasy myslím 4× nebo 5× a vymývá se, i když zatím stále jde poznat, že ho tam mám, takže ti nemůžu potvrdit, jestli a kdy se vymyje zcela.

Jeremi
Kecalka 213 příspěvků 10.10.18 13:17

Začala bych možná u barvicích šamponů. Já jsem si naposledy barvila vlasy na zrzavo v lednu šamponem Schwarzkopf Palette Instant Color - 7 Intenzivní měděný. Je to takový jednorázový pytlík. Mám špinavě blond vlasy a ty to teda překrylo zcela a časem se to úplně vymylo bez odrostů. Podobný produkt (s dvěma odstíny zrzavé) je i tónovací šampon Marion. Něco svého má i DM drogerie. Nebo má Schwarzkopf vyživující barvicí pěnu Professional Igora Expert Mousse (taky postupně vymývatelnou, na zhruba 8 umytí).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:25

@Michelle_M Děkuji ti za reakci! Právě se hodně bojím výsledku a nechtěné trvanlivosti barvy. Ráda bych něco, co hezky zvýrazní podtón na těch pár umytí barvy a pak zcela zmizí.

Palette je často spojováno s nesmyvatelností, především u hnědých barev a i přelivů, což znám z vlastní zkušenosti. Ale se zrzavými odstíny nemám vůbec zkušenost.

Ať ti barva dělá jen radost a zbytek uvidíš (případně poreferuješ) za pár týdnů :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:33

@Jeremi Děkuju za skvělý tip! Zní to dobře. Především to vymytí barvícího šampónu. Vypadá to jako sázka na jistotu! :)

Kadeřnicím už moc nevěřím. A bojím se, že i kdyby se mi zaručila, tak se pak zbytků barvy nezbavím.

Přece jen pojem přeliv je takový neověřený :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:39

@Jeremi Právě koukám na tu značku Marion. Vypadají lákavě. Posím tě, dají se sehnat i v běžné síti? DM, Teta a podobné..

Jeremi
Kecalka 213 příspěvků 10.10.18 14:00
@Anonymní píše:
@Jeremi Právě koukám na tu značku Marion. Vypadají lákavě. Posím tě, dají se sehnat i v běžné síti? DM, Teta a podobné..

Zkus se podívat. Já ten Palette Instant Color kupovala normálně v Tetě nebo v Rossmannovi. @Michelle_M ostatně referuje o tom samém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 14:21
@Jeremi
@Jeremi píše:
Zkus se podívat. Já ten Palette Instant Color kupovala normálně v Tetě nebo v Rossmannovi. @Michelle_M ostatně referuje o tom samém.

Mám na mysli Marion :)

Jeremi
Kecalka 213 příspěvků 10.10.18 15:39
@Anonymní píše:
@JeremiMám na mysli Marion :)

Tu jsem nezkoušela. Psala jsem jen, že to je typově stejný produkt. Stejně jako má něco pod svou vlastní značkou i DM drogerie. Všechno to vypadá jako malej pytlíček na jedno použití.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >