Zrzavý smyvatelný přeliv na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 12:28
Zrzavý smyvatelný přeliv na vlasy

Hezký den všem čtenářkám,

prosím vás o sdílení Vašich rad ohledně výběru zrzavého přelivu na vlasy. Výchozí barva vlasů je světle hnědá.

Ať už z kadeřnictví či drogerie. Zásadní je aby přeliv byl skutečně smyvatelný.

Z barvy mám strach. A tak volím, zatím jen teoreticky, přeliv.

Otázkou je, jestli přeliv jde skutečně z vlasů vymýt? Jde mi jen o lehké zvýraznění přírodního podtónu.

Reakce:
Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 10.10.18 13:00

Ahoj, já mám vyzkoušený Palette Instant Color, zatím teda jen jednou :D Jsem moc spokojená, odstín byl velice podobný, jako moje přírodní rezatá barva, přeliv ji hezky zvýraznil a dokonce i zakryl šediny. Je to na 6 - 8 umytí, zatím jsem myla vlasy myslím 4× nebo 5× a vymývá se, i když zatím stále jde poznat, že ho tam mám, takže ti nemůžu potvrdit, jestli a kdy se vymyje zcela.

Jeremi
Kecalka 279 příspěvků 10.10.18 13:17

Začala bych možná u barvicích šamponů. Já jsem si naposledy barvila vlasy na zrzavo v lednu šamponem Schwarzkopf Palette Instant Color - 7 Intenzivní měděný. Je to takový jednorázový pytlík. Mám špinavě blond vlasy a ty to teda překrylo zcela a časem se to úplně vymylo bez odrostů. Podobný produkt (s dvěma odstíny zrzavé) je i tónovací šampon Marion. Něco svého má i DM drogerie. Nebo má Schwarzkopf vyživující barvicí pěnu Professional Igora Expert Mousse (taky postupně vymývatelnou, na zhruba 8 umytí).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:25

@Michelle_M Děkuji ti za reakci! Právě se hodně bojím výsledku a nechtěné trvanlivosti barvy. Ráda bych něco, co hezky zvýrazní podtón na těch pár umytí barvy a pak zcela zmizí.

Palette je často spojováno s nesmyvatelností, především u hnědých barev a i přelivů, což znám z vlastní zkušenosti. Ale se zrzavými odstíny nemám vůbec zkušenost.

Ať ti barva dělá jen radost a zbytek uvidíš (případně poreferuješ) za pár týdnů :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:33

@Jeremi Děkuju za skvělý tip! Zní to dobře. Především to vymytí barvícího šampónu. Vypadá to jako sázka na jistotu! :)

Kadeřnicím už moc nevěřím. A bojím se, že i kdyby se mi zaručila, tak se pak zbytků barvy nezbavím.

Přece jen pojem přeliv je takový neověřený :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:39

@Jeremi Právě koukám na tu značku Marion. Vypadají lákavě. Posím tě, dají se sehnat i v běžné síti? DM, Teta a podobné..

Jeremi
Kecalka 279 příspěvků 10.10.18 14:00
@Anonymní píše:
@Jeremi Právě koukám na tu značku Marion. Vypadají lákavě. Posím tě, dají se sehnat i v běžné síti? DM, Teta a podobné..

Zkus se podívat. Já ten Palette Instant Color kupovala normálně v Tetě nebo v Rossmannovi. @Michelle_M ostatně referuje o tom samém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 14:21
@Jeremi
@Jeremi píše:
Zkus se podívat. Já ten Palette Instant Color kupovala normálně v Tetě nebo v Rossmannovi. @Michelle_M ostatně referuje o tom samém.

Mám na mysli Marion :)

Jeremi
Kecalka 279 příspěvků 10.10.18 15:39
@Anonymní píše:
@JeremiMám na mysli Marion :)

Tu jsem nezkoušela. Psala jsem jen, že to je typově stejný produkt. Stejně jako má něco pod svou vlastní značkou i DM drogerie. Všechno to vypadá jako malej pytlíček na jedno použití.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >