ZŠ Brno Starý Lískovec, Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michaela222
Nováček 2 příspěvky 12.01.17 19:39
ZŠ Brno Starý Lískovec, Bohunice

Ahoj všem,
ráda bych Vás poprosila o Vaše názory, zkušenosti se základními školami v Brně Starém Lískovci, o kterých uvažuji pro svou dceru. V úvahu připadá ZŠ Labská, ZŠ Elišky Přemyslovny a ZŠ Vedlejší v Bohunicích. Totálně tápu. Předem všem moc děkuji. Míša

Reakce:

cilly
Generální žvanilka 22025 příspěvků 12.01.17 21:12

Já budu dávat dceru k zápisu na ZŠ Vedlejší. Za a) máme ji hned u baráku b) chodí tam dcera od kolegyně a je to taková normální základka. Ale ostatní 2 školy neznám. :nevim:

michaela222
Nováček 2 příspěvky 13.01.17 09:00

No my máme kousek od domu ZŠ Elišky P., koukáme na ní z okna, ale spadáme na ZŠ Labskou. A přemýšlela jsem o té Vedlejší, zaslechla jsem oní dobré reference, ale chtěla bych slyšet více názorů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >