ZŠ Brno Žebětín doporučili by jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Žanek2011
Povídálka 23 příspěvků 09.03.18 22:05
ZŠ Brno Žebětín doporučili by jste?

Dobrý večer,
jak je již patrné z názvu, prosím o info, jak se líbí Vašim prvňáčkům, školáčkům v této základní škole? Je to synova spádová základní škola a zatím z ní mám dobrý dojem. Syn v Žebětíně již navštěvuje kroužek a prostředí této školy je mi sympatické. Doporučili by jste, nebo rozhodli by jste se znovu pro tuto ZŠ? Děkuji moc za jakékoliv info.
Hezký zbytek večera.

Reakce:
Mari.G
Závislačka 4777 příspěvků 10.03.18 00:35

Tak jsem sama zvědavá na odpovědi rodičů, jako zdejší učitelka na MD :lol: :lol: :lol:.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15402 příspěvků 10.03.18 13:41

My bydlime nahore na Kamechach spadova skola bystrc. Kdyby byla nase spadova zebetin byla bych nadsena.
V mem okoli mam dve kamaradky jejichz deti na tuto skolu chodi a jsou moc spokojene (nebyla to jejich spadova ale cileny vyber). Jedina nevyhoda ze ma jen prvni stupen ale planuje se dostavba druheho stupne.
Pokud je to vase spadova byla bych rada. Pekna skola, skvele ucitelky, vyber krouzku dobry.
Spousta bystrckych deti to tam zkousi I mimo spadovost. :mavam: :mavam:

Mari.G
Závislačka 4777 příspěvků 10.03.18 15:18
@aknah31 píše:
My bydlime nahore na Kamechach spadova skola bystrc. Kdyby byla nase spadova zebetin byla bych nadsena.
V mem okoli mam dve kamaradky jejichz deti na tuto skolu chodi a jsou moc spokojene (nebyla to jejich spadova ale cileny vyber). Jedina nevyhoda ze ma jen prvni stupen ale planuje se dostavba druheho stupne.
Pokud je to vase spadova byla bych rada. Pekna skola, skvele ucitelky, vyber krouzku dobry.
Spousta bystrckych deti to tam zkousi I mimo spadovost. :mavam: :mavam:

To zahřeje na duši :kytka: :kytka: :kytka:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >