ZŠ Hovorčovická - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dulcibela81
Závislačka 4012 příspěvků 13.03.19 10:22
ZŠ Hovorčovická - máte zkušenosti?

Ahoj, sháním někoho, kdo má děti na této škole nebo se chystá k zápisu. Zajímá mě,
jak jste s touto školou spokojený. Nenaštěvovalo vaše dítě nultý ročník? Chystám se
na den otevřených dveří. Mám doma předškolačku a zvažujeme tuto školu jako alternativu
k naší spádové škole. Jen bude mít asi odklad, takže mi jde hlavně o nultý ročník. Samozřejmě mě ale zajímá i výuka na škole. Děkuji za každé informace.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaliopa
Závislačka 3483 příspěvků 13.03.19 10:33

Synovec tam chodil do páté třídy, teď je mu už ale 19, takže se za tu dobu asi dost změnili učitelé. Nebyli spokojeni, jednak tam prý byly děti, které škola moc nezajímala a podobní rodiče, a hlavně se tam skoro nic neučilo. Učitelé ani neměli zájem je něco naučit. Prý když odcházel na jinou ZŠ, tak učitelka nebo ředitelka řekla, tam se ale budeš muset učit. Odešel na ZŠ Na Šutce, tam byl spokojený. Ono stejně záleží, jaký tam bude kolektiv a učitel, a to neovlivníš. Nevíš, jaké se tam sejdou děti a jaké učitele dítě dostane.

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 13.03.19 12:00

To jsem taky zvědavá, taky zvažujeme i tuto školu. Měla jsem za to, že se jedná o jednu z těch lepších, ale nedávno mi zase známá říkala, že tam dost prudí ředitelka. Ale podrobnosti nevím…

dulcibela81
Závislačka 4012 příspěvků 13.03.19 12:17

@neila My jsme z Klecan. Taky jsem spíš četla na tuto školu dobrá hodnocení. Hlavně mě zaujalo, že berou i nespádové děti a že mají hodně let nultý ročník. Jaké školy ještě zvažujete?

dulcibela81
Závislačka 4012 příspěvků 13.03.19 12:20

@Kaliopa Děkuji za info, jen 9 let je dlouhá doba, to se mohlo lecos změnit

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 13.03.19 12:32

@dulcibela81 u nás je spádová Líbeznice a i když tam přistavili pavilón, tak co vím, mají dost problém s nedostatkem učitelů, ang až od 3. ročníku a objevují se docela divné praktiky. To mám z první ruky. Máme v záloze jednu soukromou, ale popravdě nejsem velký zastánce vyhazování peněz už za základní školu. Jenže dcera chodila do Neratovic na trojku a to je konec. Otřes, takže tam to taky nepřipadá v úvahu :nevim: Ostatní nespádové školy v okolí údajně cizí neberou…

dulcibela81
Závislačka 4012 příspěvků 13.03.19 14:00

@neila Klecanská škola má taky angličtinu od 3. třídy, nemá samostatné prostory pro družinu, nemá nultý ročník a podstav učitelů. O vybavenosti školy ani nemluvím. To mi ale nepřijde tak podstatné. Nejdůležitější stejně bude třídní učitel a kolektiv ve třídě.

dulcibela81
Závislačka 4012 příspěvků 13.03.19 14:01

@neila Zajímalo by mě, kolik nespádových dětí Hovorčovická přijme. Hlásíte se do první třídy?

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 13.03.19 15:18
@dulcibela81 píše:
@neila Zajímalo by mě, kolik nespádových dětí Hovorčovická přijme. Hlásíte se do první třídy?

ano, do první. Láká nás také to, že kousek od školy je tenisový kurt, kam by syn mohl chodit. Teď ho vozím 2× týdně na Spartu, ale kdyby to vyšlo v Hov, určitě bychom ho přeložili (tedy pokud by se našel dobrý trenér).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 15:46
@neila píše:
To jsem taky zvědavá, taky zvažujeme i tuto školu. Měla jsem za to, že se jedná o jednu z těch lepších, ale nedávno mi zase známá říkala, že tam dost prudí ředitelka. Ale podrobnosti nevím…
Ředitelka už tam určitě neprudí, protože je tam nově ředitel. Tak doufám, že se pověst školy nějak změní, je naše spádová, ale my jdeme k zápisu až příští rok
neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 13.03.19 17:05
@Anonymní píše: Ředitelka už tam určitě neprudí, protože je tam nově ředitel. Tak doufám, že se pověst školy nějak změní, je naše spádová, ale my jdeme k zápisu až příští rok

tak to je jen dobře :palec: půjdeme se tam podívat, uděláme si nějaký vlastní názor a pak se uvidí. Do Líbeznic se mi syna dávat fakt nechce… Už jen ta neprůjezdnost ráno, která bude kvůli masivní výstavbě kolem čím dál horší…

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 15.03.19 09:27
@Anonymní píše: Ředitelka už tam určitě neprudí, protože je tam nově ředitel. Tak doufám, že se pověst školy nějak změní, je naše spádová, ale my jdeme k zápisu až příští rok

hele a odkdy je tam ředitel, když na stránkách školy je uváděná pořád ředitelka?

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 15.03.19 10:36

@dulcibela81 tak jsem psala dnes dotaz paní ředitelce do Hovorčovic a ta mi odepsala, že pro nespádové děti kapacitu nemají, tudíž je brát nebudou :/

Příspěvek upraven 15.03.19 v 16:29

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 15:36
@neila píše:
@dulcibela81 tak jsem psala dnes dotaz paní ředitelce do Hovorčovic a ta mi odepsala, že pro spádové děti kapacitu nemají, tudíž je brát nebudou :/

A jak jste mohla psat dotaz pani reditelce, kdyz je na strankach ZS Hovorcovicke kontakt na reditele Mgr. Tomas Taborsky?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama