ZŠ Jižní X Pošepného nám. Praha 4

834
26.2.20 12:56

ZŠ Jižní X Pošepného nám. Praha 4

Dobrý den, prosím o jakékoliv Vaše zkušenosti se školami - ZŠ Jižní a ZŠ Pošepného nám.
Předem velmi děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23291
26.2.20 13:27

Zkuste se na FB zeptat ve skupince Rodice z jiznaku, tam mate vetsi sanci, ze nekdo odpovi ;-) Jinak my mame Posepneho spadovou, takze jdeme k zapisu a syna chci zapsat do tridy s programem Zacit spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
26.2.20 15:17

@marfra Dobrý den, děkuji za reakci. Zkusím se tam přihlásit. My máme také Pošepného také spádové, ale slyšela jsem spíš negativní ohlasy. Program Začít spolu je skvělý, syn to má ve školce, ale údajně na to dali učitelku, která ho dělá poprvé a na to jsou potřeba zkušenoszi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23291
28.2.20 11:50

@z1908 no on ten program je v CR praktikovany teprve asi 5 let??? Takze zkusenosti asi nema nikdo moc zadne, teprve se to do skol a skolek dostava a ucitelky se skoli. Ale maminky co tam maji deti, v Posepneho nebo i na Hajich jsou nadsene. Pro nas urcite lepsi volba nez klasicka trida. Jak pisete, povest tato skola moc dobrou nema… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
28.2.20 17:27

@marfra syn už to má ve školce 3 roky a určitě tam tento program byl dříve než nastoupil. Myslím tedy, že je v ČR déle než 5 let. Byla jsem se podívat na ZŠ Jižní a dobrý. Měla jsem schůzku se zástupcem ředitele, vědí již, kteří učitelé půjdou do prvních tříd a vše co jsem chtěla vědět i vidět mi zodpověděli. Psala jsem i na Pošepného s žádostí o schůzku a zatím bez odpovědi…Já na ZŠ Pošpeného kdysi chodila a úrove%n vzdělání bylav pořádku, už tam je ale pouze jedna učitelka, která měla mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama