ŽŠ Kuncova Praha - aktuální zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.12.21 20:24

ŽŠ Kuncova Praha - aktuální zkušenosti

Ahoj, omlouvám se za anonym, nechci aby si ostatní mysleli, že jsem blázen, ale budeme se stěhovat, máme malé děti a teda ještě to řešit nemusím, ale ráda bych. Spádovou školu budeme mít Kuncovu.

Jaká je, máte tam někdo děti?

Četla jsem na ní dobré recenze, těšila jsem se, že děti tam za pár let nastoupí… ale na FB mě jedna maminka úplně rozhodila, až rozesmutnila. Že prý spokojená není, že s dětmi nejezdějí na výlety, učitelé nedělají nic navíc, že naprosto nezvládali distanční výuku, žádné hodiny, žádná snaha, jen hromada úkolů vypracuj to a to. A že prostě ze strany vedení chladný přístup, moc se tam o to nestarají, a ŽE PRÝ SPÁDOVÍ RODIČE DÁVAJÍ DĚTI JINAM! 8o

Jo a když jsem říkala, že je pro mě důležitá dobrá příprava na gymnázium, tak psala že ze třídy její dcery se dostala na gympl 1 žákyne… : /

tak ted jsem zmatená… jako kam jinam, lépe, byste dali děti?

Vypadá to, že podle oficiálních informací o škole se naprosto vubec nedá zjistit, jestli je škola dobrá nebo ne :(

Co vy, jaké máte aktuální zkušenosti?
Budu ráda, když se vyjádří hlavně maminky dětí, myslících si na pozdější přestup na gymnázium. Jinak samožřejmě věřím, že je to fungující škola a učel splní, ale já bych ráda něco víc:) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.12.21 20:48

Prvni stupen je o osobnosti ucitelky, jak je skvela skola na to nema moc vliv. Mam na skole dve deti, s jednou ucitelkou jsem spokojena maximalne, s druhou mene, ale roli muze hrat kolektiv, u jednoho z deti se sesel excelentne, u druheho je to vazne sbirka (cili viceme se clovek ucitelce nedivi, ze se ji do vyletovani nechce, Covid k tomu)… S online vyukou jsem byla u obou deti spokojena, ale vim o jedne tride, kde to ucitelka opravdu nezvladla. Na vicelete gymnazium si predstavuji, ze to zkusi obe deti, ze se v Praze dostane 1-2 ze tridy je realita. Ja se take pred lety dostala jedina ze tridy. Jinak zajem o skolu je velky, jen nektere spadove maminky uprednostnuji Mladi, je to mensi skola. Prosim anonym, pro me citlive informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.21 21:16

Nemám aktuální informace. Na školu jsem chodila před mnoha lety a šikanovali mě spolužáci. Učitelé to věděli a bylo jim to fuk. Nikdo neměl zájem nebo odvahu to řešit. Dokonce jsem šla i za třídní jí říct, co se ve třídě děje. Nic nevyšetřila, na nic se nikoho neptala, nedošla ani do třídy. Totální nezájem. Mám vůči té škole kvůli tomu averzi a své dítě bych poslala jinam. Doufám, že za ty roky, co jsem stihla gympl a vysokou, změnili přístup a šikanu už řeší :nevim:. Na gympl nás šlo ze třídy několik. Co se vědomostí týče, tak si myslím, že to tak špatné nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat