ZŠ Praha 2: Sázavská, Slovenská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 01.03.17 18:26
ZŠ Praha 2: Sázavská, Slovenská

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli tu není někdo se zkušeností z těchto škol. Nejsme spádoví ani do jedné, ale od obou máme v MŠ letáčky, tak přemýšlím, že bychom to do některé zkusili. Jsou to dobré školy? A je šance, že nás vezmou odjinud?
Předem díky za zkušenosti.

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8373 příspěvků 01.03.17 22:09

Nejsem z P-2, ale řešila to kamarádka. Myslím, že Slovenská je bezvadná škola (hned po „prestižní“ Kladské kam bych třeba já dítě ale nedala). Sázavskou neznám. Každopádně ale na Slovenské mají určitě spoustu dětí, kamarádka to řešila chvíli před zápisem (není spádová) a řekli jí, že nemá šanci.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 02.03.17 06:20

@AnastazieB Hm, tak pak nechápu, proč dávají propagační letáčky všude včetně nespádových školek :( Každopádně díky za info. Já už jsem z toho zoufalá, protože za žádnou cenu nechceme, aby dítě šlo do spádové školy, a tak hledáme…

AnastazieB
Echt Kelišová 8373 příspěvků 02.03.17 09:42

@Slečna Ferka zkus se tam zeptat, za to nic nedáš ;-)

njofra
Nováček 1 příspěvek 29.03.17 23:28
nedoporucuji zs sazavska

Za me urcite ne zs sazavska, mi jsme ted na zs na smetance a tam je to vyborny. :)

Viking
Echt Kelišová 9847 příspěvků 30.07.17 23:01
ZŠ Sázavská

Protože informací o školách není nikdy dost, přidám svou zkušenost se ZŠ Sázavská. Učitelé jsou tam různí (jak už to tak bývá), my máme štěstí na naprosto bezvadnou učitelku na 1. stupni, kterou bych vyvažovala zlatem. Důležité podle mě je, že ředitel je dost rozumný, vstřícný k rodičům, je s ním řeč a snaží se dobré učitele hledat. Aspoň z mého pohledu se zdá, že dává učitelům prostor ke kreativitě a osobitému přístupu (možná by to měla být samozřejmost, ale po krušných zkušenostech z jiné školy mi to tak nepřipadá).
Velmi schopná a příjemná mi připadá i vedoucí družin.
To neznamená, že mezi učiteli nebo vychovatelkami se nenajdou tací, kterým bych se raději vyhnula (a zatím se to daří:)
Líbí se mi nabídka kroužků, celková atmosféra ve škole je za mě dobrá, problémy se řeší rychle a účinně.

Na Slovenskou mám od kamarádky taky dobré reference, ale dostat tam nespádové dítě je prý kumšt.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10110 příspěvků 30.07.17 23:36

No nakonec jsme dceru dostali do Vojtěšské, tak snad to bude dobrý :)

Viking
Echt Kelišová 9847 příspěvků 31.07.17 08:41

@Slečna Ferka Tak držím palce:) Tam v září nastupuje dcera kamarádů, prý je to bezva.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >