Reklama

ZŠ Praha 2: Sázavská, Slovenská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9974 příspěvků 01.03.17 18:26
ZŠ Praha 2: Sázavská, Slovenská

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli tu není někdo se zkušeností z těchto škol. Nejsme spádoví ani do jedné, ale od obou máme v MŠ letáčky, tak přemýšlím, že bychom to do některé zkusili. Jsou to dobré školy? A je šance, že nás vezmou odjinud?
Předem díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 01.03.17 22:09

Nejsem z P-2, ale řešila to kamarádka. Myslím, že Slovenská je bezvadná škola (hned po „prestižní“ Kladské kam bych třeba já dítě ale nedala). Sázavskou neznám. Každopádně ale na Slovenské mají určitě spoustu dětí, kamarádka to řešila chvíli před zápisem (není spádová) a řekli jí, že nemá šanci.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9974 příspěvků 02.03.17 06:20

@AnastazieB Hm, tak pak nechápu, proč dávají propagační letáčky všude včetně nespádových školek :( Každopádně díky za info. Já už jsem z toho zoufalá, protože za žádnou cenu nechceme, aby dítě šlo do spádové školy, a tak hledáme…

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 02.03.17 09:42

@Slečna Ferka zkus se tam zeptat, za to nic nedáš ;-)

njofra
Nováček 1 příspěvek 29.03.17 23:28
nedoporucuji zs sazavska

Za me urcite ne zs sazavska, mi jsme ted na zs na smetance a tam je to vyborny. :)

Viking
Echt Kelišová 9846 příspěvků 30.07.17 23:01
ZŠ Sázavská

Protože informací o školách není nikdy dost, přidám svou zkušenost se ZŠ Sázavská. Učitelé jsou tam různí (jak už to tak bývá), my máme štěstí na naprosto bezvadnou učitelku na 1. stupni, kterou bych vyvažovala zlatem. Důležité podle mě je, že ředitel je dost rozumný, vstřícný k rodičům, je s ním řeč a snaží se dobré učitele hledat. Aspoň z mého pohledu se zdá, že dává učitelům prostor ke kreativitě a osobitému přístupu (možná by to měla být samozřejmost, ale po krušných zkušenostech z jiné školy mi to tak nepřipadá).
Velmi schopná a příjemná mi připadá i vedoucí družin.
To neznamená, že mezi učiteli nebo vychovatelkami se nenajdou tací, kterým bych se raději vyhnula (a zatím se to daří:)
Líbí se mi nabídka kroužků, celková atmosféra ve škole je za mě dobrá, problémy se řeší rychle a účinně.

Na Slovenskou mám od kamarádky taky dobré reference, ale dostat tam nespádové dítě je prý kumšt.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9974 příspěvků 30.07.17 23:36

No nakonec jsme dceru dostali do Vojtěšské, tak snad to bude dobrý :)

Viking
Echt Kelišová 9846 příspěvků 31.07.17 08:41

@Slečna Ferka Tak držím palce:) Tam v září nastupuje dcera kamarádů, prý je to bezva.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama