ZŠ v Hradci Králové (Gočárova×Bezručova×Habrmanova)

75
3.4.21 20:34

ZŠ v Hradci Králové (Gočárova×Bezručova×Habrmanova)

Pěkný večer,

řešíme doma zápis prvňáčka. Nemáte prosím někdo zkušenksti se ZŠ Gočárova, Habrmanova nebo Bezručova v Hradci Králové?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.4.21 21:23

Habrmanova ne-spádová pro Romy z centra.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 13:31

Ahoj, chodila jsem na základní školu Gočárova, v letech 2005-2014, takže ne vyloženě čerstvá zkušenost, ale třeba budu něco vědět. Klidně se ptej :)

• Citovat
  • Nahlásit
75
5.4.21 00:59
@Anonymní píše:
Ahoj, chodila jsem na základní školu Gočárova, v letech 2005-2014, takže ne vyloženě čerstvá zkušenost, ale třeba budu něco vědět. Klidně se ptej :)

Děkuji moc. To je naše spádová a nakonec asi vyhraje. Zajímá mě hlavně, jací tam jsou učitelé a celkově směr školy, jestli se dělají nějaké projekty a akce nad rámec osnov. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 20:43
@Ane-t píše:
Děkuji moc. To je naše spádová a nakonec asi vyhraje. Zajímá mě hlavně, jací tam jsou učitelé a celkově směr školy, jestli se dělají nějaké projekty a akce nad rámec osnov. :)

Tak na prvním stupni už nevím, já měla jen jednu třídní po celý první stupeň a asi -1-2 učitelky (na AJ a jeden rok myslím na pracovní činnosti). Družinářky tam už jsou asi jiné, ty co jsem tam měla já byli těsně před důchodem :mrgreen:
Co se druhého stupně týče, tam jsou učitelé super. Teda alespoň já měla bezva učitele. Ale to se taky mohlo změnit.
Akce a projekty - to už si bohužel vůbec nepamatuju, ale co se např. kroužků týče. Chodila jsem na keramiku a to bylo fajn, učitelka super :palec:
Na prvním stupni jsme chodili na plavání, brácha (o dva roky níže) chodil i na zimní stadion bruslit (mám dojem že asi jen jeden rok, ale chodili) v rámci tělocviku.
Jídelna - za mě jídlo ok, ale já nejsem vybíravá, takže záleží na dítku :mrgreen: Kuchařky milé ;) Jen ty fronty, ale to je všude…
Na druhém stupni byla možnost jet, teď abych nekecala, do Itálie. Já tam nebyla, tak si nejsem jistá, ale možnost tam byla.
Brácha (o dva roky níže) měl dokonce, tuším matiku a výtvarku? v angličtině, nějak v první, druhé třídě? Ale to nevím přesně, to už je fakt dlouho. Ale vím, že měl nějak víc aj než já (nevím jak to mají nyní ale já měla AJ až od třetí třídy).
Kdyby tě něco napadlo tak se klidně ptej ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat