ZŠ v Křelově? nebo v Horce nad Moravou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martoslava
Nováček 5 příspěvků 14.01.19 11:53
ZŠ v Křelově? Horce nad Moravou?

Prosím poraďte!! Budeme se stěhovat se synem školákem- nastoupí do 1.třídy- do Křelova u OLomouce. Nevíme jaká je tam základní škola- poradíte? napíšete zkušenosti?? bohužel je jen na 4 roky, nevíme, jestli přestup na jinou nebude frustrující..
A slyšela jsem dobré reference na montessori ZŠ v Horce nad Moravou- nemáte někdo zkušenost?
Moc děkuji za odpověď.

Reakce:
cverunka
Závislačka 2778 příspěvků 14.01.19 12:13

Křelov neznám. Horka se super, ale pro nespádové asi nebude lehké se tam dostat.

martoslava
Nováček 5 příspěvků 14.01.19 12:32

A v čem je supr? jsem zatím ve fázi sbírání informací, moc to tady neznám…někdo zase montessori zš docela pomlouval…mám trochu obavy když je tam jiný přístup aby se potom syn třeba dobře dostal na střední školu- teda kdyby chtěl:))
díky moc za další info!! …nikdy bych nemyslela, o čem všem se dá přemýšlet:))

cverunka
Závislačka 2778 příspěvků 14.01.19 12:51

Mrkni na jejich stránky. Dělají to vzdělávání trochu jinak, než klasická základka, ale na škodu to určitě není, učí se to samé, co na běžné škole, jen zajímavějším způsobem. Dělají hodně projektových dnů. Děcka fakt v ničem nezaostávají, hodně lidí tam vozí děcka z Olomouce.

martoslava
Nováček 5 příspěvků 14.01.19 13:07

tak díky za tip!!

cverunka
Závislačka 2778 příspěvků 14.01.19 13:11

Ta škola má fakt svoji tradici a je tady v okolí vyhlášená. Na ten Montessori model najeli tak nějak postupně z normální základky s trošku alternativnějším stylem. Jsou tam takoví hodně multikulturní, což někomu vadí. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >