ZŠ (základka) Ivančice - která je nejlepší?

1
29.3.21 17:53

ZŠ (základka) Ivančice - která je nej?

Ahoj,
stěhujeme se do Ivančic na Brněnsku a malá je předškolačka. Takže příští rok začne chodit do první. Která základka je v Ivančicích fakt dobrá, kde jsou milí učitelé, kde mají dobré výsledky? Největší je asi TGM, jak jsem se dívala, ale líbí se mi i Menšíkova nebo ta v Alexovicích? Vy, co máte děti už na základce, co byste mi poradili?
Sul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19679
29.3.21 18:25
@Sulsul píše:
Ahoj,
stěhujeme se do Ivančic na Brněnsku a malá je předškolačka. Takže příští rok začne chodit do první. Která základka je v Ivančicích fakt dobrá, kde jsou milí učitelé, kde mají dobré výsledky? Největší je asi TGM, jak jsem se dívala, ale líbí se mi i Menšíkova nebo ta v Alexovicích? Vy, co máte děti už na základce, co byste mi poradili?
Sul.

hodně si chválí a dojíždí do Řeznovic. Nejedou tam úplně standartní a tabulkovou výuku, maminky si ji dost chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4981
29.3.21 18:41

Myslím, že by ses měla zeptat v nějaké Ivančické FB skupince pro matky, tam ti určitě poradí, ale počítej s tím, že stejně na to bude mít každý jiný názor. Já bych na malém městě preferovala školu, která bude nejblíž, aby díte mohlo co nejdřív chodit samo domů, popř, co nejblíž centru kvůli kroužkům apod.
Není vyloženě dobrá a špatná škola, vždycky je to na prvním stupni o učitelce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat