Reklama

Ztáta zdravotního průkazu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.05.11 10:04
ztáta zdravotního průkazu

ztratila jsem zdravotní průkaz ( myslím tím tu knížku) je v tom očkovák i zubní průkaz, nevíte někdo kam mam zajít?

Reklama

Reakce:

barca.hrosik
Závislačka 3174 příspěvků 03.05.11 10:08

myslim ze by ho mela vystavit detska doktorka ale jista si nejsem :nevim:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.05.11 10:15

Ahoj. Očkovací průkaz je potřeba, ten by měl asi vystavit pediatr (určitě začni u něj). Ovšem obávám se, že tu knížečku s preventivními prohlídkami už novou nedostaneš - prý jich je nedostatek a vzhledem k tomu, že nejsou až tak nutné, tak se duplikáty nedávají. Pediatři je tuším nemají a porodnice je znovu dát nechtějí. :nevim:

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 03.05.11 10:17

Ahoj, já jsem taky ztratila průkazku,když byly malému tři měsíce a musela jsem do porodnice za sociální pracovnicí. Za 50 kč mi vystavila duplikát. :-)

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.05.11 10:35
zuzice píše:
Ahoj, já jsem taky ztratila průkazku,když byly malému tři měsíce a musela jsem do porodnice za sociální pracovnicí. Za 50 kč mi vystavila duplikát. :-)

opravdu děkuju mrzelo by mě kdybych jí nedostala

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 03.05.11 11:47

Já bych řekla, že ulovit půjde, jen asi nebude zadarmo. Zkusila bych buď porodnici nebo nějaké zdravotnické zásobování co dodává formuláře a karty.

Livlin
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 03.05.11 12:22

Známá ji taky ztratila a pediatrička ji poslala do porodnice.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 03.05.11 13:12

Cituji ze zdravotního průkazu:

„V případě ztráty ZOP vydá PLDD nový průkaz a doplní příslušné údaje za úhradu.“

Tudíž za dětským.

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 03.05.11 15:03

Nevím co je PLDD,ale moje Mudra mi duplikát nevystavila, protože ty prázdné průkazky nemá.Poslala mě do porodnice

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 03.05.11 15:45
zuzice píše:
Nevím co je PLDD,ale moje Mudra mi duplikát nevystavila, protože ty prázdné průkazky nemá.Poslala mě do porodnice

Praktický lékař pro děti a dorost.

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.05.11 16:47

nevím jak je to možný ale já ho dnes našla po několika měsíčním hledání mě něco řeklo že je mezi knihama a on tam byl

bilyhavranek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.12 21:57
duplikát očkovacího průkazu

Duplikát za mírný poplatek vystaví pediatr. ;)

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 02.07.12 14:21

Ockovaci se vystavuje za 200kc, ale zajimal by me kde sezenu ten zdravotni :zed:
V porodnici se vymlouvaji ze ho nevydaj.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >