Ztáta zdravotního průkazu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 03.05.11 10:04
ztáta zdravotního průkazu

ztratila jsem zdravotní průkaz ( myslím tím tu knížku) je v tom očkovák i zubní průkaz, nevíte někdo kam mam zajít?

Reakce:
barca.hrosik
Závislačka 3174 příspěvků 03.05.11 10:08

myslim ze by ho mela vystavit detska doktorka ale jista si nejsem :nevim:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.05.11 10:15

Ahoj. Očkovací průkaz je potřeba, ten by měl asi vystavit pediatr (určitě začni u něj). Ovšem obávám se, že tu knížečku s preventivními prohlídkami už novou nedostaneš - prý jich je nedostatek a vzhledem k tomu, že nejsou až tak nutné, tak se duplikáty nedávají. Pediatři je tuším nemají a porodnice je znovu dát nechtějí. :nevim:

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 03.05.11 10:17

Ahoj, já jsem taky ztratila průkazku,když byly malému tři měsíce a musela jsem do porodnice za sociální pracovnicí. Za 50 kč mi vystavila duplikát. :-)

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 03.05.11 10:35
zuzice píše:
Ahoj, já jsem taky ztratila průkazku,když byly malému tři měsíce a musela jsem do porodnice za sociální pracovnicí. Za 50 kč mi vystavila duplikát. :-)

opravdu děkuju mrzelo by mě kdybych jí nedostala

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63680 příspěvků 3 inzeráty 03.05.11 11:47

Já bych řekla, že ulovit půjde, jen asi nebude zadarmo. Zkusila bych buď porodnici nebo nějaké zdravotnické zásobování co dodává formuláře a karty.

Livlin
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 03.05.11 12:22

Známá ji taky ztratila a pediatrička ji poslala do porodnice.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 03.05.11 13:12

Cituji ze zdravotního průkazu:

„V případě ztráty ZOP vydá PLDD nový průkaz a doplní příslušné údaje za úhradu.“

Tudíž za dětským.

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 03.05.11 15:03

Nevím co je PLDD,ale moje Mudra mi duplikát nevystavila, protože ty prázdné průkazky nemá.Poslala mě do porodnice

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 03.05.11 15:45
zuzice píše:
Nevím co je PLDD,ale moje Mudra mi duplikát nevystavila, protože ty prázdné průkazky nemá.Poslala mě do porodnice

Praktický lékař pro děti a dorost.

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 03.05.11 16:47

nevím jak je to možný ale já ho dnes našla po několika měsíčním hledání mě něco řeklo že je mezi knihama a on tam byl

bilyhavranek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.12 21:57
duplikát očkovacího průkazu

Duplikát za mírný poplatek vystaví pediatr. ;)

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 02.07.12 14:21

Ockovaci se vystavuje za 200kc, ale zajimal by me kde sezenu ten zdravotni :zed:
V porodnici se vymlouvaji ze ho nevydaj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >