Reklama

Ztížené polykání bez bolesti v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 06.03.17 20:52
Ztížené polykání bez bolesti v krku

Zdravím, mám dotaz, třeba má někdo podobnou zkušenost..
Před týdnem se mi najednou stalo, že jsem nemohla „dopolknout“, jakože polknu jen napůl a nutí mě to polykat znovu. V krku mě nebolí. Teď byl týden klid a dnes znovu. Je to takové nutkání na polykání, které není úplné, neumím to správně popsat, stává se vám to někomu? Nevím, jestli to může nějak souviset s těhotenstvím, ale spíše ne - jsem 23tt. Tak nevím, jít na ORL? Nebo co s tím?

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 06.03.17 21:20

@Kolarkaa máte v pořádku železo v krvi, nejste chudokrevna? obtížné polykání může být právě projevem chudokrevnosti. Stejně tak ale štítná žláza třeba.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 06.03.17 21:30

No je pravda, ze zelezo jsem mela nizsi tak mi ho dr napsala, ale neberu ho, protoze jsem po nem mela zacpu.. tak zase zacnu, dekuju za postreh..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:37

@Kolarkaa
Ja ted zrovna prodelavam zanet jicnu, reflux+jicnova kyla a jeden z priznaku muze byt i obtizne polykani. Prosim anonym-osobni.diky

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 07.03.17 09:08

Anonymni a to ti zjistili na orl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:17

@Kolarkaa
ne, musela jsem na gastroskopii.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama