Ztížené polykání bez bolesti v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 06.03.17 20:52
Ztížené polykání bez bolesti v krku

Zdravím, mám dotaz, třeba má někdo podobnou zkušenost..
Před týdnem se mi najednou stalo, že jsem nemohla „dopolknout“, jakože polknu jen napůl a nutí mě to polykat znovu. V krku mě nebolí. Teď byl týden klid a dnes znovu. Je to takové nutkání na polykání, které není úplné, neumím to správně popsat, stává se vám to někomu? Nevím, jestli to může nějak souviset s těhotenstvím, ale spíše ne - jsem 23tt. Tak nevím, jít na ORL? Nebo co s tím?

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 06.03.17 21:20

@Kolarkaa máte v pořádku železo v krvi, nejste chudokrevna? obtížné polykání může být právě projevem chudokrevnosti. Stejně tak ale štítná žláza třeba.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 06.03.17 21:30

No je pravda, ze zelezo jsem mela nizsi tak mi ho dr napsala, ale neberu ho, protoze jsem po nem mela zacpu.. tak zase zacnu, dekuju za postreh..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:37

@Kolarkaa
Ja ted zrovna prodelavam zanet jicnu, reflux+jicnova kyla a jeden z priznaku muze byt i obtizne polykani. Prosim anonym-osobni.diky

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 07.03.17 09:08

Anonymni a to ti zjistili na orl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:17

@Kolarkaa
ne, musela jsem na gastroskopii.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >