Ztmavnou a zesílí chloupky po holení?

Anonymní
13.9.20 15:57

Ztmavnou a zesílí chloupky po holení?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli chloupky po holení žiletkou nebo elektrickým strojkem vážně zesílí nebo ztmavnou? Četla jsem spoustu článku a většinou psali, že to pravda není, že je to jen mýtus. Máte některá z vás nějakou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
890
13.9.20 15:59

Podle me je to blbost, me nikdy nic neztmavlo. Asi stejná blbost, jako ze po stříhání budeš mit hustší vlasy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
13.9.20 16:02

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
13.9.20 16:03

No to záleží, jestli jsi v puberte a mas jemne a svetle chloupky, tak ti to tak muze pripadat, protoze casem muzou ztmavnout i zesilet samy od sebe i bez holeni. Jestli je chces spis casem oslabit, tak jedine vytrhavat. Ono jsou od te ziletky spis potom takove ostre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
13.9.20 16:09

To je jen pověra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5202
13.9.20 16:27
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli chloupky po holení žiletkou nebo elektrickým strojkem vážně zesílí nebo ztmavnou? Četla jsem spoustu článku a většinou psali, že to pravda není, že je to jen mýtus. Máte některá z vás nějakou zkušenost?

No nevsiml jsem si vsude okolo spousty zarostlych opic s hustym porostem. Takze nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 16:28
@Anonymní píše:

Holky tu píší, že ne. Mě ale ztmavly a zesílily.

• Citovat
  • Nahlásit
6440
13.9.20 18:05

Mně po porodech skoro zmizely, holím se několikrát týdně a rozhodně neztmavly a nezesílily, vlastně se skoro holit nemusím, ale zvyk je zvyk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 18:19

Ne není to tak. Chlup je vlastně šikmo seřízlý, když ho oholíš a proto vypadá, že je silnější a tmavší.

• Citovat
  • Nahlásit
458
13.9.20 22:06

Tak asi zalezi, jak komu.Mam odmala tmave chlupy a ve 3.tride me napadlo oholit si pri koupani jednu nohu, na pistale, brachovym holicim strojkem.Krom toho, ze jsem se porezala a ve vane bylo krve jak z vola, tak mi na tom miste uz pak rostly vzdycky tmavsi chlupy.No a jablko nepada daleko od stromu-totez zkusila moje dcera ve 4.tride-ostrihala si na kolene chlupy.Ja si asi po roce vsimla, ze tam ma tmavsi misto, tak jsem ji rikala, ze to je zvlastni, ze ma jednu nohu chlupatejsi. A ona se mi priznala, ze si tam pred rokem ostrihala chlupy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
13.9.20 22:45

Mně teda chlupy holením neztmavly ani nezhoustly, ač mě s tím mamka strašila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama