Ztmavnutí vagíny v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 19:35
Ztmavnutí vagíny v těhotenství

Ahoj holky,
stalo se vám nějaké, že vám ztmavly pysky nebo vagína v těhotenství? Dnes jsem se holila se zrcátkem, pač už tam nevidím a najednou takový šok, mezi řitním otvorem a pipkou úplně tmavá vagína, dost silně, skoro až černá… Nevíte, jestli to zmizí po porodu, případně, co na to používat? Děkuju. ????

Reakce:
Amelie30
Závislačka 3318 příspěvků 19.08.19 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
stalo se vám nějaké, že vám ztmavly pysky nebo vagína v těhotenství? Dnes jsem se holila se zrcátkem, pač už tam nevidím a najednou takový šok, mezi řitním otvorem a pipkou úplně tmavá vagína, dost silně, skoro až černá… Nevíte, jestli to zmizí po porodu, případně, co na to používat? Děkuju. ????

To víš, že v těhotenství se tělo mění. Mně se třeba intimní místa pohledove vůbec nevrátila do původního stavu (cystokela, rektokela). :lol: nepozoruj se. Čistě teoreticky by to mělo zmizet. Ale určitě dej po porodu tělu čas. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 19:51

Nikdy jsem si ji neprohlížela, takže jsem o takové úvahy ochuzena. Ale zvýraznění pigmentu na různých částech těla je v těhotenství možné.

ivašot.
Echt Kelišová 8641 příspěvků 19.08.19 19:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
stalo se vám nějaké, že vám ztmavly pysky nebo vagína v těhotenství? Dnes jsem se holila se zrcátkem, pač už tam nevidím a najednou takový šok, mezi řitním otvorem a pipkou úplně tmavá vagína, dost silně, skoro až černá… Nevíte, jestli to zmizí po porodu, případně, co na to používat? Děkuju. ????

a já myslela, že mezi řitním otvorem a pipkou je hráz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 20:06
...

@ivašot. Jo, já nevěděla, jak to mám nazvat, abych byla co nejlépe pochopena. :D Pardon.

Děkuji holky za vaše postřehy, moc jsem o tom nikde nevyhledala, jen že se to může stát, člověk se nechce moc koumat, ale stejně u prvního dítěte mi to nedá :) Abych mu na gynekologii neroztahla nohy a pan doktor se nelekl. :think: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 20:08

Mě po porodu už tmavší zůstala. Ještě k tomu nastrih a pokles posevniho dna.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2329 příspěvků 19.08.19 20:14

Nebereš náhodou i železo? Po něm prej může taky ztmavnout, sestřička v nemocnici říkala mojí spolupacientce z pokoje, aby se nelekala, ale že ji z toho může mít klidně úplně černou :mrgreen: ale že je to dočasné, dokud bere to železo ;)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 19.08.19 20:24

Po tehu se to za 3/4 roku vratilo do normalu. Pripadne to za par tisic jde vybelit. Takze pohoda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 20:24
Věřím

Tak důležité stejně je, že to všichni přežijeme, že :) tím se utěšuji. Já neberu vůbec žádné léky, jen kyselinu listovou a teď Rennie na pálení žáhy, leda, že bych to železo brala z něčeho jiného. Jako dvorce mi ztmavly už někdy ve 4. měsíci, ale tohle až teď v 7.

Annabela11
Závislačka 4471 příspěvků 19.08.19 20:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Ano stava se to…barva neni uplne stejna jako pred detma.

Váš příspěvek
Reklama