Ztmavnutí vlasů

176
3.2.17 09:54

Ztmavnutí vlasů

Ahoj. Slyšela jsem, že bylinné šampóny zesvětlují. Ale co funguje ke ztmavnutí vlasů? Když se nepočítá barvení :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Huk
614
3.2.17 09:58

Kdysi jsem četla, že výluh z listů kaštanu, lógr z kafe a silný černý čaj. Ale upřímně řečeno na trhu je spousta, i levných, barvicích přípravků i na přírodní bázi, s různou trvanlivostí, že bych se do nějakého samodomo čarování asi nepouštěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 10:00

Tak ne všechny bylinky zesvětlují, na ztmavení je třeba kopřiva, černý čaj nebo plody bezu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
3.2.17 10:04

Ještě jako holka jsem si chtěla udělat fialový melíry genciálkou. A na mých tmavě hnědých vlasech to chytlo do zelena :mrgreen:
Jooo, to byly roky jalový :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
3.2.17 10:14

Ořechové listy nebo indigo (ale to už se dá obojí považovat za přírodní barvení). ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
3.2.17 10:21
@Popokatepetla píše:
Tak ne všechny bylinky zesvětlují, na ztmavení je třeba kopřiva, černý čaj nebo plody bezu

Kopřivový šampón by stačil? Opravdu funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35229
3.2.17 10:28
@malinika píše:
Ořechové listy nebo indigo (ale to už se dá obojí považovat za přírodní barvení). ;)

ořechové listy jsem zkoušela, báječně se sekundárně obarví polštář, případně opěrky křesel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 10:33
@Michrich píše:
Kopřivový šampón by stačil? Opravdu funguje?

to nevím, vyzkoušeno to nemám, já jsem zrzka (dříve blondýna) :mrgreen: a barvím se hennou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
3.2.17 11:13
@Pudloslava
@Pudloslava píše:
ořechové listy jsem zkoušela, báječně se sekundárně obarví polštář, případně opěrky křesel.

To je dobré vědět. :lol: Tak si vlasy barvila moje babička…a nikdy se mi teda o obarveném polštáři nezmínila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
3.2.17 12:20

@Popokatepetla já jsem mix špinavá blondýna - světlá bruneta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama