Ztmavnutí vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 03.02.17 09:54
Ztmavnutí vlasů

Ahoj. Slyšela jsem, že bylinné šampóny zesvětlují. Ale co funguje ke ztmavnutí vlasů? Když se nepočítá barvení :).

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 03.02.17 09:58

Kdysi jsem četla, že výluh z listů kaštanu, lógr z kafe a silný černý čaj. Ale upřímně řečeno na trhu je spousta, i levných, barvicích přípravků i na přírodní bázi, s různou trvanlivostí, že bych se do nějakého samodomo čarování asi nepouštěla.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 03.02.17 10:00

Tak ne všechny bylinky zesvětlují, na ztmavení je třeba kopřiva, černý čaj nebo plody bezu

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 03.02.17 10:04

Ještě jako holka jsem si chtěla udělat fialový melíry genciálkou. A na mých tmavě hnědých vlasech to chytlo do zelena :mrgreen:
Jooo, to byly roky jalový :pankac:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.02.17 10:14

Ořechové listy nebo indigo (ale to už se dá obojí považovat za přírodní barvení). ;)

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 03.02.17 10:21
@Popokatepetla píše:
Tak ne všechny bylinky zesvětlují, na ztmavení je třeba kopřiva, černý čaj nebo plody bezu

Kopřivový šampón by stačil? Opravdu funguje?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34151 příspěvků 03.02.17 10:28
@malinika píše:
Ořechové listy nebo indigo (ale to už se dá obojí považovat za přírodní barvení). ;)

ořechové listy jsem zkoušela, báječně se sekundárně obarví polštář, případně opěrky křesel.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 03.02.17 10:33
@Michrich píše:
Kopřivový šampón by stačil? Opravdu funguje?

to nevím, vyzkoušeno to nemám, já jsem zrzka (dříve blondýna) :mrgreen: a barvím se hennou

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.02.17 11:13
@Pudloslava
@Pudloslava píše:
ořechové listy jsem zkoušela, báječně se sekundárně obarví polštář, případně opěrky křesel.

To je dobré vědět. :lol: Tak si vlasy barvila moje babička…a nikdy se mi teda o obarveném polštáři nezmínila.

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 03.02.17 12:20

@Popokatepetla já jsem mix špinavá blondýna - světlá bruneta.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >